Yüzbaşı
28 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşkar elimde lg v10 var koşulsuz iade süresinin bitmesine 1 hafta var ve g5 ile arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim.
Arkadaşlar cihaza flash bellek bağladığım zaman cihazın kendi video oynatıcısı haric diğer player ler videoları oynatamıyor sebebi hakkında bir fikri olan var mı?

Arkadaşlar android cihazlarda oyunun çözünürlüğünü 2k dan düşürebileceğimiz program var mı? 2k oynayınca malum şarj dayanmıyor
Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki cihazdan hangisini tavsiye edersiniz? Sebepleri ve kullanıcı deneyimlerinizi tarafsız gözle bekliyorum.
arkadaşlar benim bir sorum olacak.Bu maaş bordromuzdaki bilgilerle kredi vs. çekilebilir mi? yani bordroda yazan bilgiler başkasının eline geçerse sorun çıkar mı?bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
.....
Arkadaşlar oled tv kullanıcıları genel görüşlerini belirtebilirler mi? Özellikle logo yapışması konusunda sorun yaşayan var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar fiyatı sıkıntı etmeden önerebileceğiniz akıllı telefonlar nelerdir? LG v10,z5 premium veya z5 ya da htc modellerinden önerebileceğiniz veya kullanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum dediğiniz cihazlar varsa fikirlerinizi alabilir miyim?(iphone 6 kullanıyorum sıkıldığımdan dolayı satacağım,değişiklik olsun diye android istiyorum.samsung sd kart desteklemediğinden ve samsung a karşı önyargımdan dolayı sıcak bakmıyorum)
Hakkında
Forum İmzası:
Artık korkun kalmadı, ÖZGÜRSÜN...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 764
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 8.517 (Bu ay: 221)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 157 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.