Teğmen
28 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 653 (Bu ay: 0)
Gönderileri

..............................

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim 700
Ankara Üniversitesi Açıköğretim 500

Kişi alacakmış şahsen ben kayıt yaptırabilirim köşede dursun ileride KPSS kasarız işsiz kalırsak :D .

Valla vaziyet böyle kimse gelip bu konunun altına ağlamasın bence İşletme YBS Ekonometri ve daha niceleri bu şekilde mahvoldu onlara da ses çıkacaktı o zaman .

Not: Bu arada CENG in Açıköğretime düşmesine 2 sene veriyorum .
Öğrenim türü İngilizce olan programda 1. sınıfım öğrenim dili yine İngilizce olan bir başka üniversitenin bölümüne başvuru yaptığımda muaf olurmuyum ? (İkisi de vakıf) Ek madde 1 i baya inceledim ancak Türkçe programdan İngilizce programa yatay geçişte şart aranmış sadece . İngilizce den İngilizceye geçişle ilgilli hiçbir şey bulamadım .
Arkadaşlar geçen ocak ayında uluslararası ticaret hazırlık sınıfında okurken başka bir üniversitenin iç mimarlık bölümüne yatay geçiş yaptım . Şimdi ilk üniversiteme geri dönmek istiyorum ancak uluslararası ticaret bölümüne değil başka bir bölüme . EK MADDE 1 ile eski üniversitemin farklı bir bölümüne yatay geçiş yapmam mümkün müdür acaba ?
Beyler dönüştürülmüş puan sizce azalır mı artar mı bu sene ?
2. Sezonu gelecek falan denmişti ne oldu bilen var mı ?

2006-07 yılları arasında Jetixte çıkıyodu hey gidi günler ;)
https://www.youtube.com/watch?v=1WV3IMXzmqo&feature=youtu.be
Bu bölüm hakkında görüşlerinizi alabilir miyim arkadaşlar ?
ertelenmiş ...
obp kırık olduğu için 20 puan gelecek EA 200K için kaç net yapmalıyım ortalama ? ve kalan süre içinde ne yapmalıyım ?
Beyler geçen sene AYT mat 6 netim var bu sene de çok üstüne çıkamam + OBP de kırık ilk 200-250K EA için öneriniz nedir nelere bakayım ?
Hakkında
Forum İmzası:
"There is no war in Ba Sing Se"
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 685
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 237 (Bu ay: 627)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 253 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.