Yarbay
12 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar Dolar ve Altından çıktım. Coin almak istiyorum. Giriş olarak 5000 TL yatıracağım. Nerden başlamalıyım? Bir rehber, kitap önerileriniz var mı? Bir sepet oluştursam hangi coinler tercih edilmeli?

Bu Mining olayı nedir arkadaşlar? Ekran kartı muhabbeti geçiyor? Nasıl kazanç sağlanıyor ki? Bu sistemle para kazanmayı vaad edenlerin kendi kazançları nasıl oluyor? Son olarak mining aylık getirisi ne kadar?

God of War III ile God of War 2018 arasında yaşadığı olayları anlatan çizgi roman serisi geliyor. Umarım sadece çizgi romanla yetinilmez. Bu zaman dilimini oyunda da görürüz. Kratos, Antik Yunan'dan sonra sonra Mısır'a yelken açıyor. Çizgi roman, 10 Mart 2021'de çıkacak .

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e6/6e/ce/e66ece46a3e9e2dd25ded282221bc6e3.jpeg&t=0&width=480&text=1
Merhaba yaklaşık 13 yıldır ADSL kullanıyorum. Artık sinir bozucu bir durum olmaya başladı. Kardeşimin oturduğu binanın saha dolabına uzaklığı 133 metre ve VDSL 77 mbps hız alabiliyor. Bizim bulunduğumuz binanın saha dolabına olan uzaklığı ise 1117 metre görünüyor, 12 mbit internet kullanıyorum. Saha dolabını değiştirmek gibi bir durumumuz var mıdır?
Resimde görüldüğü üzere üst kısımda boydan boya beyaz çizgi ile kaplı. Ne yaptıysam düzeltemedim. Banggood dan almıştım. Acil cevap verirseniz sevinirim. Bu sorun donanımsal mi? Ona göre iade yapacağım.

Bu durumda Çinden ürün getirtmek mantıklı midir? Yoksa tüm bu virüs hakkında anlatılanlar sadece bir abartıdan mı ibaret görünüyor? Baya ürün gelecek; yolda olanlar var, kargoya verilecek olanlar var. Düşünceleriniz neler?
Kamu yönetimi mezunuyum. Ben de başvurma şansım var mı acaba? Başvurular ne zaman başlıyor?
mecburiyet gereği evime yakın olan kargo firması.. e ticaret ile uğraştığımdan dolayı faal olarak kargo götürüp almaktayım.. bazende kargoları dağıtıcılar getirmekte tabi ki sesimizin çok çıktığından dolayı hakkımızı aradığımız için kargolarım geç gelmekte ya da gelen kargolar ezilip yollanmaktadır. ,en son acı bi olay yaşadım DARP EDİLDİM darp (DARP EDEN KİŞİ:MURAT CAN ULUSAN)raporu aldım bunu herkesin görmesini istiyorum. Hayatımda bu kadar seviyesiz bu kadar kötü bir firma şubesi olamaz OLAMAZZ .Gereken tüm yerlere şikayette bulunacağım.dün kargo şubesinde hem sözlü hem fiziği darp edildim ,ve müdür(MÜDÜR İSMİ:HASAN ÇAĞLAR ÇAM) yerinde yoktu müdür dağıtıma çıkmış düşünün öyle bir yer !! ne muhatabınız var ne konuşabileceğiniz kimse.telefonlara kesinlikle bakmıyorlar. buradan herkesi uyarıyorum mecburiyetiniz olmadığı sürece bu kargo firmasına gitmeyiniz seviye yerlerde!! en son şu olayı yaşadım orada çalışan bayan (İSMİ :EMİNE GÜL) siz buraya gelmeyin kargo getirmeyin diye üslubunu aşan seviyesizce yaklaşımda bulundu.yani müşteriye nasıl davranıyorlar lütfen ama lütfen görün bilin diye yazıyorum.. sanki benim kargomu bedavaya götürüyorlarmış gibi pervasız laubali tutumunu herkes görmeli .TEKRAR EDİYORUM MECBURİYETİNİZ YOK İSE BU KARGO ŞUBESİNE UĞRAMAYINIZ!!

KPSS-A çalışıyorum. Aldığım kitaplar 2017 yılı baskısı. Sizce içerik olarak hangi kitaplar değişir. İktisat, muhasebe, maliye, anayasa hukuku, özel hukuk, kamu hukuku, icra, ticaret hukuku. Anayasa hukuku baya bir değişiklik yaşandı. 2018 kitabını almalı mıyım? Diğer dersler pek değişmez gibi. Yardımlarınızı bekliyorum. İy çalışmalar.
Türknet kullanıyorum, Asus Dsl-N17u modemini bir türlü bağlayamadım. Genelde bu model türknet için sorun yaratıyormuş. Asus eski modeli hemen kuruluyor. Fakat bunu bir türlü kuramadım. Farklı bir ayar mı yapmam gerek? Araştırsım baya ama bir sonuç bulamadım. Kimi kullanıcılar adsl olduğu modem vdsl bağlantı denediği için olmuyor demiş. Yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 29 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.490
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 123.422 (Bu ay: 1.288)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 532 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.