Teğmen
17 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
41 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar

12/02/21 tarihinde GG üzerinden "erenhırdavat" adlı satıcıdan bir kaç parçalık ürünler aldım hepside kargo alıcı ödemeli idi, kendisine msj atarak hepsini TEK PAKETte kargo yapmasını rica ettim maksadım tek paket kargo ücreti ödemekti, kendisi sağ olsun öyle yaptı ve ben gelen MNG kargoya 15TL ücret ödeyerek teslim aldım.

Kargoyu aldıktan sonra paketi açtım ve gördüm ki bir tane ürün "kimyasal epoksi dübel" ürünün son kullanma tarihi geçmiş olduğunu fark ettim ve GG üzerinden iade talebi başlattım, iadenin son gününe kadar dışarıya çıkma şansım olmadı (engelliyim ve o süre içindede hava şartları karlı idi) son gününde Yurtiçi kargoya giderek bana GG dan gelen iade epostasına istinaden iademi yaptım (ürün iadelerin kargosu satıcı ödemeli idi) ve sisteme bilgileri girdim.

Ürün 19/02/21 tarihinde satıcıya ulaştı ve nedense satıcı ürünü kabul etmedi ( açıklaması kargo ücretin 18TL ürünün fiyatından yüksek olması idi ) ve bir kaç olumsuz denemeden sonra ürün bana geri gönderildi, bunu GG ve satıcıya bildirdim satıcı ürünün ücretinin iadesini kabul etti ama ürünü kargodan almadı için beni zor durumda bıraktı.

GG ürünü geri dönen kargoyu teslim almazsanız kargo ücreti ödemezsiniz diyor ama ürün şu anda Yurt içi kargoda ve sanırım kargo ücretini benden tahsil etmeye çalışacaklar, benim korkum bu kargo ücreti konusunda bana icra takibi başlatılabilir mi, BU MÜMKÜN MÜ..

Lütfen buna benzer durum yaşayanlar varsa ve ya bilgi sahibi iseniz bana yardımcı olmanızı rica ederim

Merhaba arkadaşlar
şimdi benim 7,8 senelik kendim topladığım bilgisayar ve zaman içinde upgradeler yaptığım sistemde
kısa süre önce bilgisayarımdan bir uzun iki kısa bip sesi gelmeye başladı,
araştırmam ve bilgisayarcıda test sonucu ekran kartı arızası olabileceğini düşündüm ve aldığım yeni ekran kartı uyumlu
olabilecek mi ve bunu en uygun şekilde nasıl çözerim sizlere danışmaya karar verdim, şimdi sistemimi yazıyorum:
ANAKART msı x48c platinum
İŞLEMCİ e8400
GUÇ KAYNAĞI seasonic850w
MONİTOR lg m228wa
ESKİ ekran kartım sapphire hd3870
RAM 8gb ddr3 1600mhz

Şimdi yeni alacağım ekran kartı msı x470 4gb uyum sağlar mı sorunsuzca kullanabilecekmiyim yoksa ondada sorun yaşar mıyım

LÜTFEN bilgisi olan bu arıza hakkında veya tavsiyesi olan yardım etsin.
Arkadaşlar bana bugün bir mail geldi bana özel bir kampanya yapılmış panasonic tarafından
SDR-H280
HDC-HS9
HDC-SD9
bu kameralardan hangisi daha iyi hangisini önerebilirsiniz
istediğim özelikler HDD olsun,birde başka medyaya'da kayıt yapabilsin yani Hibrid olsun,Full HD olsun,3CCD sensor olsun,
ışık yeterince iyi olsun yani gece çekimlerinde sıkıntı çekmemek için,ses zoomu olsun,resim çekerken iyi piksele sahip olsun.
Biliyorum çok fazla bişi istediğimi ama böylesi hangisi acaba? Öneriniz nedir? Benim teknik bilgiler biraz zayıf kalıyor,
lütfen yardım edin.Sadece üç gün geçerli kampanya.
Saygılar
Arkadaşlar bana bugün bir mail geldi bana özel bir kampanya yapılmış panasonic tarafından
SDR-H280
HDC-HS9
HDC-SD9
bu kameralardan hangisi daha iyi hangisini önerebilirsiniz
istediğim özelikler HDD olsun,birde başka medyaya'da kayıt yapabilsin yani Hibrid olsun,Full HD olsun,3CCD sensor olsun,
ışık yeterince iyi olsun yani gece çekimlerinde sıkıntı çekmemek için,ses zoomu olsun,resim çekerken iyi piksele sahip olsun.
Biliyorum çok fazla bişi istediğimi ama böylesi hangisi acaba? Öneriniz nedir? Benim teknik bilgiler biraz zayıf kalıyor,
lütfen yardım edin.Sadece üç gün geçerli kampanya.
Saygılar
Merhaba arkadaşlar bende vista 32 ultimate var ve sp1 yüklü
dün antivirus olarak çok beğendiğin NOD32 kurmaya denedim
başarılı bir şekilde kuruldu ve ilaçlandı ama nedense bir türlü
güncelleme yapamıyorum.
Sürekli "nod32 güncel ve güncellemeye gerek yok" yazısı çıkıyor
ama güncelleme tarihi olarak çok eski bir tarih görünmekte
Bu arada nod32 2.7 ve 3.0 versiyonlarda deneme yaptım her ikisinde
de aynı hatayı veriyor...
Bu konuda bilgisi veya yardımı olcak kişiler şimdiden teşekkür ederim
Saygılar
Merhaba arkadaşlar benim bir arkadaşın modemine yazılım gerek.
Sahip olduğu ve CD kayıp olan modem "İnca IM-250G"
Bu modeme sahip olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz
Kendi Cd den yazılımı upload etme imkanı olanlar,
LÜTFEN bize yardım edin.
Teşekkürler

Not:Driver bulduk ama sadece yazılım gerek,
programı sayesinde modem tanıtalıcaktır...
Merhaba bu kartı kullanan veya bilgi verebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum
Bu karttan alıp bir kaç ay sonra ikincisinide alıp CF yapmak istiyorum
Yalnız kafama takılan soru şu:
Bu kartın genişliği ne kadar tek slot mu kaplar veya çift slot mı?
Benim için önemli !!
Görüntüden pek anlaşılmıyor...

Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
İkamet adresim istanbul - bağcılar isteyen arkadaş pm veya e-mail ulaşabilir ama öncelikli satış tercihim elden (sanırım bu yeterince güven vermiştir) :)
Saygılar ve bol kazançlar
En Büyük Referansım ALLAH Korkusu
Hakkımda:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_27845911/tm.htm][font="Trebuchet MS"][color=
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 54 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 472
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 11.306 (Bu ay: 174)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.