Yarbay
12 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
31 üye
Görüntülenme
Toplam: 171 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar hangi kaşar peyniri denediysem 1 hafta civarı sürede çok çok iyi saklamama rağmen tüp gaz aroması oluşuyor ve yiyemiyorum. Kooperatif peynirlerinin iyi olanlarında da aynı durumj yaşadım. Bana tuhaf bakıyorlar ama bu bir gerçek hatta benim gibi düşünenler ekşi sözlükte de başlık açmış. Kesiyorum peyniri, dilimi tam yiyorum bir kısmı mis gibi kaşar iken yarısında o berbat tat geliyor. Küf vs de yok. Eritiyorum yine o koku o tüp gaz tadı. Bilgili olan arkadaşlardan cevap bekliyorum ve tavsiye istiyorum. Merak ettiğim için bu başlığı açtım. Kaşar tadında başka peynir önerilerine de açığım. Nedense beyaz peynirlerde böyle şeyler yok.

Arkadaşlar samsung j7 2016 var elimde ama eski s health ve uygulamaları oreoya portlamak istiyorum. Yardım edebilecek var mı ? En azindan google ve youtube uygulaması olsa da olur.
Arkadaşlar, bir tanıdığımın telefonunda mcafee antivirüs var ve ona eba canlı derse antivirüs açıkken giremeyeceğini söylemişler. Sizce girebilir mi ? Kendisi giremezse çevredekilere 2 saat laf anlatacağı için denemiyor. Deneyen varsa veya bilen varsa cevabınızı bekliyoruz.
Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar temz kurulumdan sonra bu plan gitti fakat geri istiyorum. Bana bunu kod dosya vs atabilecek var mı ?
Arkadaşlar iphone 4s ve 5 bende ukte cihazlar ama beyaz renk temiz bir 5 buldum ve takas etmek istiyorum. Fikirleriniz nelerdir ? Alınca ios 6 kurmak istiyorum İphone 5 e.
Arkadaşlar kazara ses konumunu eksik belirttim ve pc açılışta bana konumda doysa yok diye uyarı veriyor. Olayı nasıl sıfırlarım ?
Hiç yok mu ?
Arkadaşlar soru basit bence. Bakır boru macun pad vs laptopların kuzey köprülerinde neden bulunmaz ?
Arkadaşlar herkese merhaba,özellikle soğutucu seçiminde tecrübesi olanların yardımına ihtiyacım var.Resimlerdeki gibi delikler, fan lar da işaretli tarafta. Ne tür dizilime sahip bir soğutucu alabilirim ya da 25tl lik pilli fanlardan alırsam laptop un neresine konumlandırmam gerekir ? Biraz detaylı bir yardıma ihtiyacım olacak belki forumda için bir rehber konusu bile hazırlayabilirim yardım ederseniz çok sevinirim.

Resimler :
Windows 10 da bu kadar ses yapmayan laptop niye 8.1 de kendini buz gibi tutmaya calisip ses yapiyor? Mesela pc 44c den yukari zor cikiyor internette bile dolasirken 50c ama bu son devir fan sesi beni sinir ediyor. Yok mu bunu çözmenin yolu ?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Hp Pavilion Gaming Bc200nt
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.831
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 14.593 (Bu ay: 5.205)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.143 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.