M

Yüzbaşı
10 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar bu dosya bulanmadı diye bir hata alıyorum(gerçi hatamı onuda bilmiyorum). Ne yaptıysam gitmedi. Her kapattığımda tekrar aynı pencere açılıyor;

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/47/47/8c/47478ccd891fc93c5845377787412a5c.jpeg&t=0&width=480&text=1

Çözüm nedir?

Konu yanlış yere açıldıysa affola

Ustalar selamlar değerlerim fotodaki gibi

Değerlerin nasıl olması gerek(2.5 yıldır sabit 12mbit hız alabiliyordum)
Modem Türktelekomun verdiği tplink modem
Apartmana gelen kutudan modemin arkasına kadar hat tek kablo olarak yaptırdım.
Ustalar çok uzun süredir vu+duo receiver kullanmaktayım ve özellikle HD kanallardaki sinyal sorunu artık beni yıldırdı tv izleyemez oldum. Öncelikle sinyal sorunu olmayan, 4k yayın destekli ve iptv yayınlarda sıkıntı çıkartmayacak bir cihaz arıyorum.

Not: Bütçem 1.500-1.600₺ civarı
Arkadaşlar ;
Asus TUF Gaming X570-Plus WI-FI AM4 ATX
AMD Ryzen™5 3600X
GSKILL 32GB (2x16GB) Trident Z Neo RGB 3600MHz CL16 DDR4 Dual Kit
Sapphire Rx 5700 Xt Se Nitro+ 11293-05-40g 8gb Gddr6 256bit Dx12 Rgb
XPG Spectrix S40G AS40G-2TT-C 2TB

Sistem toplamak istiyorum fakat kasa ve psu konusunda aklım çok karışık ( ekran kartı sığarmı?, psu kaçlık yeterli olur)
Sizden istediğim psu için 80+ gold sertifikalı önermeniz, kasa için her türlü öneriye açığım.
Arkadaşlar uzun süredir sorunsuz kullandığım kingston sdd bir süredir hata veriri oldu. Laptop açtığımda genelde siyah ekranda " Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key" yazısı ile karşılaşıyorum. Bios menüsüne girdiğimde ise ekte görüldüğü gibi SandForce diye birşey tanıyor ne denediysem olmadı yardım lütfen...
Merhabalar öncelikle arkadaşlar ben konum nedeniyle kot farkı olan bir evde oturuyorum bahçe katı olarak geçiyor. Malum sinyal kaybı ve iletişim sorunu hat safhada, müşteri hizmetlerini defalar aramama rağmen iplemediler maalesef sonuç alamadım. Bana bir taktik verin lütfen

Ek: Çin yapımı sinyal tekrarlayıcılar var burada işe yarar mı?
Arkadaşlar selamınaleyküm win8.1 kullanıyorum hangi web browser'ı denedimse de hepsinde aynı sonuç oldu octosetup.exe iniyor yükleme için çift tıklıyorum ama yükleme başlamıyor sorun nedir lütfen yardım edin dün akşam maç rezil oldu
Arkadaşlar garanti bonus kredi kartım var genelde internetten sürekli alış-veriş yaparım ama geçen bir sitede karşıma bir uyarı yazısı çıktı kartınızı online alışverişe açtırın diye bunu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz?
Arkadaşlar yeni binaya taşındım. Dsmart netle bir sürü tel görüşmesi yaptım fakat bir türlü 6mbit hızdan üstünü göremedim bu arada aboneliğim 8mbit ve ayrıca ay sonu abonelik sözleşmesi gereği 16mbite kadar olan pakete geçicem. Modemimden aldığım değerler;

http://tinypic.com/r/3g27t/8

Dsmartnetle yaptığım görüşmelerde bana sinyal seviyesi gücünü ölçtürmemi söylediler ve elektrikçilerin yaptığını söylediler fakat çevremdeki elektrikçilerde böyle bir ölçüm aleti yok ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?
Öncelikle herkese hayırlı pazarlar

Bende başlıkta yazdığım laptoptan var ve birde creative inspire 5200 ses sitemi var bunları nasıl birleştirebilirim bilen var mı ?

Ses sistemi;

Laptop ses girişleri;

Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Referanlarım; mitrox, HOONEY, posıtıve
Hakkımda:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_7408266/mpage_1/key_//tm.htm
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC'm
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 516
İkinci El Bölümü Mesajları: 71
Konularının görüntülenme sayısı: 26.590 (Bu ay: 416)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.