Yüzbaşı
08 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 2292 (Bu ay: 2)
Gönderileri

bu ülkede dolandırıcı üç kağıtçı olmadan hiç bir şey olamazsın hiç bir yere gelemezsin tezim tamamen doğrudur boşuna gidip asgari ücrete tamah eden millete yazık bedenine yazık

Lüks yaşam tarzı ve madde kullandığı görüntülerle gündem olan eski AK Partili Kürşat Ayvatoğlu, DW Türkçe'de Nevşin Mengü Soruyor programına katıldı. "En iyi fotoğrafları paylaşmaya, en iyi hayatı yaşamaya çalışıyoruz" diyen Ayvatoğlu, 'pudra şekeri' sözleriyle ilgili ise partiyi üzmemek adına aklına ilk gelen açıklamayı yaptığını" ifade etti.


Lüks yaşam tarzı ve aracında uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüleriyle gündem olan eski AK Parti büro çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, DW Türkçe’nin "Nevşin Mengü Soruyor" programında, Mengü’nün sorularını yanıtladı.


Ev hapsinde olan ve programa katılma talebinde bulunan Ayvatoğlu, özellikle sosyal medyada çok konuşulan, ilk ifadesinde söylediği "pudra şekeri" ifadesine ilişkin "partiyi üzmemek adına aklına ilk gelen açıklamayı yaptığını" söyledi.

Alkol de sigara da kullandığını, ancak kötü örnek olmaması adına bunları sosyal medyada paylaşmadığını, yalnızca 15-20 yıllık arkadaşlarıyla ortak WhatsApp sohbetinde paylaştığını söyleyen Ayvatoğlu, kendisine kumpas kuranların görüntüleri kamuoyuna yaydığını öne sürdü.

Kastamonu’da oto alım - satımıyla ilgilendiğini, bunun yanı sıra belediye personeli olarak çalıştığını anlatan Ayvatoğlu, "Ben özel kalemden memur olmadım. 2017 sonuna kadar şirkete bağlı işçi olarak çalıştım, daha sonra şirketten istifa ederek sözleşmeli memur olarak devam ettim" dedi. Bu dönemdeki başarılarının ortada olduğunu söyleyen Ayvatoğlu, "Ben bir lider sevdim, onun inandığı yolda hareket etmek istedim. Sayın Cumhurbaşkanımızı çok seviyordum. O camianın içerisinde ne görev verilirse yapma gayretim oldu. Yaşamayı da çok seviyordum" diye konuştu.

"EN İYİ HAYATI YAŞAMAK İSTİYORDUM"

Kastamonu Belediyesi'nin 2019 yerel seçimlerinde MHP'ye geçmesinin ardından 6-8 ay çalışmadığını, olayın şokuyla şehir değiştirmek istediğini ve Ankara'ya geldiğini ve burada AK Parti Genel Merkezi’ne girmek için çabaladığını anlattı.Disiplinli olduğunu ve çok çalıştığını anlatan Ayvatoğlu, "En iyi hayatı da yaşamak istiyordum, ekonomik olarak Ankara’ya geldiğimde büyük siyasi liderlerle daha fazla temas ettiğim için benim Instagram’da oluşturmuş olduğum imaja inanılmaz teveccüh artmaya başladı" diye konuştu.

Kongre döneminden spora genel merkezden ayrılıp galeri işine odaklanmayı planladığını söyleyen Ayvatoğlu, uyuşturucu kullanımına kendisini "kötü arkadaş çevresininin ittiğine" işaret etti ve "Farklı sihirli kelimelerle aldandık" diye konuştu.

"Arkadaşlarınız onlara sizin bu tip maddeleri sağladığınıza yönelik ifade vermiş, o ifadeleri avukatınız size ulaştırdı mı sorusuna" Ayvazoğlu, cevaben "Mahkemede arkadaşlarının maddeyi kendisinin temin etmediğini beyan etmeleri üzerine serbest bırakıldığını" söyledi.

"SOYLU'DAN ÖZÜR DİLİYORUM"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın telefonunu tutarken çekilen görüntüleri de kamuoyuna yansıyan ve Dağ’a danışmanlık yaptığı öne sürülen Ayvatoğlu, Dağ’a danışmanlık yapmadığını söyleyerek, "Hamza Bey’in telefonu bana vermişliği yok, telefon titrediği ve konuşmaya zarar verdiği için masadan aldım. Çıkışta da iade ettim" ifadelerini kullandı.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla da fotoğrafları kamuoyuna yansıyan Ayvatoğlu "Sayın Süleyman Soylu'yu çok seviyordum, sevdiğim için paylaşım yapıyordum, fotoğraf çektiriyordum, emek sarf ediyordum. Onun tebessümüne vesile olayım derken, üzülmesine vesile olduğum için çok pişmanım ve ondan çok çok özür dilediğimi ifade etmek istiyorum" diye konuştu.

"AK Parti çevrelerinde zenginleşme ve sosyal medya paylaşımları çok konuşuluyor. Buna ne diyorsunuz?" sorusuna "En iyi fotoğrafları paylaşmaya, en iyi hayatı yaşamaya çalışıyoruz" diye cevap veren Ayvatoğlu, gençleri de uyararak, “Madde ve sosyal medyada kendini farklı gösterme gibi bir yolda, arayışta olma içinde kimsenin olmaması gerekiyor. Ben yılda bir hafta tatil yapıyordum. Bir yıl vermiş olduğum mücadelenin sonunda bütün imkanlar doğrultusunda harcamalıyım diyordum" şeklinde konuştu.

"EKONOMİK OLARAK ÇOK FAZLA TATMİN EDİYORDU"

Mal varlığı noktasına da değinmek istediğini ifade eden Ayvatoğlu, Ankara’da kirada oturduğunu, Kastamonu’da 3 dairesinin olduğunu, iki tane ortağının bulunduğunu ve bütün mal varlığını otomobile yatırdığını söyledi. Galericilikten geldiğini ve bu işi iyi yaptığını söyleyen Ayvatoğlu, "Burada milyon dolarlar falan konuşuluyor da öyle bir durum söz konusu değil. Ekonomik olarak 30 bin TL, yeri geliyor daha fazla kazandığım da oluyor. Ekonomik olarak çok fazla tatmin ediyordu" dedi. Ayvatoğlu, AK Parti’den temsili bir rakam aldığını, onunla da ihtiyacı olan insanlara destek olduğunu anlattı.


"CUMHURBAŞKANIMIZIN KARŞISINA BÖYLE ÇIKMAK İSTEMEZDİM"

"Ben bir adamı seviyordum, onun peşinden ilerleyip ona bir nebze destek olmak istiyordum" diyen Ayvatoğlu, "Gerçekten çok özür diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın böyle karşısına çıkmak istemezdim'' ifadelerini kullandı. "Ankara’da tanınmanın ticareti faaliyetine etki göstereceğini" söyleyen Ayvatoğlu, "Siyasi bir beklentim yoktu. Ankara'da sevdiğim camianın içerisinde nitelikli insanlar tanıyıp, hızlı çevre edinebilmek için partide görev yaptığını" şeklinde konuştu.

"BİR MADDEYE GİZLİ İSİM VERİP PAYLAŞMADIK"

Alacaklı olduğu 15-20 yıllık bir arkadaşı tarafından başka bir ortak arkadaşları aracığılıyla tehdit edildiğini öne süren Ayvatoğlu, "Gerekli şikayetleri yapacağım. Bir maddeye gizemli bir isim verip şifre doğrultusunda bunu kendi aramızda paylaşmadık. 15-20 yıllık bir arkadaşınızla neler konuşursunuz, bunu kimler anlayabilir, grupta olanlar anlayabilir'' diye konuştu.

Ayvatoğlu "Dost sandığım insanların kalleş bir tuzağına düştüm. Bütün hayatımı mahvettiler. Üzgünüm, mağdurum bu durumda" ifadelerini kullandı.


https://www.mynet.com/ayvatoglu-en-iyi-hayati-yasamaya-calisiyoruz-110106774693

arkadaşlar anlamadığım nedenden dolayı elim çok yavaş mesela bir fps oyunu oynadığım da 10 saniyede sağa sola döndürebiliyorum bu neden kaynaklıdır sizce 7/24 oynasam bile değişmiyor. günlük yaşantımda da böyle elim çok yavaş ama bir türlü neden kaynaklandığını anlayamıyorum

Sigaraya başlayalı nerdeyse tamı tamına 13 yıl oluyor 15 yaşında başlamıştım şuan yaşım 28 bırakma nedenimi anlatacağım ve her ay bu sayfayı güncelleyip değişimleri yazacağım


1.) yılda nerdeyse 6000-7000 lira ediyor hem cebime zarar hem canıma

2.) kilom nerdeyse 109 sigara kullandığım süre boyunca nedense iştahsızlık yaşamadım dahada arttı hatta yolda 1 adım dahi atacak takatim yok o derece tıkanıyorum bu yüzden yürümekten veya spordan nefret etme noktasına kadar geldim

3.)sabah uyandığım da dinçsizim uyku düzenim yok cildim çok kötü şuan zaten gözümün altları bile mor oldu yani

4.)kas ağrıları mevcut o kadar halsiz bir durumdayım ki ölü gibi olduğumu düşünüyorum

5.) Dışarıda 2 adım atınca o kadar tıkanıyorum ki Artık kusma noktasına kadar geldim ki gerçekleştide sağlığım iyice kötüye gidiyor lanet sigaradan dolayı


yani hem cebime zarar hem sağlığıma bunu artık iyicene anladım dışarıda yürümemek her sabah dinçsiz halsiz kalmak yürüyüş yapıp kusma noktasına gelmek cidden çok kötü 21.03.2021 saat 04:14 itibari ile sigarayı bırakmış bulunuyorum Her ay değişimler güncellenecektir

Napardınız ?

Napardınız ?

arkadaşlar sabah sabah çok canım çekti bunu ağzım sulandı buzdolabına baktım hiç bişey yok :(


Ankara'da 'büyü yapma' bahanesiyle dolandırıcılık yapan hepsi de Suriyeli çete tespit edildi. Çete polis operasyonuyla çökertilirken baskın yapılan adreslerde ele geçirilen eşyalar polisleri bile şaşkına çevirdi.


Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin yaptığı istihbari çalışmada, 'büyü yapma' bahanesiyle dolandırıcılık yapan hepsi de Suriyeli çete tespit edildi. Polisin yaklaşık 6 ay süren teknik ve fiziki takibinde, şüphelilerin Altındağ ilçesinde bir evi özel eşyalarla dizayn edip, büyü merkezine dönüştürdüğü belirlendi. Şüphelilerin, mağdurları buraya davet edip, para karşılığında dua okuma, muska yazma gibi yöntemlerle büyü yaparak sorunlarını çözdüklerini iddia ettikleri tespit edildi. Çetenin ayrıca internet sitesi açtığı, bu site üzerinden de özellikle Arap ülkelerindeki yabancı uyruklu kişilerle görüntülü konuşup, aynı şekilde büyü yapma bahanesiyle dolandırıcılık yaptığı belirlendi. 15 ADRESE BASKIN


Yapılan çalışmaların ardından belirlenen 15 adrese şafak vakti eş zamanlı operasyon düzenlendi. Aralarında özel dizayn edilen büyü evinin de bulunduğu 15 adreste yapılan operasyonda 13 kişi gözaltına alındı. Adreslerde yapılan aramalarda çeşitli belgelere ve eşyalara el konuldu. Büyü merkezi olarak kullanılan evde yapılan aramada ele geçirilen eşyalar ise polisleri bile şaşkına çevirdi. Evde, büyü yapmada kullanıldığı öğrenilen kuru öküz kafası, küçük oyuncak bebekler, kırmızı renkli heykeller ve sandalyeye halatla bağlanmış oyuncak bebekler ele geçirildi. Büyü yapmada kullanılan çok sayıda eşyaya el konuldu.


Öte yandan gözaltına alınan Suriye uyruklu şüphelilerin 1 yıl öncesine kadar belediyeden YEMEK yardımı aldığı, son 1 yıldır ise büyü yapma vaadiyle vatandaşlardan dolandırdıkları paralarla cip ve villa satın alarak, lüks yaşam sürdüğü belirlendi. Polis, operasyon kapsamında 2 kişiyi arama çalışmalarını ise sürdürüyor.


https://www.hurriyet.com.tr/gundem/ankarada-suriyeli-buyu-cetesi-operasyonu-41737055

Napardınız ?

Napardınız ?

Hakkında
Konum: İstanbul, Bakırköy
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 915
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.287
İkinci El Bölümü Mesajları: 66
Konularının görüntülenme sayısı: 56.621 (Bu ay: 5.743)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13.066 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.