Binbaşı
07 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Virüsten Önceki Fiyat & Virüsten Sonraki Fiyat

Merhaba

Şöyle bir durum var. internetten canlı TV izliyoruz, televizyondaki kanalların hepsi var, evde televizyon yok çünkü. Ancak ben bunu kayıt edip depolamak istiyorum. Geriye dönüp kayıt altına aldığım haberleri yada dizileri izleyebileyim. 1-2 tane video programı denedim film indiriyor ancak canlı TV den izlediğim anlık haberi yada filmi indirmiyor. Nedir bunun çözümü?
Arkadaşlar merhaba

slow motion videolar için nasıl bir kamera ve nasıl bir program kullanabiliriz. İstediğim şey şu şekilde,

Bir silah düşünün ateşlendiğinde içinden çıkan mermiyi ilerlerken videoda slow motion olarak görebilmek. Kamera sabit bir yerde, önünden mermi geçiyor ve göremiyoruz çıplak göz ile. Ancak kullanılacak kamera ve program sayesinde bu mermi kameranın önünden geçerken onu net ve iyi bir şekilde yavaşlatıp görebilelim.
.
Arkadaşlar Merhaba

3-4 gün önce posta yolu ile tarafıma yazı geldi. Zaten detaylı olarak herşey belli yazıda. Hatta altını kırmızı çizdiğim yer can alıcı nokta.

Benim anlamadığım konu, bu durumun ciddiyetinin neden şimdiye kadar günyüzüne çıkmadığı ve şu saatten sonra arabanın trafikten men edileceği...
Önümüz bayram, uzun yola gidecek olan arkadaşlar, aracımızla uzun yola çıkmadan önce ne tür bakımlar yaptırmalı ve nelere dikkat etmeliyiz. Özellikle şuna şuna mutlaka baktır dediğiniz önemli bir parça varmıdır.
Dizel araçlar ile ilgili bir sorum olacak.

1.6 sedan, dizel bir araç için yokuş yollarda boşa almak ile 5. viteste hiç gaza basmadan salmak, aynı tasarufu mu sağlar? Boşta gitmek dizel araçlara zarar verir mi ?
40 KVA ile 40 KW arasındaki fark nedir.
Çalıştığımdan dolayı hertürlü ödeme işlemlerimi internet üzerinden kredi katı ile yapmam gerekiyor vakit bulamıyorum, şöyle bir site buldum tüm faturalarımın karşılığı var burada bu site güvenilir mi var mı düzenli olarak kullanan ?
https://www.faturasorgulamax.com/
Bölgeye yakın biryerde yaşıyorum h.sonları gidip fotoğraflar çekip bölge hakkında detaylı bir araştırma yapacağım yer yer not tutarak yer yer resim çekerek, ilgilenen arkadaşlar varsa çevrede pm'den bana ulaşın birlikte yapalım keşiflerimizi gezilerimizi,

Avanos,Ürgüp,Kapadokya
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.757
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 34.373 (Bu ay: 543)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 346 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.