Yüzbaşı
04 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar internetten araştırdım fakat net bir sonuca ulaşamadım bilgisi olan bilgisini paylaşabilirmi acaba ?

1993 yılında aldığım B sınıfı ehliyetim ile otomatik vites araç kullanabilirmiyim ?

Otomatik vitesli araç almayı planıyorum..

teşekkür ederim..
Merhaba arkadaşlar bende note 3 T-Mobile sm-N900t var avea hattı kullanıyorum avea bayi den 4.5g sim kartı almak istedim fakat bayi benim telefonun desteklemediğini söyledi ben uyumludur diye biliyorum sizce telefonum uyumlumudur.
merhaba arkadaşlar elimde airties Air6372 var ve kablosuz ağ hızını kısıtlamak istiyorum malum kotayı geçtiğimizde hız 3mbit e iniyor pc de online oyun oynarken kablosuz kullanıldığında sıkıntı yaratıyor.. bu hızı 1 mbite düşürmemin bir yolu varmı önceden aynı modemden vardı onda mevcut idi modemi değiştirmek zorunda kaldığım için bunda da aynı şey olur diyordum ama yok hız yüksek resimde görüldüğü gibi ... modemin garantisi yok o yüzden müşteri hızmetlerinden yardım alamıyorum .... bilgisi olan bana yardım edebilirmi teşekkürler..

airties modeminde 1mbite düşüren ayarları olanlarda 2. El olarak uygun fiyata satabilecek arkadaşlarda benimle irtibata geçebilirler

merhaba arkadaşlar belirteceğim yeni aldığımız parçalar ile toplama yaptım ve power duğmesine bastığımda 4-6 sny sistem çalışıp anakartın üzerindeki digital göstergede FF hatası verip kapanıyordu ( yaklaşık 2-3 dk arayla 10 defa denedik açmayı ) bugün parçaları vatan bilgisayara götürdük... işlemcinin üzerinde macun sürülü idi ... cpu soğutma towerinin altındaki plastiği kaldırmayı unuttuğum için anakart ve işlemcimin yandığını söylediler böyle bir şey mümkünmüdür ?

AMD FX X8 9590 Soket AM3+ 4.7GHz 16MB Önbellek 220W 32nm İşlemci
XIGMATEK AEGIR INTEL LGA775/1155/1156/1366/2011&AMD AM2/AM3/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU 2 adet 12cm fan takılı
ASUS CROSSHAIR V FORMULA-Z 990FX/SB950 AM3+ DDR3 2400MHz(O.C.) Anakart
Kingston 8GB Hyperx Savage RED DDR3 1600MHz CL9 PC Ram 3 Adet
Sapphire R9 290X TRI-X Edition GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon DX 11.2 Ekran Kartı
Corsair 240GB LS Serisi SATA 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma)
CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 750W GÜÇ KAYNAĞI
CORSAIR CARBIDE SERİSİ 400R
XIGMATEK CLF SERİSİ 120MM MAVİ LED FAN 6 adet

ve sizce bu sisteme bu güç kaynağı yeterlimdir ?
merhaba arkadaşlar resimde görüldüğü şekilde bana item takası teklif ediyorlar bu şekilde steam hesabıma para geliyormu kazıklanmak istemiyorumda...

Selam arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilirsiniz sanırım..
bende BF3 Rus Key + Premium var ..
End Game DLC si geldikten sonra her rus key sahibi gibi bende Siyah ekran sorunu yaşadım.. ve küçük bir dosya aracılığı ile ( nette dolanan siyah ekran sorunu dosyası ) sorunu çözdüm.. fakat o zamandan beri ses ve single playerde sorun var..
Multiplayerde spotlama bayrak almalarda kısaca asker telsiz konuşmaları yok oldu sadece silah sesi aktif başka ses yok ..
single playerde ise adam hareket etmiyor..
bu tür sorun yaşayan veya bu sorunları aşabilen varmı ..
ilginiz için teşekkür ederim.. Saygılar..
Merhaba arkadaşlar Hattım AVEA KartalCell ve Yıkılan paket kullanıyorum ..
bugün numara kısmında FIRSAT yazan bir mesaj geldi. mesaj aynen şöyle..

sana özel HERYÖNE 120 dakika! Sevdiklerinle Doya Doya konuş diye yükleme şartı olmadan 30 gün boyunca
kullanabileceğin heryöne 120 dakika hediye.

mesaj geldikten yaklaşık 1 saat sonra yaptığım bi kaç görüşme yıkılan paketimdeki dakikalarımdan düştü. bu tür mesaj alan veya bilgisi olan varmı ?

bu mesajın amacı nedir ???

bilgisi olan varmı acaba ???
Oyunu aldım origine girdim sorunsuz kabul etti ve indirdim oyuna girmeye çalıştığımda Crysis 3 aktivasyon istiyor aldığım keyi girdiğimde ise bu key kullanılıyor gibi bir saçma uyarı veriyor varmı sizde de böyle bir durum. ?
Merhaba Arkadaşlar,

100TL'lik Adwords kuponları adet gözetmeksizin tanesi 5TL'den veriyorum.

İstediğiniz kadar temin edilir.

İyi forumlar.

Not:
Yeni geçilen kuponlar hakkında bilgi
Yeni sistemde hesabınıza 25 tl lik ödeme yapmanız gerekmektedir.

"24 Eylül tarihinden itibaren Google Adwords olarak "25 TL'lik reklam harcaması yap, X TL promosyon kodu kullan" sistemine geçtik."

http://adwords-tr.blogspot.ie/2012/10/promosyon-kodu-uygulamasnda-yenilik.html
Aynı anda iki konu açılmış. Silinebilir. :/
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 796
İkinci El Bölümü Mesajları: 234
Konularının görüntülenme sayısı: 181.623 (Bu ay: 321)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.