B

Er
14 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Gelir mi? (Sayısal) son 4 yıl sıralamaları: 23-22-32-37k salim ünsala göre tahmin 42,500
Gelir mi? (Sayısal) ve son 4 yıl sıralamaları : 23-22-32-37k , salim ünsala göre tahmin 42.500
Bilenler yazarsa sevinirim boğaziçi üni yurt imkanları nasıl? Araştırdığım kadarıyla ilk yıl hazırlık kilyosta şehir dışından gelenlere kesin çıkıyormuş peki 1. Sınıfta da durum aynı yoksa çıkmama ihtimali var mı? Neye göre belirleniyor
İlk30k da olup Temel bilim yazmayı düşünen var mı??
İlk 40k içindeki mf2 sıralamaları ne olur sizce? Bu aralıkta genelde mf3 ve mf4e talep olacak gibi geliyor mf2de 30.900 kapatan yer kaç bine gerileyebilir ennn fazla
Sıralamam 38 bin boğaziçi ilköğretim mat öğretmenliği tutacak gibi duruyor meslek olarak öğretmenliğe sıcak bakıyorum ama bu sıralamayla sizce mantıklı mı?
matematik öğretmenliği ve ilköğretim matematik öğretmenliği arasında ne gibi farklar olur?
Boğaziçide okumamın herhangi bir avantajı olur mu? Yoksa diğer ünilerden bi farkı olmaz mı?
Sadece öğretmenlik mi yapabilirim?
Bu sıralamaya önerebileceğiniz bölüm var mı? (Mimarlık-mühendislik düşünmüyorum.)
38k (422 puan) ile mf2 30.900 (428 puan) olan yer gelir mi
1 puan kaç kişi geriletir yada ilerletir
Tr 30-31
Mat 34,25
Fen 14
Sos 11

Mat 27,75
Fen 26-27

Obp 82,60
İlk 30 bin içinde 1 ayt neti sıralamayı ne kadar oynatır? Ve 1 tyt neti ne kadar oynatır sizce
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 50
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.