Yüzbaşı
02 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar araçların cam kaldırma motorunun hangi motor sınıfına girdiğini öğrenmek istiyorum. Yani bana torku yüksek, dönüş hızı dakikada 100-120 olacak şekilde bir motor lazım. Motor da direk hızlanmamalı, yani ortalama 1-2 saniye içinde yavaştan kendi hızına erişecek şekilde bir motor lazım(yani birden hızlanmayacak)... İnternetten de araştırıyorum bu arada... Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar mitsubishi heavy 45 sjp s-1 klimam var ve bazi sebeplerden dolayı klimayi servisine sokturemedim.
Klimayi sökmeye gelen klima tamircisi önce klimayi çalıştırmamiz lazim yoksa taşındıktan sonra gaz problemi olur dedi. Yanı taktirirken tekrar gaz bastirmamiz gerektiğini söyledi. Fakat elektrikler 1 hafta önce kapattirdigimdan dolayı bunu yapamadık.

Şimdi yeni taşındığım yerde mitsubishi servisini çağırdiktan sonra sırasıyla nelere dikkat etmeliyim ya da klimami en verimli şekilde tekrar kullanmamız için neler yaptırmalıyim servise? Klima 2 yıllık, bir yıl daha garantisi var. Son olarak ne kadar bir maliyeti olur bana? Cevaplarınızi bekliyorum teşekkürler...
https://www.youtube.com/watch?v=IHIwYvk7ZgM&feature=youtu.be

Çok iyi olmuş!

Sıla konuşsa şarkı olur hakikatten!
Arkadaşlar ilk defa android telefon kullanıyorum ve ne tür uygulama indirirsem indireyim yok şuna izin yok buna izin yok kişilerime ulaşmak istiyor yok sms falan filan bunları kabul ediyorsan indir diyor. Peki ben bunları nasıl engellerim. Açıkçası bu sorun benim midemi bulandırdı. İstediklerimi engelleyip istediklerime nasıl izin vereceğim discoveryde?
Evet arkadaşlar şuan Antalya'dayım yarın sabahtan eğer gidebilirsek günlük tur ya da yat turu fark etmez gezdirebilecek tur ya da nerden kalktığını bilen varsa turların cevap verirseniz sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler...
Arkadaşlar ben şimdi bir excel çalışması yaptım verileri girildikten sonra mesela 600-700-300 vs gibi saniye süreleri çıkıyor. Ben bu süreleri girdiler olduktan sonra tek tuşa basarak bu saniyelerin geriye saymasını ve 0 olunca küçük bir uyarı sesi vermesini istiyorum.

Kısaca ben en başa sayıları girince işlemleri yapıyor saniyeler kalıyor o saniyelerin bir hücrede gözüküp ben tek tuş ile o saniyelerin geriye sayımını başlatacağım ve bitince gonk sesi gelecek. Olay bu. Bir sürü yere baktım ama kafam allak bullak oldu.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Yaklaşık 2 yıldır kullandığım Seiko 5 saatime bir haller oldu. Kolumdayken bir sorun yoktu. 1 saat sonra baktığımda yaklaşık 10 dakika ilerideydi. Geri aldım belki ben yanlış ayarlamışımdır diye gece çıkarıp bıraktım. Sabah kalktığımda tam 2 saat ilerideydi. Ne tür bir problemi var saatin? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
Arkadaşlar bina içine 9 bilgisayara wireless alıcı , 1 modem ve 1 router alınacak. Şimdi bina geniş olduğu için 2 farklı yerde wireless olması lazım.Binayı kare gibi düşünün. Bir köşeye modem bir köşeye de routeri çeksem verim alabilir miyim? Ya da verim alabilmem için hangi alıcılar etkili olur?

Modem,router ve 9 pc için alıcı için maks. 750 TL bütçe var. Yardımlarınızı bekliyorum...
arkadaşlar çalıştığım yerde personelin dinlenmesi sırasında xbox kullanılıyor. sorumlusu benim ama pek anlamıyorum. müdür "maç sonuçlarını kaydedemiyorum." diye yakındı ama ne demek istediğinden hiç bir şey anlamadım. kendi aralarında maç yapıyorlar onun sonuclarını mı kaydetmek istiyorlar acaba. benim bildiğim tek kayıt attığın golün kaydı. yardımcı olursanız sevinirim. sıkıştırıp duruyor herif.
Şimdi haberlerde flaş haber olarak geçiyor arkadaşlar doğruluğu var mı?

1 tıl kiralık + satın alma opsiyonu...
Hakkında
Meslek: eğitmen
İlgi Alanları: Kahve ile ilgili her şey
Forum İmzası:
Kahve Tutkusu
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.515
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 121.264 (Bu ay: 205)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 93 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.