S

Çavuş
02 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 201 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar meraba. Yaklaşık 20 gün kadar önce birinden yavru çek muhabbet kuşu aldım. Kuşun uzun kanat kuyruk tüyleri döküldü. Aldığından beri uçamiyor. Uçmaya çalışınca da kanatları kırılıp kanıyor. Çok korkuyor. Bize hiç alismadi. Kakası yemesi ötmesi falan normal. yardımcı olursanız sevinirim
SATILIK RADYATÖR VE RADYATÖR KAPAĞI

Aracımın radyatörünü değiştirdim. ancak orjinali tamir olunca yeni aldığım radyatör elimde kaldı. içine antifiriz koyduğum içim iade edemedim.

Radyatör oris marka.

Otomatik sanzuman araçlara uygundur.

hiç kullanılmadı desem yeridir.

en ufak hata bulana ücretsiz veririm.

Kia Hyundai vs birçok modele uygundur.

isteyene detaylı resim atarım. ölçülerini veririm.

05072391099
SATILIK RADYATÖR VE RADYATÖR KAPAĞI

Aracımın radyatörünü değiştirdim. ancak orjinali tamir olunca yeni aldığım radyatör elimde kaldı. içine antifiriz koyduğum içim iade edemedim.

Radyatör oris marka.

Otomatik sanzuman araçlara uygundur.

hiç kullanılmadı desem yeridir.

en ufak hata bulana ücretsiz veririm.

Kia Hyundai vs birçok modele uygundur.

isteyene detaylı resim atarım. ölçülerini veririm.

05072391099
arkadaşlar 5w30 partiküllü Motor yağı önerileriniz nelerdir. deneyimlerinizi paylasırsanız sevinirim
Liqui Moly 4200 Motor yağı yorumlarınız neler arkadaşlar.
daha önceden Castrol Edge 5w30 kullandım. şimdi ya motul 5w30 8100FE X-Clean ya da Liqui Moly 4200 kullanacağım.

sizce en iyi 5w30 partiküllü motor yağı hangisi ?

Liqui Moly 4200

Castrol Edge

Motul 8100Fe X-Clean

Mobil 1 ESP

Shell helix
Aracima ATİKER BANA FAST simit tank taktırdım. Bu gösterge led ayarlarıni bir türlü ayarlayamadılar. Lpg tankının üzerine yeni sensor taktılar. Ayarı bilen var mı?
Dördüncü ışık 135 km
Üçüncü ışık 60 km
İkinci ışık. 40 km
Birinci ışık 20 km
Kırmızı ışık 235 km

Bunun bi adam gibi ayarı yok mu
sütbank a girmek istiyorum.ben biraz araştırdım. en iyi getiri veren ÇORAKÇI SÜTBANK diye bir firma. 12 ay boyunca 1 inekten aylık 140 lt süt ödemesi yapıyor. sizce hangi firma güvenilir hangisini tavsiye edersiniz ? yardımcı olursanız sevinirim
Bonus kartım var her sene kart ücreti alınıyor ve aradıgımda 1 yıl açık kalmak kaydıyla iade ediyor. sizin anlayacağını her sene mecburiyetten zorla bonus kart kullanıyorum. ben bu kartı kart ücreti ödemeden nasıl iptal ederim
Arkadaşlar bana i5 işlemcili 1400 - 1750 tl bir laptop önerin

DELL INS 3558-B20F45C ve HP 250 G5 Z2Y15ES arasında kaldım sağlam dayanıklı performans ve en önemlisi ısınma sorunu olmayan hangisini tavsiye edersiniz ?

DELL 3558 B20F45C CORE I5-5200U 4GB 500GB 15.6" 2GB GF920M VGA

HP 250 G5 Z2Y15ES i5-6200U 4GB 500GB 2GB AMD R5 M330 VGA
alışveriş hediye çeki ... foruma giremiyorum. üye girişi yapıyorum alışveriş hediye çeki ... forumuna girmek istediğimde profilim sayfası açılıyor. mini mobil tablet sürümünde bu sorunu yaşamıyorum. birde tarayıcı pc değiştirdim sonuç yine aynı
Hakkında
Meslek: memur
İlgi Alanları: elektronik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 557
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 12.316 (Bu ay: 1.532)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.