Yüzbaşı
22 Ekim 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 126 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

Kullanmakta olduğum Sapphıre 5700 Nitro ekran kartını dikey montaj yapmak istiyorum.

Corsair 4000D Beyaz Airflow Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa kullanmaktayım.

Kasanın video tanıtımında 1:20 saniyesinde ayrı bir aparat takılıyor bu aparat ayrı satılıyormuş.

Corsair PCI-Express 3.0

MSI B450 Tomahawk Max ana kartım destekliyor.

Ürünün fiyatı pahalı olmasından dolayı başka bir marka alsam kasaya uyup uymayacağını bilemiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a2/a0/d9/a2a0d9f14d0e3fbf52ad9462e445864d.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhaba,

Bilgisayar toplarken kasa seçimim yanlış yaptım revize edip sıvı soğutma almayı düşünüyorum.

Beğendiğim kasa Cougar CGR-5BMBS-T Genini S-Sliver-T XTC 600W Transparent Panel E-ATX Midi Tower Kasa Bilgisayar Kasası

Ekran kartım Sapphire nitro 5700 xt

Bu kasaya alabileceğim sıvı soğutma önerisi yada başka kasa önerisinde bulunursanız sevinirim.

Hayırlı akşamlar cümleten,

Bilgisayar toplamak istiyorum ancak parça seçimi konusunda desteğinize ihtiyacım var.

Düşündüğüm İşlemci Ryzen 7 3700 x
Ram 3600 Mhz arıyorum
5700 sapphire pulse bekliyorum maksimum 3200 olur umarım.
Anakart konusunda kararsızım
MSI B450 TOMAHAWK MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 DVI HDMI ATX Anakart nasıl olur bilmiyorum.
M2 ssd arıyorum
Arkadaşlar Merhaba,

Şirket bilgisayarını iş dolayısıyla eve de götürüyorum ancak bilgisayara indirdiğim hiç bir program yada oyunu yüklememe izin vermiyor.
İndirdikten sonra çift tıkladığımda yönetici olarak çalıştır dediğimiz ekran geliyor kullanıcı adı ve parola istiyor.Kendi kullanıcı adımı denediğimde kabul etmiyor.Çözüm üretebilirseniz büyük sevaba girersiniz.

Not: Format atamam lisanslı programlar mevcut.
Selamlar herkese

2012 yılında almış olduğum asus k55v laptopa 240 gb ssd aldım imaj dosyası ile windows kurdum driverları yükledim ekran kartında hata verdi.Daha doğrusu yüklüyor ama reset attıktan sonra aygıt yöneticisine giriyorum ünlem işareti çıkıyor.Bilgisayara tekrar format attım bu sefer imaj değil ne denediysem ekran kartı driverı görmüyor yardımcı olursanız çok sevinirim 1 haftadır deli oldum

Selamlar herkese

2012 yılında almış olduğum asus k55v laptopa 240 gb ssd aldım imaj dosyası ile windows kurdum driverları yükledim ekran kartında hata verdi.Daha doğrusu yüklüyor ama reset attıktan sonra aygıt yöneticisine giriyorum ünlem işareti çıkıyor.Bilgisayara tekrar format attım bu sefer imaj değil ne denediysem ekran kartı driverı görmüyor yardımcı olursanız çok sevinirim 1 haftadır deli oldum

Merhabalar,

Son ilişkimden sonra asla kimseyi sevemeyeceğimi düşünürken geçen dört senenin sonunda ilk kez birinden hoşlandım.
Hoşlandığım kişi de geçmişte yaşadığım sıkıntıların benzerini yaşıyor.
Çok büyük ihtimalle beni arkadaşı olarak görüyor.Bu algıyı nasıl yıkabilirim.
Direk konuşup sözde arkadaşlığımızı da kaybetmek istemiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhabalar,
https://www.teknosa.com/urunler/110016044/lg-24mn49hm-pz-24-61-ekran-hd-led-monitor-siyah

linkteki monitörü aldım deneme amaçlı laptopa bağladım hdmı kablo ile ancak ses monitörden geliyor.
monitörde jak girişide yok bunu nasıl kulaklığa çekebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhabalar,

Bütçem yetersiz olduğu için parça parça bilgisayar toplamaya başladım.
Geçen hafta kasa ve ekran kartı aldım.

Ekran Kartı MSI 1060 dual 6 gb

Düşündüğüm işlemci ise
Intel Core i5 8600K Soket 1151-V.2 3.5GHz 9MB Önbellek 14nm İşlemci(yorumunuzu bekliyorum)

Birde anakart için tavsiyenizi bekliyorum.
Vatandaki arkadaş z370 serisi önerdi

Teşekkür ederim.
Hakkında
Meslek: Otomotiv
Forum İmzası:
Ihanet birini ne kadar sevdiğinle alakalı değildir.Ikilemin ne kadar zorlu olduğuna bağlıdır.
Forum İkinci El İmzası:
Ihanet birini ne kadar sevdiğinle alakalı değildir.Ikilemin ne kadar zorlu olduğuna bağlıdır.
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
pc
Takım
Fenerbahçe
Steam
Hannıbal
LOL
Lux
Dünyadan Futbol
FC Internazionale Milano
Basketbol
Houston Rockets
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Ekran Kartı
Sapphire
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 802
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 1.087 (Bu ay: 415)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 703 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.