Yüzbaşı
27 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 1)
Gönderileri
1 haftadır dijital asistan dışında insanla konuşamıyorduk. biraz önce başardık ama adam lafı geveleyip tarife değişikliği ile resmen kandırmaya çalıştı. işinize yarar diye bu deneyimi paylaşmak istedim.
temel kural sesli ne yapmak istiyorsun her dediğinde müşteri hizmetleri demek. gerektiğinde bu hatla işlem için 1 e, fatura, tarife değişikliği vs.. saydığında 5 diğer işlemleri tuşlamak. böylece insan mh. çıktı karşımıza .
yalnız arayan kişi ben değil hat kullanıcısıydı, hat benim üzerime. faturada fazladan telesekreter ücreti var, hizmeti iptal edin dedi. adam hat sahibini isteyince bana verdi telefonu. adam lafı yuvarlıyor geveleyerek konuşuyor cümle sonunda dediği anlaşılmıyor kesinlikle. tane tane konuş diye uyardım kaç kere konuşma süresince . ilk ettiği laf faturasız tarifeye geçmek istiyorsunuz bayan öyle söyledi doğrumu oldu tek kelime etmedi halbuki yanımda konuştu.
ben amacını anlayıp hayır lafı çarpıtmayın dedim ve ses kaydı yapıyorum diye uyardım. adam biz zokayı yutmayınca asıl soruna geldi. karşı taraf açmayınca telesekreter girmiştir fiyat bi sefer yansımıştır dedi. adamın zihniyetini anlayınca pek inanasım gelmedi ama olabilir sonraki faturada görelim bakalım dedik kapattık.

yaşlıları tarife vs. değiştirip ceza, yüksek fatura çıkarmak için böyle lafı değiştirip geveleyen tipleri koymuşlarki anlamayıp evet dedinmi yandın, asıl onlar ses kaydı var diyecekler itiraz edincede. dikkatli olun yaşlı yakınlarınıza vodafone ararsa kapatmalarını söyleyin.
bunun polis savcı diye arayanlardan pek farkı yok yöntem olarak. dikkatli olalım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 931
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.164
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.179 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.