Yüzbaşı
05 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 102 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Slm.Arkadaşlar şöyle bir sorun oluştu,son zamanlarda bilgisayar kullanırken oyun oynarken veya boşta çalışırken göz kırpması hızında ekran kararıp açılıyor.Bu bazen çok seyrek bazen sıklaşabiliyor,format attım yine düzelmedi.
Slm.Arkadaşlar şöyle bir sorun oluştu,son zamanlarda bilgisayar kullanırken oyun oynarken veya boşta çalışırken göz kırpması hızında ekran kararıp açılıyor.Bu bazen çok seyrek bazen sıklaşabiliyor,format attım yine düzelmedi.
Slm.Benim su soğutma çalışıyor ama pc görmüyor.Corsair amblem ışığıda yanmıyor.Usb kablosunu usb header taktığımda ışık yanıyor ama sıcaklık uyarası veriyor ve pc kapanıyor.Ama usb kablosunu cha fanlardan birine takınca ışık yanmıyor ama soğutma çalışıyor ama yinede pc görmüyor çok ilginç bir durum çözemedim.Benim istediğim su soğutmayı pc görsün ve corsair amblem ışığıda yansın.
Slm,aynı ethernet kablosunu laptop a bağladığımda sorun yok ama masaüstüne bağladığımda aşırı yavaş,ethernet kartım bozuk olamaz çünkü diğer ethernet kablosuyla hızlı çalışıyor ama o kısa olduğu için artık onu kullanamıyorum.Çünkü modem mesafesi uzadı oda değiştim.
Merhaba Arkadaşlar,ps4 ün açma düğmesine basıyorum mavı ışık yanıyor saniyesinde geri kapanıyor.
Arkadaşlar kasamı kompresör ile temizlerken bir an sarsılmayla kompresör ekran kartının 3 fanından birine deydi ve 1 fanın perfanesinin yarısı kırıldı. Ekran kartı fanı temin edebileceğimiz bir site veya bir yer var mı?
Arkadaşlar birkaç haftadır ps4 oynamamıştım,dün açim dedim,mavi ışık yanıp anında geri söndü ps4 kapandı.Farklı farklı prizlerde denedim 3 lü prizden çıkardım ama değişen bişey olmadı.Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar Asus Strix 1080 Ekran kartım var hediye gelmişti,öğrenmek istediğim Asus Strix 1080 Overlocked mı yoksa Asus Strix standart 1080 mi benim kart,kutusunu da atalı baya oldu nasıl öğreneceğim?
Arkadaşlar bu bu zamanda bu oyuncu klavyesi eski mi kalır sizce,veya tavsiye edermisiniz ?

Yada o kadar para vereceksen şunu al daha iyi diyeceğiniz bir oyuncu klavyesi var mı ?
Merhaba Arkadaşlar,Klavyem durduk yere bazı bastığım harflerde başka harf yazıyor. Yani bugün sorunsuz çalışan klavyem ertesi gün pc mi açtığımda böyle oldu. Herhangi bişey de dökülmedi klavyeme. Q dan f ye geçmiş de değil. Dil inilizceye geçmiş de değil numlock açıkkapalı sorunu da değil. Sorunu çözemiyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Anakart: Asus Rog Maximus VIII Hero DDR4 3800 Mhz | İşlemci: Intel Core i7 Skylake 6700K | Ekran Kartı: Asus Rog Strix GTX 1080 8 GB GDDR5X 256Bit | Ram: HyperX Predator 32GB (4x8) 3000 Mhz CL15 | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro Series H115i | HDD: Seagate 1 TB 7200 RPM | SSD: Samsung 850 Evo 500 GB | P.S.U: Corsair 650W Modular | Kasa: Corsair 780T Full Tower | Monitor: Asus Rog Swift PG278Q 27 inc 2K 144 Hz 1 Ms G Sync
Forum İkinci El İmzası:
Anakart: Asus Rog Maximus VIII Hero DDR4 3800 Mhz | İşlemci: Intel Core i7 Skylake 6700K | Ekran Kartı: Asus Rog Strix GTX 1080 8 GB GDDR5X 256Bit | Ram: HyperX Predator 32GB (4x8) 3000 Mhz CL15 | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro Series H115i | HDD: Seagate 1 TB 7200 RPM | SSD: Samsung 850 Evo 500 GB | P.S.U: Corsair 650W Modular | Kasa: Corsair 780T Full Tower | Monitor: Asus Rog Swift PG278Q 27 inc 2K 144 Hz 1 Ms G Sync
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 35 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 915
İkinci El Bölümü Mesajları: 101
Konularının görüntülenme sayısı: 8.786 (Bu ay: 1.029)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 274 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.