W

Çavuş
25 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 116 (Bu ay: 1)
Gönderileri
char olusturdum girdim kamera devamlı yukarıyı gösteriyor ve 365 dere devamlı dönüyor ? gökyüzünü gösteriyor devamlı cözüm yolunu bilen varmı
char olusturdum girdim kamera devamlı yukarıyı gösteriyor ve 365 dere devamlı dönüyor ? gökyüzünü gösteriyor devamlı cözüm yolunu bilen varmı
lütfen biri yardım etsin yoksa bilgisayarı kırıcam sabah 9 da başladım saat gece 3 oldu linage ye başlıyacaktım ve nerdeyse tüm formu dolaştım ama cözüm bulamadım sorun şu c4 kurdum daha sonra dragon server pach indirdin ve c4 içine dosyaları kopyaladım sonra L2 oyunu calış tırdım ve şu mesaj geldi

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1096 MHz with 255MB RAM
Video: RADEON 9250 (6587)

Failed to load 'Texture L2Font-e.SmallFont-e': Failed to find object 'Texture L2Font-e.SmallFont-e'

History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-e.SmallFont-e NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine

bu nedir anlamadım ve cözümü nedir bulamadım formada baktım fakat bişi yok internetten araştırdım ordada yok yanlış bişi mi yapıyoz yoksa bilg damı sorun var nedir bu cevap verenlere şimdiden teşekkur ederim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 345
İkinci El Bölümü Mesajları: 310
Konularının görüntülenme sayısı: 9.860 (Bu ay: 181)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.