Yüzbaşı
17 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sizce TP-Link Archer VR2100 mi, yoksa TP-Link Archer VR2800 mi almalıyım? Hangisini tavsiye edersiniz?
Engelli indirimi için sizce faturasızda mı kalmalıyım yoksa faturalıya mı geçmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Temassız banka kartı almayı düşünüyorum ama haberlerde izlediklerim yüzünden bir korkum var. Sizce almalımıyım?
Temassız banka kartı almayı düşünüyorum ama haberlerde izlediklerim yüzünden bir korkum var. Sizce almalımıyım?
Daha geçen gün 35 Mbps veriyorlardı şimdi böyle dalga geçiyorlar herhalde TTNet'ten 24 Mbps alıyorum zaten.

Elimde Asus tan ürün aldığım için TurkNet 1 ay Hediye İnternet kodu var. İlk özelden yazana bu kodu vereceğim. Bu kod yeni turknet e geçecekler için geçerli.
Turkcell hattı kullanıyorum Nisan ayında taahhütüm bitiyor. Sizce Türk Telekom'a mı geçmeliyim yoksa Turkcell'de mi kalmalıyım?

Türk Telekom Hipernet Limitsiz 24 Mbps internete geçtim, hızım iyi mi?
2 yıllık taahhütüm bu ay sonu bitiyor. Hipernet Limitsiz 24 Mbps 75 GB Sizce bu kampanya nasıl?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/hesapli-kampanya.aspx
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
ISS
TTNET
Modem
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 964
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.084 (Bu ay: 362)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.