Yüzbaşı
24 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Belim tutuldu. Doğrulamıyorum. Tabanlarıma basamıyorum. Sol ayağımı yukarı kaldıramıyorum. Sağda sıkıntı yok. Böyle bir durumla karşılaşan varsa fikrini alayım.
Arkadaşlar ben hayatımda hiç maça gitmedim. Beşiktaş maçını nasıl statta izleye bilirim? Kombinem vs hiçbir şeyim yok. Bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Başaracağım arkdaşlar. Size söz veriyorum.
Yazı yazarken, okurken neden içimizden mutlu şekilde okuyup saçma sapan mimik hareketleri yapıyoruz?
Sakallarım uzağı zaman ellerim sakalımdan aşağı inmiyor. Hep koparma çabası içine giriyorum. Uçlarını kırdığımda çıt sesi geliyor. Bağımlı gibi oluyorum. Kimi zaman dalıyorum ve ellerim yorulunca ben ne yapıyorum diyorum. Var mı bir taktik. Üstesinden geleyim şunun.
Arkadaşlar, kendisinde buldu bulan, bulmadı taşrada kalan. Yorumlarınızı alayım.
DH'de tiyatro, drama forumu var mı? Yoksa neden yok?
ASTROV: Yok. Büyük Perhiz'in üçüncü haftasında Malitskoye' ye gittim, tifüs salgını varmış... Halk
kulübelerde serilip kalmış... Pislik, koku, duman; danalar da yerde hastalarla birlikte yatıyor. Domuz
yavruları ortalıkta... Gün boyunca, oturmadan, ağzıma bir lokma koymadan oradan oraya koşup
durdum. Eve geldim, orada da dinlenmek yok; demiryolundan bir makasçı getirdiler, tren çarpmış.
Adamcağızı masaya yatırdım ameliyat etmek için, kloroform verirken ölmesin mi... İşte o zaman, hiç
de sırası değilken, adamı sanki kasten öldürmüşüm gibi, duygularım altüst oldu, vicdanım sızladı...
Oturdum, gözlerimi kapadım, düşünmeye koyuldum. Bizden yüz, iki yüz yıl sonra yaşayacak olanlar
kendileri için yol açmakta olduklarımız, bizi hayırla anacaklar mı acaba? Yok dadı, anmayacaklar.
MARİNA: İnsanlar anmazsa, Tanrı anar.

"Yaşayacağız, Vanya Dayı. Önümüzde ne uzun günler, ne uzun geceler var daha. Kaderin bize layık gördüğü tüm güçlüklere sabırla göğüs gereceğiz. Şimdi olduğu gibi yaşlılığımızda da durup dinlenmeden çalışacağız. Günü, saati gelince de ölüme boyun eğeceğiz. İşte ancak orada, mezarlarımızda, nice acı çektiğimizi, nice gözyaşı döktüğümüzü, nasıl zor bir yaşamımız olduğunu bir bir anlatacağız. Tanrı işte o zaman bize acıyacak."
Anton Pavloviç Çehov - Vanya Dayı

Biz öldükten sonra unutulacak mıyız? Farklı bakış açılarınızı, yorumlarınızı merak ediyorum. İyi forumlar.
Merhaba arkadaşlar. Balkona güvercin yuva yapalı 2-3 gün oluyor. Yuva yaptığı yer yağmur almıyor fakat dışarısı cok soğuk. Yuvasının üstünü su, soğuk gelmesin diye çevrelediğimde bu sefer yuvasına girmiyor. Ben sıcak evde o soğukta olunca vicdan azabı duyuyorum. Bu soğukta çocuk mu yapılır be. Bi yardım edin.

Sabah olunca SS atarım.
DİEP.İO OYNUYORUM.

https://www.twitch.tv/zubidubis

BEKLERİM..
Hakkında
Forum İmzası:
"Yaşayacağız, Vanya Dayı. Önümüzde ne uzun günler, ne uzun geceler var daha. Kaderin bize layık gördüğü tüm güçlüklere sabırla göğüs gereceğiz. Şimdi olduğu gibi yaşlılığımızda da durup dinlenmeden çalışacağız. Günü, saati gelince de ölüme boyun eğeceğiz. İşte ancak orada, mezarlarımızda, nice acı çektiğimizi, nice gözyaşı döktüğümüzü, nasıl zor bir yaşamımız olduğunu bir bir anlatacağız. Tanrı işte o zaman bize acıyacak."
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.916
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.249 (Bu ay: 244)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 743 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.