Teğmen
24 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
..
%100 şarj internete girmem ile 30-60 dk içinde %0 ulaşıyor ne sorunu olabilir acaba?
eRevollution ne tür bir oyundur?

Gerçek hayatın sanal hayata aktarılmış halidir. Yaşamımızda karşılaştığımız bir çok çeşitliliği bu oyunda da bulmak mümkündür. Hayatı devam ettirmek için yemek ve çalışmak, Alış-Veriş, Ticaret, Siyaset, Savaş, İç ve Dış Politika, Hükümet ve Devlet sistemi, Gazete açıp makale yazmak veya okumak, Yeni insanlar tanımak, Askeri düzen ve daha aklımıza gelmeyen birçok olay bu oyunda mevcuttur. Oyunun el ilgi çekici yanı da, tamamen gerçekçi ülkeler arası diplomasi, toprak kazanımı veya kaybedilmesidir.

Oyunun en güçlü ülkelerinden olan Sırbistan ve Hırvatistan'ı sildik

Oyun Linki :https://www.erevollution.com/tr/register/49101

Oyunu öğrenmek için bu sitedeki makale ve videolara göz gezdirebilirsiniz.

http://www.erevtr.com

Sizide aramızda görmek istiyoruz.
Dün basima geldi.

Gece yolda yuruyordum sessiz , karanlik , ürkütüycü çekine çekine ilerliyordum kafami dagitmak icin müzik dinlemeye karar verdim kulakligimi cikardim ve telefona taktim ilerliyorum 15 dk yoldayim varacagim yere 20 dk civari var etrafimda kimse olmadigi icin sarkiya eslik ediyorum felan bagiriyorum felan gök gürledi felan etraf tuhaf sekilde aydinlandi ileriye birsey dustu ses cikarmisti baya kulakligimi cikardim ne oldugunu gormek icin gittim tuhaf birsey vardi dolap gibiydi sert mazemeden yapilmisti.Biraz tirstmistim kapagi acmak icin hamlede bulunmustum isik sacmisti.Inanamamistim çünkü bendim sacim kiyafetlerim tipsizligim olarak bendim onun dusunduklerini hissedebiliyordum sonra ne oldugunu hatirlamiyorum eve gitmistim uyudum uyandim dolabin icindeydim birisi acti bendim
...
Alerji icin hangi bolume gitmem lazim yaz gelince kasinti basladi.Herhalde Alerjiden
Komedi , Parti icerikli ot , cinsel , küfür
Turgut Reis Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi - Okul Cad. Lise Sok no 2

Bağcılar / Güneşli veya Bağcılar Meydandan gideceğim Minibüs / Otobüs önerin
Metro uzak kalıyor
Üst düzey performansa ragmen kaybetti. maskot uzerinden mukemmel smaclar yapmisti. :/
Hakkında
Meslek: Üniversite Öğrencisi
Forum İmzası:
Parmak gökyüzünü gösterdiğinde sadece aptallar parmağa bakar.[AmelieMovie / Audrey Tautou]
Hakkımda:
  • ''Bilmek güzel şeydir. Hele haddini bilmek ise daha güzeldir.''Sultan II. Abdülhamid Hân

TARİHÇİ | ARAŞTIRMACI | GALATASARAY SK | COĞRAFYACI

Yalnızlığında bir asaleti vardır!
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Steam
hknadn
Dünyadan Futbol
FC Internazionale Milano
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.561
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 29.886 (Bu ay: 455)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 985 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.