Yüzbaşı
23 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tam 13 gün oldu Tchibo'dan kahve alalı. Ayın 4'ünde PTT kargo Tuzla şubesine verilmiş, 2 gün önce Bursa Nilüfer şubesine ulaşmış ve bugün ayın 13'ü Bursa Nilufer şubesinde. Dağıtıma çıkmak için neyi bekliyor bilmiyorum. Anlamak güç...

Arkadaslar daha hersey yeni gelisti su ana kadar hiç bu kadar kötü 1 ay geçirmemiştim. Annemin ağrıları vardı acile gittik 1.5 ay önce doktor dedi taş düşürüyor olabilir 1 hafta böyle her gün acile gittik sonra bir tane doktor ben sizi bir doktora yönlendiricem o baksın dedi baktı karaciğerinde kist var ultrason-biyopsi yaptılar(sonuçların gelmesi 15 gün felan sürdü[araya kurban bayramı girdiği için]) sonunda kötü huylu oldugu ve karaciğerde başlamadığını öğrendiler ve pet çekildi göğüsünde ve bir kac yerde daha oldugu anlasıldı biyopsi felan derken 1 ay böyle geçti. Annemde yaklaşık 1 aydır sarılık ve siroz var( karaciğer işlevini yerine getiremediği için ) 1 haftadır hastanede kalıyor ve durumu gitikçe ağırlaştşı artık yürüyemiyor konuşamıyor tepki veremiyor :((((((((((( o kadar kötüyüm ki anlatamam ve 2 tane de kardeşim var 5 ve 6 yaşında. 1 tane de ablam var 23 yaşında ben ise 19 yaşındayım.. haftaya üniversitem başlıyor ben okula nasıl gideceğimi düşünüyorum babamın hayatına nasıl devam edeceğini düsünüyorum evde nereye baksam annemi hatırlıyorum.. buraya yazıp sizinle paylaşmak istedim ve size söylemek istediğim bir şey daha var annenizi üzmeyin.

biri çevirirse sevinirim
Lise son bitmişti üniversite kazanılmıştı vs. lisede hoşlandığım bir kız vardı(hatta 2 tane vardı) kıza yazdım instagramdan kızla 1 ay felan konuştuk herşey güzel gidiyorken aklımdan birden "diğer hoşlandığım kızla da konuşsam ne olur lan acaba?" diye bir cümle geçti neyse ona da lisede senden hoşlanıyordum dedim kız meğerse diğeriyle samimi arkadaşmış ertesi gün ikiside küfürler ettiler sen ne şerefsiz adamsın felan dediler ve engellediler.

buda böyle bir anımdır
özel mesajlara tıkladığımda bomboş turuncu bir ekran geliyor nasıl düzeltebilirim
Arkadaşlar ben gebze teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyorum.Bölüm her sene yaklaşık 5 bin geri atıyor 2016 da 46 bin 2017 de 41 bin bu sene 35-36 bin bekliyorum üniversite cok güzel tavsiye ederim.Okul istanbul sınırında ve kampüsü çok güzel. ben geçen sene 30 bin ile yazdım hazırlığı bitirdim bölüme bu sene başlayacağım sorunuz varsa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

Yök den baktım gebze teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde "yeni" yazıyor bunun açıklamak gerekirse üniversite geçen sene %30 ingilizceydi bu sene %100 ingilizceye dönüştürüldü.

Kampüs haritası

Bazı sıralamalar(üniversite daha yeni lisans eğitimi vermesine rağmen bu sıralamalar elde edilmiş.)

Tanıtım filmi ( Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum . )
hattım türk telekom
Sormak istediğiniz sorular varsa yardım edebilirim arkadaşlar bende cok bilgili sayılmasamda hazırlığı geçen sene bitirdim bu sene bölüme geçicem okulun kalitesi gerçekten üst düzey ben geçen sene 30 bin ile girdim(40 bin ile kapadı) bu sene muhtemelen 35 k ile kapar.(sıralama her sene yaklaşık 5-6 bin düşüyor)

Urap tarafından yapılan devlet üniversiteleri sıralmasında üniversitemiz 5.sırada ve her geçen sene yükseliyor.

Çok yeni bir okul olmasına rağmen gerçekten çok hızlı yükseliyor.(ve ayrıca üniversitenin eski rektörü aselsan genel kurul başkanlığına atandı bu sene.)

Ayrıca okulun yeri çok iyi kampüs tuzlanın dibinde ve gerçekten kampüsü çok güzel.

Hazırlıkta ise benim ingilizce bilgim yerlerde olmasına rağmen çalışıp hazırlığı geçtim.

Bilgisayar mühendisliği geçen sene %30 ingilizceydi ama bu seneden itibaren artık %100 ingilizceye geçti.

Tanıtım videosu :
Kaplan

Aslan

Sizce kim alır?

Not : Karşılaşmaya kangal dahil değildir
...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 912
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 50.373 (Bu ay: 572)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 512 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.