A

Çavuş
28 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayarım işlemcisi çok ısındığı ve fanları aşırı miktarda ısındığı için servise verdim. Servise vermeden önce Fifa 19 oyunu sorunsuz çalışıyordu yalnız Windows 10 pro kuruluydu. Bilgisayar servisten geldikten sonra teknik servis elemanları sorunumun yazılımsal olduğuna karar verip bilgisayara windows 10 home yüklemişlerdi. Bilgisayarı açtığımda fanların açılıştan itibaren yüksek bir hızla gürültülü bir şekilde çalışması sorunu kesilmediğinden dolayı servisi aradım. Eleman bilgisayarıma uzaktan bağlanıp bir çok ayar yaptı. Bu yüzden Win 10 Pro'ya geçmeye korkuyorum ama önceden sorunsuz oynadığım Fifa 19 çalışmıyor ,üzerine tıklıyorum cevap yok. Driverlarım ve Windows sürümüm güncel ne yapacağımı bilmiyorum ,şimdiden teşekkür ederim
İlk 64 veya ilk 111 sayısı türkçe olarak olan biri bana yollayabilir mi acaba baskılatmayı düşünüyorum da
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Quantum Break oyununda oyundan atma sıkıntım olduğu için internette yaptığım araştırmalar neticesinde
şu videoyu buldum:https://www.youtube.com/watch?v=otawKwx5Als , oradakileri yaptım fakat sonrasında bilgisayarı her açtığımda fanların sürekli açık kaldığını fark ettim. Bilgisayarı güç tasarufuna almadıkça eski haline döndürmek de pek mümkün olmuyor. Cihazım lenovo legion y530 şimdiden teşekkür ederim.
23 Kasım günü Lenovo Legion Y530 model notebook u hepsiburadadan sipariş ettim 28 Kasımda elime ulaştı yalnız klavyede Q tuşuna basınca böyle çirkin bir ses çıkıyor yay sesi gibi bu ses sadece Q tuşundan geliyor bu tuş bazen bastığımda çok kısa süreli gömülüyor ayrıca dün şarjda kullanırken sanırım 3.saatimde adaptörden ses gelmeye başladı ayrıca sol fandan elime vuran hava sağ fana göre biraz daha zayıf bu sorunlar neden kaynaklanıyor olabilir ve ne yapabilirim cevaplar için teşekkürler
Mağazalarda bulamıyorum internet alışverişinde şansım pek yaver gitmiyor diye bulaşmak istemiyorum ama galaxy s7 edge tam benim aradığım telefon
https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7E32-S?magaza=e-Zenticc&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiA2o_fBRC8ARIsAIOyQ-lsxqAMkMAIZOG21k878vUoh3QnhDT29jB3vkPIeANCWjGerIAX9iEaAp4UEALw_wcB

Buradan alırsam renk de dahil bir sıkıntı çıkar mı sizce hem öğrenciyim hem de bu devirde kimseye güven olmuyor
Bütçem 3-4 k aralığı oynayacağım oyunlar watch dogs black ops 2 ve pes 2013 düzeyinde üstüne de muhtemelen çıkmam almak istediğim bilgisayar şuhttp://www.vatanbilgisayar.com/hp-15-db0001nt-amd-a9-9425-3-1ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-2gb-w10-notebook.html

ama kararsızım siz ne önerirsiniz
Telefon almak konusunda samsung galaxy s7 edge de karar kıldım fakat telefon 2700 tl ve taksit uygulanmıyor bildiğim kadarıyla öğrenci olduğum için 2700 lirayı da öyle tek seferde ödeyemiyorum var mıdır bunun bir yolu
Kitabının kapağı yeşil miydi mor muydu ya da ikisi arasında ne fark var
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YA DA BAŞKA HERHANGİ BİR MÜHENDİSLİK KAZANAN VAR MI BURADA DİCLEDEN WHATSAPP GRUBU AÇALIM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 631
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 253 (Bu ay: 267)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 345 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.