Yarbay
15 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
358897 Gün Cezalı
357462 gün 21 s. 53 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaslar merhaba

Evdeki samsung led tv ye hem ps4 hemde pcyi bagladim. Ancak tvde 2 adet hdmi girisi var ama birisinde sadece hdmi digerinde hdmi/dvi yaziyor bu arasindaki fark nedir ? Ps4u yada pcyi hangisine baglamaliyim ?
merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 2 aydır iPhone 6 kullanıyorum. zorlu app storeden aldım. yalnız birşey dikkatimi çekiyor. mesela 3G hızında 10-15 mb hız alıyorum bir süre sonra 3 saatte olabilir 8 saatde olabilir ama muhakkak oluyor. 0,25 kbte düşüyor hız. neden böyle oluyor. vodafone kullanıyorum.bundan önce 5C vardı onda böyle sıkıntılar yaşamazdım. sizde buna benzer sıkıntı oldumu hiç? çözümü varmıdır? Restoremi çeksem ? JB yok. servisemi versem ?

çok sinir bozucu bi durum. her seferinde uçak modunu bir kere açıp kapatmam gerekiyor.

yardımcı olursanız çok sevinirim.
arkadaşlar,

1 hafta önce yurtdışından satın almış olduğumu cihazı (iphone 5) kayıtsız kullanıyordum. hiç bir uyarı mesajı gelmeden bugün tanıdğım bir kişinin pasaportuna e devlet üzerinden kaydettik. kayıt yaparken cihazda hala sinyal vardı. kapanmamıştı. kaydı yaptıktan bi yarım saatte kapandı ve servis yok yazısı geldi. vodafone ve BTKyi aradım adam gibi bilgi vermiyorlar. BTK bekleyin açılır falan dedi. daha önce başına böyle birşey gelen var mı ?
arkadaşlar,

gmail hesabımı iphone 5 exchange hesabı üzerinden tanımlıyorum. kabul ediyor fakat menüden mail uygulamasına girince Posta Alınamıyor. Sunucuya bağlanma başarısız uyarısı veriyor. sizce neden böyle yapıyor. nettede araştırdım bulamadım.

buraya göre yapıyorum:

http://it.bilgi.edu.tr/site_media/docs/mobile/I-phone_Exchange.pdf
merhaba arkadaşlar,

sapphire 1 gb default hızlarda kulladnığım bir ekran kartım var. o.c yapmak istiyorum pek bir bilgim yok. fakat catalystden voltaj değerlerini artırmadan hızlarını biraz artırsam problem olur mu ? ve gözle görülür bir performansa artışı yaşamak için değerleri ne yapmam gerek votajsız ?

sistem: amd fx6200

8 gb ddr3 1600 mhz ram

uyumlu anakart

ssd harddisk
merhaba arkadaşlar,

geçen hafta bilgisayar topladım. vatandan kampanyayla fx6200 işlemci almıştım. bu hafta baktım fx6300 gelmiş üstelik 5 lira fark var aralarında. sizce ne kadar etkiler genel performansı(oyun-ofis)

diğer parçalar:

sapphire 7850 1gb

8 gb corisair 1600 mhz ddr3 ram

60 gb ssd corsair 555yazma /495 okuma

uyumlu anakart
merhaba arkadaşlar,

CORSAIR 60GB FORCE 3 GT SERISI SATA 3.0 SSD (555MB OKUMA / 495MB YAZMA)

bu ürünü kullanıyorum. sistem buna yüklü. fakat bunun yanında depolama amaçlı 200 gb normal hdd kullanıyorum ve tüm oyunlar burda yüklü. şimdi sorum şu:

ben diyelim most wanted oyununu hdd yüklü ben bunu açarken oynarken falan yavaş bir şekilde mi oynayacağım.
merhaba arkadaşlar,

aşağıdaki sisteme sahibim. dün akşam need for speed mos wanted oynarken bi süre geçtikten sonra birden mavi ekran çıkıp bilgissyar reset attı. neden olduğunu anlamadım. tüm parçalar yeni geçen hafta aldım. bir tek power supllyi eski pc den söktüm kaliteli diye. High Power gerçek 500W. acaba mavi ekranın PSU ile ilgisi olabilr mi ?

SAPPHIRE

HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı

CORSAIR

8GB (2x4GB) XMS3 DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram

AMD

FX X6 6200 Soket AM3+ 3.8GHz 14MB Cache 32nm İşlemci

GIGABYTE

970A-DS3 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart

CORSAIR

60GB Force 3 GT Serisi Sata 3.0 SSD (555MB Okuma / 495MB Yazma)

ondan önce yaptığım tek değişiklik bilgisayar açılışta ramların hızını 1333 mhz olarak görüyordu. onların çarpaını yükselttim 1600 mhze getirdim sebebi buda olabilir mi fikirlerinizi almak istiyorum.

eğer PSU yüzünden ise para biriktirip yenisini alıcam :( ?
arkadaşlar ramlarım 8 gb ddr3 corsair marka ve 1600 mhz hızındalar. işlemcim ve anakartımda destekliyor bu hızı fakat c açılırken 1333 olarak görüyordu. bios ayarlarına girdim çarpan 6x66 idi 8.0 yaptım fakat bu seferde resimdeki hatayı alıyorum npabilirim ?

arkadaşlar,

corsair 2x4 1600 mhz ram aldım anakartımda destekliyor. fakat bilgisayar açılırken ramı okuduktan sonra memory informaionda 1333 mhz yazıyor. 1600 yapmak için bir ayar varmıdır ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.799
İkinci El Bölümü Mesajları: 65
Konularının görüntülenme sayısı: 96.065 (Bu ay: 264)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 169 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.