Binbaşı
15 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
edit
Arkadaşlar Dealextremeden bugüne kadar yaklaşık 3 kere sipariş verdim ama geçenlerde dikkatimi çekti.(Fiyatlar uygun olduğundan pek inceleme yapmamıştım.)

Mesela http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.1106 linkinde tek alımda 2.60$ görünüyor fakat aşağıdaki resimde görüldüğü gibi +3 alımlarda falan fiyat düşüyor. Bugüne kadar bazı ürünlerin aynısından 6şar tane aldığım bile olmuştur ama fiyat hep aynı kaldı.Bu linkteki üründen 6 paket aldım fakat sonuç yine aynı. 2.60$'dan geldi. Bu olaydan nasıl yararlanabiliyoruz bilen varmı ?

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce dealextremeden bir kaç parça bişey aldım fakat son 3 gündür Hongkong Post sitesinde aşağıdaki gibi bir açıklama var. Bi yandanda deal'in sitesinde kargo kısmında Packaging via Tracked Air Mail yazmakta. Ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar sizden istediğim yardımı başlıkta açıkça belirttim.Elektrikli ev aletlerinin örneğin A-B-C-D-E sınıfı gibi enerji tüketme sınıflandırılması yapılırken hangi eşyada nelere dikkat edildiğini söylerseniz sevinirim.Teşekkürler
Arkadaşlar sizden istediğim yardımı başlıkta açıkça belirttim.Elektrikli ev aletlerinin örneğin A-B-C-D-E sınıfı gibi enerji tüketme sınıflandırılması yapılırken hangi eşyada nelere dikkat edildiğini söylerseniz sevinirim.Teşekkürler
Arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi sorum net ve oldukça açık.Elimde 1 adet sata ve 1 adet ide LG Marka Dvd-rw var.Bunları boş bir harici hdd kutusu olarak USB ile kullanmam mümkünmü ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi sorum net ve oldukça açık.Elimde 1 adet sata ve 1 adet ide LG Marka Dvd-rw var.Bunları boş bir harici hdd kutusu olarak USB ile kullanmam mümkünmü ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Buyrun arkadaşlar download linki ;

Tıklayın (Alternatif 1)

Tıklayın (Alternatif 2)
Önerdiğiniz veya kullanıpta memnun olmadığınız tüm markaları bu konu altında paylaşalım lütfen.Katılımlarınızı bekliyorum.
ALDIĞIM YAZICI

Bugün linkte belirtmiş olduğum HP Deskjet F4580 yazıcıyı aldım.Fakat yazıcının ADSL modem üzerinden değilde sadece wireless kart ile kişisel bilgisayarımda kullanmak istiyorum.Bunu nasıl yapabileceğim hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.İyi forumlar...

Hakkında
Meslek: Üniversite Öğrencisi
İlgi Alanları: Scuba
Forum İkinci El İmzası:
BODYGUARDS, Technologic, ManiacMurder, alitopal, vgulgec, XuRCuVaS, zek36, mami23, red a!ert, ToffieBoi, cengiz_1983, Mene, FRAGE.PKCN, HİPER, shanke, blacksnake03, R`meRt, VISION ,2.el alışveriş,eko 35/5, ASİL01, eixs, kurs@tz, DaVuTsAdOgLu, haggar78, thack_can, cihan_hack, raymanallstar, Metin*, Jolly_RogeR, alişeker,haldungumus, RetRofit, usaklee ,ademo57, magunes117, A ®h Pozitif, blldrc, mc_ersin, rusvenlee, kebab, BySerkan, [C_a_N_e_R], SiYaHıMSı, MOYKAN, ewerpower,TCMTZ , silwer00 , BORA22 ,guvenarkilic ,Muptela ,SatveT ,Mutasyon ,kartal311 ,e-baki ,celikhalit8 ,sahafiec ,ozkhakki35 ,dincerZ ,NIKEmRe ,Feel Me ,MrtBzkrt ,bbsaa ,woxed ,ecarpar ,acs-1 ,sinangin ,ESBASKAN ,Turqie ,mnstr ,DieselTRoniC

Hakkımda:
BODYGUARDS, Technologic, ManiacMurder, alitopal, vgulgec, XuRCuVaS, zek36, mami23, red a!ert, ToffieBoi, cengiz_1983, Mene, FRAGE.PKCN, HİPER, shanke, blacksnake03, R`meRt, VISION ,2.el alışveriş,eko 35/5, ASİL01, eixs, kurs@tz, DaVuTsAdOgLu, haggar78, thack_can, cihan_hack, raymanallstar, Metin*, Jolly_RogeR, alişeker,haldungumus, RetRofit, usaklee ,ademo57, magunes117, A ®h Pozitif, blldrc, mc_ersin, rusvenlee, kebab, BySerkan, [C_a_N_e_R], SiYaHıMSı, MOYKAN, ewerpower,TCMTZ , silwer00 , BORA22 ,guvenarkilic ,Muptela ,SatveT ,Mutasyon ,kartal311 ,e-baki ,celikhalit8 ,sahafiec ,ozkhakki35 ,dincerZ ,NIKEmRe ,Feel Me ,MrtBzkrt ,bbsaa ,woxed ,ecarpar ,acs-1 ,sinangin ,ESBASKAN ,Turqie ,mnstr ,DieselTRoniC

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.115
İkinci El Bölümü Mesajları: 921
Konularının görüntülenme sayısı: 386.805 (Bu ay: 490)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Overclock, Soğutma ve Modifikasyon
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.