Yüzbaşı
15 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir w202 kasa c180-c200 arayışındayım. Bayağı bir ilan var favorimde. Ama bilgisizlik tecrübesizlik karar veremiyorum.
Fiyat skalam 25 bin e kadar olabilir. Ama derseniz ki 26,27 ver sonradan masraf etme öyle de olabilir. Başta yüksek km bir de lpg ile beraber bende büyük ön yargılara sebep oluyor. Sanki alıp 2 ay sonra komple 5-6 bin masraf edecekmişim gibi geliyor. Hiç bir şeye girişmeden önce kullananlardan/bilenlerden bilgi almak, yönlendirilmek istedim.
Öncelikle buraya direk gelip yazmak yerine internette ilgili forumlarda biraz araştırdım w202 sorunlarını, problemlerini okudum inceledim. w202 otomatiklerde bir süre sonra problem oluyor sanırım. . Bu da bana ön yargı olarak yine eklenmiş oldu :)

Hazıra konmak yerine bir kaç ilan danışacağım sizlere. Ya da siz de yönlendirebilirsiniz bildiğiniz araçlara. Sunroof alışkanlığım var Olmasını tercih ederim.

Bu otomatik c180
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1994-model-sirali-lpgli-2018-muayene-oto.vites-sunroof-full-plusfull-349808617/detay/

Bu klimasız sanırım,
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1995-model-mersedes-c-200-cok-temiz-bakimli-masrafsiz-orjinal-291592327/detay/

Sivaslara kadar gider miyim bilmiyorum.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hastasina-tertemiz-alman-tanki-mercedes-c180-otomatik-vites-359300093/detay/
Bunun da döşemesi çok berbat
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-tertemiz-c180-k-kartinana-9-taksit-yapila-bilir-342339509/detay/

ve daha niceleri...
Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.
Ayrıca hiç mercedes tamircisi tanıdığım da yok. eklemeden geçmeyeyim. saygılar, selamlar..
Merhaba Arkadaşlar..
Discovery mi 2013 Temmuz ayında aldım. Yaklaşık 4-5 ay sonra soketi bozuldu. Telpaya ulaştığımda 50 tl istediklerini ve günlerce beklettiklerini öğrendim. İlk arızasını sıradan bir telefon tamircisinde yaptırdım 35 tl tuttu. Soketi değiştirmeyip lehim atmıştı. O zamanlar data özelliğide gitmişti. 2 kez daha bozuldu başka telefonculara götürüp soketi değiştirtmek istediö. Telefon tamircilerinin özelliğimidir bana mı öyle denk geldi bir tane doğru dürüst adamla karşılaşmadım. Hiç biri soket değişmedi hatta adam gibi yapamadı. En son başka bir telefoncuya derdimi anlattım o da sağlam bir şekilde yapacağını söyledi ona da yaptırdım 1 hafta geçmedi yine aynı. Kabloyla oynayınca bastırınca şarj oluyor. Onun dışında oluyormuş gibi görünüyor ama şarj aletinin ışığından belli oluyor olmadığı. Toplam da 150 lira filan masraf yaptım. Artık bezdim. Telefonumu aynı gün nerede yaptırabilirim. Artık soketin değişmesi gerekiyor bayağı bir gevşedi çünkü. Yaptıran arkadaşlar istanbul içi nerede yaptırdıklarını paylaşırsa çok memnun olurum.
Merhaba arkadaşlar.. Gm Discovery 4 gb kullanıcısıyım. Gamerz room v2 yüklemiştim. Hala kullanıyorum . Fakat orijinal haline dönmek düzenli olarak diğer fabrika çıkışı telefonlar gibi update almak istiyorum. Bunun için hangi stock romu yüklemeliyim ?
Ayrıca telefonu mu şarj soketi usb algılamama sorunundan servise göndereceğim. Root ve custom rom olayından garanti dışı kalıcak direk. Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba Arkadaşlar. Durumumu kısaca özetleyeceğim. Bu işlerle uğraşan tecrübeli olan arkadaşlardan yardımlarını isteyeceğim.
Geç de olsa gündem nedeniyle kredi masrafları, hesap işletim ücretleri, kredi kartı yıllık ücretlerinin geriye alınabildiğini duydum.
iki bankanın kredi kartını uzun süredir kullanıyorum. 10 yıl öncesine kadar bu masrafların geri alınabildiği ne kadar doğru bilmiyorum.
Akbank axess kredi kartını 7-8 yıl kullandım. 2008 yılında akbankla olan tüm ilişiğimi kestim. Hesaplarımı bile kapattım. Bugün gitsem akbanktan geçmişe (son 10 yıla kadar) dönük kredi kartı ekstrelerimi, (kart yıllık ücreti hiç geri almamıştım) hesap hareketlerimi, (hesap işletim ücreti ödüyordum) bir kaç kez de kredi çekmiştim (dosya masrafları) bunların dökümlerini nasıl alabilirim ?
İşbankasında ise hala kredi kartım var sürekli kullanıyorum. Bankanın müşterisiyim 7-8 yıldır kullanıyorum yine 7-8 yıldır maaş hesabım da işbankasında. Geçen aya kadar hiç bir ücreti geri almadım. Daha yeni kredi kartı ücretini geri iade ettiler. Hesap işletim ücreti ise önceden kesiyorlardı. Bu banka için de geçmişe dönük bu gelirleri belgeleyen hesap dökümleri, kredi kartı ekstrelerini nasıl alabilirim ? Sonuçta bu giderleri ispatlamam lazım. İşbankasının hala müşterisi olduğumdan ekstre ve hesap dökümlerini verirler diye düşünüyorum.
Son olarak 2009 yılında validenin adına vakıfbanktan kredi çekmiştik. Dosya masrafı ikibin küsür liraydı. Kredinin ödemesini planlanmıs zamanda değil de erken ödediğimiz için ek bir masraf daha ödemiştik. Kredi çektiğimiz hesap hala açık. Bankanın hala müşterisiyiz.
Bu masrafları geri almak için ne yapmamız lazım ? Öncelikle bunları belgelemek lazım galiba.
Yardımcı olursanız çok memnun olurum arkadaşlar.
Merhaba Arkadaşlar..

http://market.cizgi.com.tr/product/education/tgm-set1-2-3

Bahsi geçen eğitim setini almak için ortaklara ihtiyacımız var. Şuan için 2 kişiyiz.
Ayrıntılı bilgi aşağıdaki konuda.

http://forum.donanimhaber.com/m_85223443/f_//tm.htm#85267125
Merhaba Arkadaşlar.
Çizgi Tagem'in yeni eğitim setini almak istiyorum. Bildiğiniz gibi bu eğitimlerin paylaşımı yasal. Almayı düşünen arkadaşlar varsa beraber alabiliriz.
Eski Set internette mevcut. İndirdim inceledim ama yenisi maalesef herhangi bir paylaşım ortamında bulunmamakta
.


Eğitim İçeriği


DVD Set 1-2-3 Eğitim Paketleri Seti

Her biri 8 DVD den oluşan bu eğitim paketinin içerisinde aşağıda listesi bulunan Çizgi Tagem e-Kampüs derslerinin download edilebilir formatları bulunmaktadır.
Bu paketi satın alarak Çizgi Tagem sitesinde yayınlanan Bilişime Giriş ve Office Programları, Bilgisayar Donanım ve Ağ Teknolojileri Elemanı ve Bilgisayar Mühendisliği Eğitimlerinin tüm içeriğine çevrimdışı sahip olabilirsiniz.
İçerikte yer alan tüm eğitimler, videolar ve teknik/teknolojik dokümanlar kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında koşulsuz paylaşılabilir.
Referans gösterilmesi halinde müteşekkir oluruz.http://market.cizgi.com.tr/product/education/tgm-set1-2-3
Merhaba Arkadaşlar...

Asus K53SV-SX071V kullanıcısıyım. Bilindiği gibi bu modelde bir çok serinin kasası aynıdır. Biraz önce yabancı forumlarda bu modele Backlit klavye takılmış halini gördüm ve araştırmaya başladım. Teknik olarak bunun desteği bilgisayarda var mı ? Yani aynı klavyenin aydınlatmalı olanını alıp taksak olur mu ?
Ayrıca bulduğum klavyeler model uygunluğu olarak uyuşmuyor ama klavye yapısı aynı..

http://www.alibaba.com/product-gs/435471537/for_ASUS_K52_K52J_Series_layout.html

http://www.alibaba.com/product-gs/1122676795/for_Asus_laptop_backlit_keyboard_K50.html


Kullandığım bilgisayara aydınlatmalı klavye takılabilir mi ?
Forumda gezinirken her zaman beyaz eşya, teknolojik eşyalar vb. gibi reklam olan kısımda bazen sohbet kameralı görüntü vb. uygunsuz içerikli reklamlara rastlıyorum.
Lütfen reklam alırken içeriğinin daha dikkatli seçilmesini istiyorum. İlgililere duyurulur.
Arkadaşlar çift olarak sezon sonu tatil yapmayı planlıyoruz. Bölge olarak tercihen akdeniz ege bunun yanında bütçemize uygun ulaşımı kolay olan önerdiğiniz yerlerde olabilir. Bütçe olarak herşey dahil maximum 600 TL olarak ayırdım. Gün olarak 4 ya da 5 gün. Sezonun en uygun olduğu dönem Ekimin ilk 2 haftası uygundur. (Kurban Bayramına kadar) Tatil derken beklentim ağırlıklı plaj, deniz, havuz.. kısmi olarak da gezi. Bildiğiniz uygun temiz sorunsuz otel pansiyon var mı ? Ya da herşey dahil otel mi önerirsiniz ya da sadece kalacağımız uygun bir yer ve etrafında gezip görerek yiyip içmek mi ? Bunları ele alırken bütçemizi ve araçsız gideceğimizi göz önünde bulundurmanızı istiyorum. Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Tatil aralığı belirttiğim gibi 2-12 Ekim arası herhangi 4-5 gün.

Aktif İriyıl Rent a Car’dan kiralık arabalar;

Peugeot 207 ACTIVE 1.4 HD 70HP 5K (Dizel )
• 1 günlük kiralama özel yakala.co indirimiyle sadece 65 TL!
• 3 günlük kiralama özel yakala.co indirimiyle sadece 179 TL!

Peugeot 308 ACCESS 1.6 E-HDI STOP & START (Dizel);
• 1 günlük kiralama 162 TL yerine %54 indirimle sadece 75 TL!
• 3 günlük kiralama 425 TL yerine %53 indirimle sadece 199 TL!

Peugeot 308 ACCESS 1.6 E-HDI 112 HP STOP & START (Dizel);
• 1 günlük kiralama 162 TL yerine %54 indirimle sadece 75 TL!
• 3 günlük kiralama 425 TL yerine %53 indirimle sadece 199 TL!

Peugeot RCZ YEARLING 1.6 Auto (Benzinli)
• 1 günlük kiralama özel yakala.co indirimiyle sadece 159 TL!
• 3 günlük kiralama özel yakala.co indirimiyle sadece 399 TL!

(25 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerlidir)
Link:

http://www.yakala.co/firsat/istanbul-anadolu/5165/aktif-iriyil-rent-a-car-75-tl-yakala-co-istanbul-anadolu-firsati


Arkadaşlar yakala.co 'nun yaptığı bir indirim galiba. Güvenilir mi daha önce kullanan var mı bu siteyi ?
Son 1 Saat var ama bitmesine ?
Hakkında
Konum: İstanbul,Bahçelievler
Meslek: Bilgisayar Mühendisi
Forum İmzası:
Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır..
dH 2006 Üyeleri
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo T580
Otomobil
VW- Jetta 2012
Otomobil
VW Passat B8
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Nokia E71
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Mobil cihaz
General Mobile
Mobil cihaz
apple iPhone 5S
Mobil cihaz
apple iPhone 7
Mobil cihaz
samsung Galaxy S10e
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 388
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 784
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 27.124 (Bu ay: 196)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.