Yüzbaşı
17 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,
Neredeyse 3 yıldır aklıma geldikçe arıyorum çocukluğumun saatlerinin geçtiği bu oyunu, aramadığım old game sayfası kalmadı. Hatırladıklarıma geçersek;

0-Öncelikle oyun 2000 bandına ait olması gerek, 1997-2003 civarında olduğunu düşünüyorum. En son 2003 yılında oynamıştım.
1-Celtic Kings ve Nemesis of the Roman Empire tarzı bir orta çağ tabanlı strateji oyunu
2-Oyuna ilk başladığımızda çeşitli birliklerden oluşan küçük bir orduyla başlıyoruz
3-Yeşil renge sahibiz, ve haritanın sol altından başlıyorduk.
4-bu orduyla ilerliyoruz mapte ve karşımıza parça parça düşmanlar çıkıyor.Bunlarla mücadele ede ede ilerliyoruz.
5-En sonda celtic köyü gibi bişeye ulaşıyoruz.
6-Temsili olarak koyuyorum bu fotoyu, birlikler görüntüler buna çok benziyordu.


Oynamış olanlarınız varsa cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler..
Merhaba arkadaşlar, bu sene çıkmış olduğunuz ygs/lys maratonun son aşaması olan tercih sürecinde sizlere yardımcı olmak için ve geçen sene kazanmış olduğum okulum hakkında;
- Yıldız Teknik Üniversitesi,
- Okul Kulüpleri ve Etkinlikleri,
- Elektrik Mühendisliği,
- Hazırlık Eğitimi
gibi konularda her türlü sorularınıza içtenlikle ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
(Sadece elektrik mühendisliği için değil, aşırı detaya inmediğiniz sürece diğer bölümler hakkında da bilgi verebilirim.)

EDİT::üniversitemizi yüksek olasılıkla kazanacağına inanan arkadaşlar için daha fazla sorularınızı yanıtlamak ve destek olabileceğimiz 2016 girişliler whatsapp grubu kurdu.Özelden numaralarınızı mesaj atabilirsiniz.
Merhabalar,

Bilgisayarım Hp marka laptobumu eylül ayında almıştım, derken biraz zaman geçti şubat ayında bir format atayım dedim.(ilk kez format atmıyorum bu arada)Formatta BIOS ayarlarından okunacak sürücüyü USB olarak belirledim.Sonra formatı attım herşey iyi hoş.
O formattan beridir bilgisayarın açma tuşuna basıyorum, HP yazısı geliyor ekrana 1-2 saniye sonra gidiyor.Tekrar açma tuşuna basınca HP yazısı geliyor ama bu kez pc başarılı bir şekilde açılıyor
Her pcyi açışımda aynı işlem oluşuyor.Sizce sorun nedir?Nasıl çözüm bulabilirim.

//her hangi bir darbeye maruz kalmadı
//Bataryayı takmadan kullanıyorum normalde ama bataryalıykende aynı sorun mevcut
//Bios üzerinde mi bir sıkıntı olmuş acaba?
Merhaba arkadaşlar, az önce mailime aşağıda ki mesaj geldi. Yazdığı üzere hesap şifrem değiştirilmiş ve şifremi unuttum vasıtasıyla değiştirin tarzında bir yönerge var ama şifre değiştme işlerimde de "bize verdiğin bilgileri tanımlamak mümkün değil" hatasını veriyor.Yani bu işlemde boş çıktı.Mesaj atayım dedim, onun için bile üye girişi yapmak gerekiyor.Çok çaresiz kaldım, hacklendiğini düşünüyorum. Başıma bir iş gelmesinden korkuyorum

Edit:mail adresi gizleme
quote:

Hello xxx@xmail.com,

This is an important message from Amazon.com

At Amazon we take your security and privacy very seriously. As part of our routine monitoring, we discovered a list of email address and password sets posted online. While the list was not Amazon-related, we know that many customers reuse their passwords on several websites. We believe your email address and password set was on that list. So we have taken the precaution of resetting your Amazon.com password. We apologize for any inconvenience this has caused but felt that it was necessary to help protect you and your Amazon account.

To regain access to your Amazon customer account:

1. Go to Amazon.com and click the "Your Account" link at the top of our website.

2. Click the link that says "Forgot your password?"

3. Follow the instructions to set a new password for your account.

Please choose a new password and do not use the same password you used with us previously. We also highly recommend that you chose a password that you are not using on any other sites. We look forward to seeing you again soon.

Sincerely,

Amazon.com


Please note: this e-mail was sent from an address that cannot accept incoming e-mail. To contact us about an unrelated issue, please visit the Help section of our website.
Bu sene hazırlık okuyacağım ve elektrik mühendisliğini kazandım.Oyun oynamıyorum.Sadece kullanım amacım haber takibi, internet alışverişleri, dizi&film izlemek bunlar dışında üniversitede ne gibi kullanım alanları olabilir ki?

Sizde büyük ekranlı tablet mi almalıyım yoksa laptop tarzı bişeyler mi?
Tercih veya sınav sonuçlarını beklerken sürekli troller türüyor.Artık aşırı batmaya başladı.Rica ediyorum troll olduğunu anladığınız konulara cevap yazmayın ki üstte kalmasın.Zaten adamların zevki bizim verdiğimiz tepkilerle oluyor.Tepki vermezseniz bunları soyu tükenecek.Tekrar rica ediyorum cevap yazmayın şunlara
Merhabalar, bu sene üniversiteye gideceğim.Hazırlık süreci başlamadan unuttuğum ingilizceyi hatırlamak ve geliştirmek için çalışmalara başladım.Gramer kısmının tekrarlarına başladım.Bu süreçte ingilizce altyazılı dizi-film izlemem doğru olur mu? Yoksa gramer kısmı bitince mi izlemeliyim.
Önerebileceğiniz dizi-film veya tavsiyeleriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz?
(not harry potter ve yüzüklerin efendisi serisini izlememiştim bunların dili nasıl acaba)


Not:Gramer ve listening kısmım hep kötüydü.Ama kelime bilgisi ve speaking (yurtdışında baya konuştum ama gramer olmadan) kısmında pek sıkıntım yok.
Merhabalar, bu sene üniversiteye gideceğim.Hazırlık süreci başlamadan unuttuğum ingilizceyi hatırlamak ve geliştirmek için çalışmalara başladım.Gramer kısmının tekrarlarına başladım.Bu süreçte ingilizce altyazılı dizi-film izlemem doğru olur mu? Yoksa gramer kısmı bitince mi izlemeliyim.
Önerebileceğiniz dizi-film veya tavsiyeleriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz?
(not harry potter ve yüzüklerin efendisi serisini izlememiştim bunların dili nasıl acaba)


Not:Gramer ve listening kısmım hep kötüydü.Ama kelime bilgisi ve speaking (yurtdışında baya konuştum ama gramer olmadan) kısmında pek sıkıntım yok.
Merhabalar, bu sene elektrik mühendisliğini kazanacağım.7 yılı aşkın web tasarım üzerine kendimi geliştirdim hep.Nicedir C++,VB,java falan öğrenmeyi düşünüyordum.
Elektrik mühendisliğindede yardımcı olacağına inandığınız bir yazılım dili var mı acabA? Yoksa neyi öneririrsnizi ilerde yardımcı olması açısından
açıkçası ikisine de ilgim olduğunu düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim yardımcı olurmusunuz?

yardımcı olması için okul ve eğitimide kıyaslayabilirsiniz
Elektrik Mühendisliği Yıldız Teknik
Elektronik Haberleşme İZmir YÜksek Teknoloji
Hakkında
Konum: Aydın, Merkez
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 254
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 301
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.676 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 118 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.