M

Er
23 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamun Aleyküm . Msi A320m-a Pro anakartıma Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 1 adet ram takılı. fakat cpu z ve aida64 ram mhz değerlerine bakınca 1333 mhz aldığım yazıyor. anakartta xmp ayarlarından profil 1 ve 2 yi seçtim ama 1499 a çıktı ama yine istediğim mhz yi alamadım. memory try it seçeneği vardı onu da 3000 mhz yaptm fakat değişen birşey olmadı. çok fazla anlamıyorum bios ve mhz işlerinden sadece ramlerım 3000 mhz destekliyorken 1333 kullanmak saçma gelıyor . Yardımcı olursanız sevinirim . Cpu z ve Aida64 verilerini paylastım.
Selamun aleyküm. aracımı sıfır araba için ötv indirimine vereceğim. arabanın parçalarını söküp satmayı düşünüyorum ama kabul ederlermi bilmiyorum. Bu işler nasıl oluyor evrakta mi arabayı trafikten çıkarıyorlar yoksa benden eksiksiz mi alıyorlar ? bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
.
Arkadaşlar telefonuma rom attım . Rom japonyanin herhalde dil japoncaydi. Telefonumunda sorun yok. Tek sorun google hizmetlerini yüklemek.google ile ilgili hiçbirşey yok telefonda. Google play hizmetleri yükleniyor ama açılmıyor hata veriyor. Diğer google uygulamaları da google hizmetleri olmadan çalışmıyor
arkadaşlar htc one m8 eye telefonum. normal m8 ıle bır farkı olmaz sandım ve m8 romu attım rom yuklendı fakat telefon acılınca recovery menude kalıyor. nasıl kurtarabılırım yada eskı halıne nasıl getırebılırım. yardımcı olursanız sevinirim.
iyi günler arkadaslar.indirmek istediğim ibr rom var fakat survey oldugu için indiremiyorum internette aradım saglam bir yardım yok. nasıl indireblirim. telefonum suan sorunlu bu romu atarsam duzelecek inşallah. şimdiden emeği gecenlere teşekkürler.http://downloadsafe.org/file/05Q4S8 link bu
Hakkında
Meslek: Müzik Öğretmeni
Hakkımda:
Gönlü Kış Olanın, Ömrüne Bahar Gelmez.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 233 (Bu ay: 37)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Bilgisayar ve Donanımları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.