Yarbay
07 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selamlar bu cuma Ankaraya gidicem sınav için. Antalyalıyım hayatımda karda 1 defa araç sürdüm . Tavsiyelerizi bekliyorum yol için ve bilen arkadaşlar yollar nasıl şuanda?

Araç 116 arkadan itişli arabada zincir arka lastiğe mi takılır ?
Kar çorabı alsam nasıl olur ?

Genel olarak karda sürüş ile ilgili bilgilenizide yazabilirsiniz bilgi paylaşmış oluruz.
merhaba arkadaşlar üniversitenin son senesine geldim . Ailemden sana 35 bin liraya kadar araba alalım sözünü duydum . Daha önce galeride çalıştım aşşağı yukarı arabaları biliyorum ama forumdan da bir görüş almak istedim. Şimdiden teşekkürler .
Yaklaşık 6 ay önce aldığım abra a5 laptopta tixati programının görüntüsü kaldı sanırım pikseller yandı

arkadaşlar clan kurduk üye alımı yapmak istiyoruz , amacımız wot tan keyif almak

clana girmek için talep ettiklerimiz

en az tier 8 tank olması ( veya iyi scout da olabilir )

taktiksel ve akıllıca oynayabilir olması

en önemlisi saygılı olması

pm veya konudan beni haberdar ederek yazabilirsiniz

http://eu.wargaming.net/clans/500036234/

Limitsiz paketli müşterilerimiz alışverişlerinin tadını limitsiz avantajlarla çıkartıyor, Büyük Boy Karışık Pizza* + 1 L.Coca Cola’yı 31.80 TL yerine 19.90 TL’ye sipariş ediyor.

Kampanya 22 Ekim 2013’e kadarwww.dominos.com.tr ve 444 33 22 Domino’s Pizza çağrı merkezi üzerinden vereceğiniz TTNET Menü siparişlerinizde geçerlidir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

İndirim şifrenizi öğrenmek için "DOMINOS" yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6606'ya göndermeniz yeterlidir. Her sipariş için yeni şifre kullanmak gerekmektedir.

www.dominos.com.tr üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde kampanyadan yararlanmak için "Kampanya Kodu Girişi" alanından TTNET’i seçmeniz ve TTNET İndirim Şifrenizi "Kampanya Kodu" bölümüne girmeniz gerekmektedir.

Kampanya süresinde ve içeriğinde meydana gelecek olan değişiklik hakkı TTNET A.Ş. ve Domino's Pizza Restaurantları A.Ş.’de saklıdır.

Kampanyadan faydalanmak için hemen tıklayın!

*Sosyal Pizza da kampanya dahilindedir.

beyler yıllardır keyifle izlediğimiz program aslında uydurma bir olay çıktı , bazlama yiyiyor ayı
maça 2 adet bilet arıyorum arkadaşlar pmden ulaşırsanız sevinirim
Maça kaç kişi gidiyoruz arkadaşlar , bir de bilet bulabilir miyiz benim kombine var ama 4 arkadaş daha gelmek istiyor

Gurur point over 9999

Norton internet security 2012 3 kullanıcı 1 yıl : 12 tl

1 kullanıcı 4 tl'ye geliyor.

Satış resmi siteden LİNK : Buyrun

not: Norton Utilities™ Sürüm 15.0 seceneğini kaldırın

ÇOK ÖNEMLİ NOT : "otomatik yenilemeyi iptal etmenizi salık veririm." Eğer unutursanız 1 yıl sonra yüksek bir meblağ kredi kartınızdan çekebilirler.

peki nasıl yapıcaz ;

https://account.norton.com/amsweb/myAccountsHome.do

giriş yap hesabına. sonra yukardan dili Türkçe yap. profilin sağ tarafındaki yere girceksin ve kapatıacaksın. şu an ben kapadığım için orası gözükmüyor.

kaynak :http://doctus.org/showthread.php?t=61947
Hakkında
Forum İmzası:

İfrat tefritsiz olmaz.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Jeep
Oyun Platformu
PC
Steam
kaleci07
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
google
GPS, Navigasyon
syngic
Dünyadan Futbol
GS
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.753
İkinci El Bölümü Mesajları: 160
Konularının görüntülenme sayısı: 124.167 (Bu ay: 323)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.716 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.