Yüzbaşı
08 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba.
Sahibinden'de cep telefon Alacacğım.
Bildiğiniz gibi cep telefonlarında taksitli alışveriş imkanı kalktı. Aynı şekilde sahibinden de GET ile taksitli alışverişi kaldırmış cep telefonu satışlarında.
GET ile taksitli olarak almak istiyorum.

Satıcı başka bir ilan açıp (taksit seçeneği olan) Bende o ilandan kredi kartıyla taksitli alışveriş yapsam, Satıcıda telefonu kargoya verip gönderse herhangi bir problem çıkar mı alışverişte?
(Biraz kandırmaca gibi oluyor ama taksitle almak istiyorum telefonu)

Teşekkürler cevaplar için.
Adana İçi Elden Satılır Fiyat Uygun Yazıldı 150TL pazarlık yapılabilir hayırlı ramazanlar

Adana İçi Elden Satılır Fiyat Uygun Yazıldı pazarlık yapılabilir hayırlı ramazanlar

Fiyat = 150TL
Hesap CS:GO Skinine Yada Nakit Olarak Satılıktır Köy Süperdir Askerleride İyidir Full + Full

Hayırlı Günler Hayırlı Satışlar

Hızlıresim resim yükleyemiyorum Burdanda Resim Yüklenmiyor bende faceye koydum linkini atıyorum

https://www.facebook.com/groups/1630975990491547/permalink/1688842128038266/
Hesap CS:GO Skinine Yada Nakit Olarak Satılıktır Köy Süperdir Askerleride İyidir Full + Full

Hayırlı Günler Hayırlı Satışlar
PC Mi HDMI İle TVye Bağladıgımda Görüntü Kalitesi Çok Kötü Tvde Kırmızı Noktalar Var Çokça Hemde Kabloda Sorun Varsa Kablo Tavsiye Edebilirmisiniz ?
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim Yorumlarınızı alalım
Arkadaşlar bulamadım BİOS dosyasını biliyorsanız atarmisiniz ??
H81m p33
G3258
Sapphire r9 280
Zalman z3 plus 600w kasa
Kingston 4gb RAM
Vatandan uzun uğraşlar sonucu eski sistemimi iade ettim fakat elimde g3258 kalmıştı neyse bende bu sistemi aldım yaz sonuna doğru güzel bir işlemci alacagim herkese teşekkür ederim yardımcı olan herkese
Hakkında
Forum İmzası:
G3258 / SAPPHİRE R9 280 / MSI H81M-P33 / ZALMAN Z3 PLUS 600W / Corsair Vengeance 8 gb ( 2x4) 1600 mhz ram / SAMSUNG 500GB HDD / Samsung ODD SH-224DB / XL-750BH X7 MOUSE / LOGİTECH G230
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 322
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 6.709 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dahili Bileşenler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.