I

Çavuş
03 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.

İkinci el araçlarda oldukça uygun fiyatlar bulup müşterilerimi memnun ediyorum. elimde olan 15 firmadan 10 dakikada fiyatları çalışıp sizlere dönebilirim.

Whatsup'tan (0532 626 86 50) destek veriyorum. Araç sigorta, Kasko... Ev sigortası veya dask ev kaskosu, Sağlık sigortası tamamlayıcı sağlık her türlü sorunlarınızla seve seve ilgilenebilirim.

Mls Sigorta Aracılık Hizmetleri.
Merhaba,

Malum trafik sigorta fiyatları uçtuğu şu günlerde kamyon, kamyonet, Tır, Özel kullanıma ait araçların sigortaları feci durumda. sizleri madur etmek isteyen sigorta şirketleri. 3-5 yerden fiyat çalışıp sizlere bilgi veriyorlar oysa daha ucuzunu daha uygununu bulmak çokta zor olmamalı.

bünyemizde 15 adet sigorta acenteliği mevcut olup en ucuzunu en uygununu sizlere sunmak isterim.

lütfen 3-5 şirketten fiyat alıp sigortanızı yaptırmayın 300 500Tl zarara girmeyin. zaten oldukça yüksek fiyatlar.

Burdan iletişime geçerek sizlere yardımcı olmayı umuyorum arkadaşlar.
Herkese selamlar ,

Uzun süredir takip ettiğim bu güzel sitede sizlere kendi bildiğim konularda tecrübemle yardımcı olmak isterim.

Anadolu , Sompo Japan , Axa , Allianz Liberty,Ak,Ankara,Neova,Halk,Sbn,Ergo,Orient,Hdı,Doğa,Koru ve Ray sigortanın acenteliğini yapıyorum.15 ayrı firmadan en ucuz fiyatları 10 dakikada verebiliyorum.

sigorta teklifleri için bana ulaşabilirsiniz.

Bu yüzden sigorta işlemleri ile ilgili bütün sorularınızı burdan veya iletişim numaralarından cevaplayabileceğime inanıyorum.

Herkese kazasız sürüşler .

Nedim SERT

0212 497 00 80

0532 626 86 50

Whatsup'tan iletişime geçebilirsiniz.
Herkese selamlar ,

Uzun süredir takip ettiğim bu güzel sitede sizlere kendi bildiğim konularda tecrübemle yardımcı olmak isterim.

Anadolu , Sompo Japan , Axa , Allianz Liberty,Ak,Ankara,Neova,Halk,Sbn,Ergo,Orient,Hdı,Doğa,Koru ve Ray sigortanın acenteliğini yapıyorum.15 ayrı firmadan en ucuz fiyatları 10 dakikada verebiliyorum.

Bu yüzden sigorta işlemleri ile ilgili bütün sorularınızı burdan veya iletişim numaralarından cevaplayabileceğime inanıyorum.

Nedim SERT

0212 497 00 80

0532 626 86 50

Whatsup'tan iletişime geçebilirsiniz.
Herkese selamlar ,

Uzun süredir takip ettiğim bu güzel sitede sizlere kendi bildiğim konularda yardımcı olmak isterim.

Anadolu , Sompo Japan , Axa , Allianz Liberty ve Ray sigortanın acenteliğini yapıyorum.15 ayrı firmadan en ucuz fiyatları verebiliyorum.

Bu yüzden sigorta işlemleri ile ilgili sorularınızı cevaplayabileceğime inanıyorum.

İkizler Sigorta Aracılık Hizmetleri.

Nedim SERT

0212 497 00 80
Hakkında
Meslek: Sigortacılık
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 58
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.906 (Bu ay: 70)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.