Yüzbaşı
04 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Klan alıma kapatılmıştır.
Arkadaşlar Merhaba,

Nexus 4 e exchange üzerinden mailimi kurdum. ancak mailler push özelliğiyle üst bildirim çubuğuna düşmüyor. push özelliği açık olmasına rağmen. hangi ayarı eksik yapıyor olabilirim.

hotmail yandex mailler ise push özelliğiyle üst bildirim çubuğuna düşüyor...
Herkese merhaba 3 yildir kiraci oldugum evin vaillant kombisi son gunlerde su isitmiyor. Bi ozel servis buldk cagirdik. Arkadas bakti tribun deiscek dedi. 150 tl ona fyat verdi. Sonra pompanizda az basinc verio yipranmis onu da deistrmek gerekio 1 2 aya gider dedi. Ona da 300 lira dedi. Hepsi 450 lira cidden soka girdim fiyati duyunca. Arkadas bze itelemye mi calisio yoksa normal fyatlar bunlar midir? Sadece tribun deistrmek mantikli gelior bu sartlarda. Ne yapcagma karar veremedim fikir verirseniz cok sevinirim
Avea hat kullanıcılarının şikayetleri göz önüne alınarak kampanya şartlarında değişiklik yapıldığını an itibariyle fark ettim. web siteden alıntı aşağıdadır.

BlackBerry Bireysel Servisi'nin ücretlendirmesi nedir?

BlackBerry Bireysel Servisi için iki ayrı ücretlendirme alternatifinden birini tercih edebilirsiniz:

İsterseniz 15,48 TL'ye 2 Mblık* pakete, isterseniz 32,68 TL'ye sınırsız pakete abone olabilirsiniz. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Sınırsız paket için wap ve internet apn için 4GB data kullanım hakkı bulunmaktadır. Sınırlı pakette wap ve internet apn’leri pakete dahil değildir. Diğer tüm servisler (ses gürüşmesi, SMS vs) abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

önceden wap dataları dahil değilken Turkcell'e benzer şekilde dahil edildiğini görüyoruz. 32 Tl'lik fiyat bu şartlarda çok iyi gözüküyor...
arkadaşlar oyunu kuruorum. pes 6 simgesine tıklıorum ama oyuna girmior. windows görev yöneticisinde işlemde pes 6 çalışıyor gözüküyor. ekran kartım gforce 5200. sorun ne olabilir yardım..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 688
İkinci El Bölümü Mesajları: 298
Konularının görüntülenme sayısı: 33.920 (Bu ay: 123)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.