Çavuş
07 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iyi akşamlar. HTC serilerine güncellemeler bir bir gelirken sprint cihazlariyla ilgili bir bilgi bulamadım. Güncelleme ile ilgili bilgi sahibi olan var mı acaba?
arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce sokakta bir yavru bulduk rus finosu olduğunu söylüyorlar (jack russel diyende oldu) köpekten zerre anlamam ama ufak cins olduğu belli.. yaramaz zıpır bir hayvan ama malesef evde 8 senedir baktığım kedim durumdan hoşnut değil.. istanbul içi bu tatlı hayvana sıcak yuvanızı açmak ister misiniz?
not: köpek tecrübesi olan bir hayvansever olmasına önem gösteriyorum sorumluluk işi bir heves alıp atılacak değil sevgiyle büyüten mutlu edecek yuvasını açaçak biri olmalı... edit: minik yaramazımız sahiplenmiştir ilginiz için teşekkürler.. bahtı açık olur umarım.
Arkadaşlar bir müziksever olarak telefonumda ilk önce ses seviyesine bakıyorum htc m7 ve htc 8x ile ilgili olumlu yorumları okudum ama mesela m8 ve m9 bu konuda nasıldır? Özellıkle m8 ve m9 arasında kaldım.. hangi cihaz daha iyidir kulak sesi kalitesi ve yüksekliğinde?
Hayırlı geceler forum sakinleri.. öncelikle 2010dan beri kullandığım cihazımda ilk başlarda hard disk ses çıksrmayınca pc açılmıyordu bir sinyal benzeri mekanik sesi duyunca açıldığını anlıyordum ama artık kullanırken devamlı mavi ekran hatası alıyorum ve içinde gerçekten çok önemli hatıralarım var bunları kurtarma derdindeyim ilk etapta yardımlarınızı bekliyorum.. ek olarak arada tüm dosyalarımıda ulaşabiliyorum 5dk içinde mavi ekran veriyor ama kopyalayamıyorum..
sistem hard diski görmeyince şu ekran çıkıyor karşıma iki üç dakika dinlenince yine diski görüyor sistem
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 114
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 975 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 80 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.