Çavuş
22 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tüm siteler için geçerli, tarayıcı eklentisiyle nasıl Dark Mode kullanabileceğinizi anlatacağım.

Google Chrome ve Mozilla'da eklenti direkt olarak eklentiler bölümünde var;

Google Chrome: Chrome için Dark Reader eklentisi

Mozilla: Mozilla için Dark Reader eklentisi

Opera mağazasında eklenti yok ancak şu eklenti sayesinde Chrome için olan eklentileri opera'ya da kurabilirsiniz.

Opera: Opera'ya Chrome eklentisi kurmanızı sağlayan eklenti

Bu eklentiyi kurduktan sonra Chrome eklenti sayfasından yükleyeceğiz.

Opera için Dark Reader

Eklentiyi kurduysanız ben şu ayarlarda kullanıyorum, siz de deneyebilirsiniz.

Aşağıya örnek resimleri ekliyorum.
Merhaba arkadaşlar, şuanda sınava 6 ay kala hangi konulara geldiniz, sizce yeni başlayan biri geldiğiniz seviyeye gelmek için bugünden itibaren kaç saat çalışmalı.
x+1/125 sayısı bir tam sayı ise X'in virgülden sonraki kısmı nedir?
Merhaba arkadaşlar benim laptopumun ekranı kırılmıştı bende bu yüzden harici bir monitör kullanıyordum. Bugün bilgisayara format atmak zorunda kaldım ancak harici ekranda format atamadım, çünkü ekrana BIOS gelmiyordu. Ben de harddiskini söküp başka bir laptopa taktım. Oradan format attım. Daha sonra harddiski kendi bilgisayarıma takıp görüntünün gelip gelmediğini denedim onun laptop sorunsuz açılırken benim harici ekrana görüntü gelmiyordu. Driverdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ancak driverlarını yükleyemiyorum. Setuplarını attım ancak bilgisayara taktığımda monitöre görüntü gelmiyor bunu nasıl halledebilirim önerisi olan var mı?

Özetle; driver olmadığı için monitöre bağlayamıyorum, monitöre görüntü gelmediği içinde driver yükleyemiyorum.

Sistem;
Intel HD 4600
Nvidia GTX 850m
Samsung 850 Evo
Merhaba arkadaşlar 2.el kamera almak istiyorum. Bu fiyata en iyi nasıl sonuç elde edilir.
Merhaba arkadaşlar 2.el canon eos 700d +Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 VC Di II Lens almayı düşünüyorum fiyat olarak 1850 1900 civarı sizce alınırmı?
Merhaba arkadaşlar bu iki makine arasında kaldım. İkinci el canon eos 700D+ tamron 18 200 lensmi? Yoksa sıfır sony a6000 ve kit lensmi alayım hangisi beni daha çok tatmin eder?
Arkadaşım 2,3 aylık iphone 6s plusını satıyor. 32 GB lık modeli. iphone 8 plus çıkmışken 6s plus almak ne derece mantıklı alınabilirliği varmı ? yoksa biraz daha para biriktirip android cihazlara mı yönelmeliyim? cevaplarsanız sevinirm.
Kullanmakta olduğum notebook'un ekranı kırıldı. İnternetten panel sipraiş edip kendim takmak istiyorum, bilgisayarın içindeki panelin modeli LP156WHB-TL-B1. Bu panel 1366x768 çözünürlüğe sahip vede bana yetersiz gelmekte.

Sizlere sorum 1920x1080 çözünürlüğe sahip bir panel alıp takabilir miyim yoksa sadece bu çözünürlüğü mü desteklemektedir? Bu işlemi daha önceden uygulayan biri varsa bilgi vermesi çok değerli olur zira onun sözlerine göre hareket edeceğim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 56
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 603 (Bu ay: 180)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.