J

Teğmen
19 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Gençler ucu sağlam olan e tab 5 in kalemini satmayı düşünen varsa lütfen PM atsın önemli.
İstanbul tıp dekanının okulların açılması ile ilgili tweet

https://twitter.com/tufantukek/status/1292125447988420608?s=19
Arkadaşlar şuan hali hazırda tıp fakültesi öğrencisiyim. Galiba açıköğretimden ikinci üniversite kapsamında bölüm okunabiliyormuş. Ankara açıköğretim İngiliz Dili edebiyatı bölümü açmış. Buraya nasıl başvuru yapıp kayıt olabilirim acaba bilgisi olan var mıdır?
Arkadaşlar şuan hali hazırda tıp fakültesi öğrencisiyim. Galiba açıköğretimden ikinci üniversite kapsamında bölüm okunabiliyormuş. Ankara açıköğretim de İngilizce bölümü açmış. Acaba bu başvuruyu nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar şuan hali hazırda tıp fakültesi okuyorum. Açıköğretimden galiba 2.universite olarak bölüm okunabiliyormuş. Acaba bunu nasıl yapıyoruz bilgisi olan var mı? İngilizce ile alakalı birşeyler okumak istiyorum da.
Arkadaşlar öncelikle sıralama tahmini yapıyorum geçen yıl şöyle bildim böyle bildim diyenlere itibar etmeyin,lütfen benden de böyle bir şey istemeyin kimse müneccim değil ve bunu bilemez. Burada hayali tıp fakültesi olan arkadaşların fakülte ve içeriği ile ilgili merak ettiği soruları cevaplandırmaya çalışacağım. Şimdiden teşekkürler hepinize.
150k max butceli arac tavsiye ve oneriniz uygunsa kendi aracinizi paylaşabilirsiniz.
Adıyaman tıp da okuyan kimse var mı veya yeni yerleşen?
Ukrayna da tıp okuyan arkadaşlar veya bilgi sahibi olanlar benimle iletişime geçerse sevinirim.
Arkadaşlar rize de yaşayanınız var mı acil bilgi almam lazım.
Hakkında
Meslek: Yok
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 467
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.665 (Bu ay: 210)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 315 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.