Yarbay
13 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 300 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Geçtiğimiz günlerde Crysis 1-2-3 bilindiği gibi ea access ile ücretsiz verildi. Normalde 3 oyun da Türkçe dublaj ve altyazı destekliyorken 2. oyun Türkiye Xbox Live'da Türkçe değildi. Biraz araştırma sonucunda oyunun almanyada satılan sürümünün Türkçe dublaj ve altyazı desteklediğini öğrendim. Bölgeyi Almanya yaptım, Crysis 2'yi indirdim. ve oyun Türkçe açıldı :)

Yapılması Gerekenler

1) Bölgeyi Almanya ve Dili İngilizce Yapma
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4039267/microsoft-store-change-your-country-or-region

Üstteki linkte gösterildiği şekilde konumu Almanya almanya, dili ingilizce yapın

2) Ea Access Hub Uygulamasından ya da direk storeda aratarak Crysis 2'yi indirin

3) Oyun İndikten Sonra Konumu Türkiye, Dili de Türkçe Yapın
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4039267/microsoft-store-change-your-country-or-region

4) Oyuna Girip Türkçeyi seçin ve oynayın. İyi oyunlar

Nasıl iletişime geçeceğim?
Gece saat 12 ye kadar buraya mesaj atan referanslı birine 1 haftalığına İnfamous Secon Son SEC hesabımı vereceğim.

Pri sahibi güvenilir biri olduğundan ona sorun çıkarmamak için vereceğim kişi REFERANSLI-ESKİ üye olmalıdır.

Ayın 11inde geri alırım hesabı.

İyi akşamlar :)
Normalde oyunu hdd den okuması gerekirken diskten okuyor. Ana menüde bile disk sürekli çalışıyor. Daha yeni garantiden sıfır cihaz aldım. Çözümü var mı?
Kısmen Yüklenmiş Veri Kurtarılıyor. Bu 20 dk kadar zaman alabilir. Bu hata ne demek?
Hakkında
Forum İmzası:
Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
Forum İkinci El İmzası:
Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; Samichlaus last of us sec alındı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 41 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.774
İkinci El Bölümü Mesajları: 45
Konularının görüntülenme sayısı: 4.612 (Bu ay: 449)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.199 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.