Teğmen
05 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İlk oyun çok iyiydi sonraki oyuna yama çıkmamış translate de yeter biri yapsa güzel olur.

İlk oynadığım zamanlar tr yama olmadan oynardım.Ama oynanış çok keyifli gelirdi. Syndicate den sonra origins oynayınca suikastçilikle alakasız geldi biraz boss olması falan.Şimdi valhalla ya bakıyorum hiç revolotion oynarken aldığım zevki vermeyecek gibi geliyor.
Komşu ile ortak internet. 5mt önümüzde 2-3 kat yukarıdalar normalde router ile kullanıyoruz kablo ile ama bazen bağlantı gidiyor onlar evde yokken sıkıntı olabiliyor.elimde tp link 722n v1 adaptör var 2-10mb arası çekiyor normalde 40 olmalı bunun anteni 8dbi tp link alıp değitirsem yükselir mi asus n14 çift 5dbi anten daha mı güçlü çeker yoksa şu outdoor 16 dbi anten mi daha iyi olur?
Dark wrt 303 router var modemdemle 10 mt kablo ile bağlı bazen internet gidiyor ama modemde var router kabloyu çıkarınca internet geliyor yada arayüz üzerindern yeniden başlatınca.şifre dışında ip ayarı falan yapmaadım. tp link 841n model router kullanırken de benzer sorun oluyordu ama onda router arayüzünde bile girilmiyordu.işin garibi her iki router (router diğer routera kablosuz tekrarlayıcı olarak) sorunsuz bağlanıyor. resimdeki erişim noktası ap seçincede aynı şeyi yapıyor
Videodan edindiğime göre platon olması gereken devlet insanı modelini açıklamış.
quote:

Seçimde düzgün düşünen insanlar azınlıkta olduğunu,dolayısıyla standart altı yöneticilerin başa geldiğini gözledi.
O demokrasiyi diktatörlükle değiştirmek istemedi.İnsanları rasyonel düşününceye kadar, oylama yapmaktan sakınmayı istemişti.

Link:https://www.youtube.com/watch?v=VDiyQub6vpw&feature=youtu.be
Okuldaki internet çok iyi ama akıllı tahta eba daki videolarda açmıyor. işin komik tarafı devlette böyle internet varken vatandaşa hala 3-10 download 0.7mb upload vermeleri

Şuan tp link tl wn722n kullanıyorum modem tek diş çekiyor 20mbit olan hız 1mbit den daha az çekiyo bunu arttırmanın bi yolu yok mu bendeki adaptörün anteni 4dbi 10 dbi alsam değişirmi yoksa çift antenli 4-5 dbi adaptörmu almalıyom
bide şu link teki nasıl:wifi adaptör
bide xiaomi wifi pro router almayı düşünüyorum ancak bu ürün çekitiği kadar vericek değilmi.yani 1mbit çekiyosa okdar dağıdatacak.
gearbest sitesinde mouse alıcaktım 21$ ödeme yapmaya çalıştığımda hata verdi bankanızla görüşün falan diye ama n11 gibi sitelerde alışveriş yapabiliyorum.3d secure ile
hata bu
57: Kart gönderen banka, bu işlemin yetkilendirilmesini engelledi, lütfen bu sorunu çözmek için bankanızla iletişime geçin.
Çocuk bilgisayarı kurcalamış parçaların yerini değiştirmiş bende düzelttim fakat ekran kartına monitörü bağlayınca görüntü gelmiyor anakart üzerinden sadece görüntü geliyor.yani ekran kartı takılı olsa bile onboard dan görüntü geliyor aygıt yöneticisinde sadece onboard gözüküyor ve ekran kartı fanı falan dönüyor ve başka bilgisayarda ekran kartı sorunsuz çalışıyor
Şarjı yüzde 60 ın altına indiği zaman mobil veri kullanırken reset atıyor kamera ile çekim yaparken kapanıyor. Sorun anakarttami pil de mi ? Wifi ile kullanıyorken sorun olmuyo .
Hakkında
İlgi Alanları: Futbol-Teknoloji
Forum İmzası:
Steve Jobs Reis
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
ISS
ttlkm
Steam
hofes
LOL
byhofes
İşlemci
r5 1400
Anakart
a320m dgs
Ekran Kartı
rx5604gb
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 512
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 9.248 (Bu ay: 866)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 381 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.