F

Teğmen
29 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Eskişehir Osmangazi Üniversitesine yerleştim. Kyk sonucunu bekledim fakat yedekte 1535.yim. Apart ve yurt tavsiyesi arıyorum
Yeni soru tiplerine göre orta-zor kitap ve deneme tavsiyelerini burada toplayalım
Tavsiyeleri bekliyorum hocalarım
Bugün kasayı hem temizlemek hemde tecrübe edinmek için tamamen söktüm tüm parçaları. Çok fazla tozluydu güç kaynağına kadar temizledim. Daha sonra hepsini taktım fakat sadece güç ışığı yanıyor bilgisayar açılmıyor.
silinebilir
Ne kadar edeceğini bilmiyorum sizin vereceğiniz tekliflere göre karar vemeyi düşünüyorum.
Her şey resimlerde ortada zaten.
Yarın Adanadan Antalyaya bir paket göndericem mng kargo kaç günde teslim eder
Arkadaşlar dr.ketan romu çok gördüm kullanan var mı veya başka kullanıp tavsiyesi olan ?
Arkadaşlar 50-60₺ arası kulaklık arıyorum. Yurtdışından alabilirim. Rock zircon almayı düşünüyordum fakat bir kaç konuda 3ay sonra bozuluyor tarzı yorumlar gördüm kararsız kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var telefona hard reset attım açıldı kurulum yaparken hangi google hesabını girdiysem kabul etmedi şuanda bilinmeyen bir hata sebebiyle oturum açılamıyor 24 saat sonra tekrar deneyiniz yazıyor ne yapmam gerekiyor arkadaşlar
ZENFONE 3
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 251
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 6.620 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.