O

Yüzbaşı
27 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba. Her ne kadar Hms denemek için mate 30 pro alsam da artık biraz farklı deneyim yaşamak adına Google servislerini cihazıma kurmak istiyorum. Güvenilir bir kurulum video yada link varsa paylaşır mısınız? Daha öncesinde mate 30 pro ya Google servisleri yükleyen arkadaşlarda deneyimlerini paylaşırsa sevinirim
Temiz Kullanılmış Samsung Galaxy watch 46 mm (android Ve Iphone Uyumlu)

Yer: Küçükçekmece/İstanbul

Fiyat: 1050 TL

04.12.2020 Tarihinde Hepsiburada üzerinden satın aldım. Temiz ve az kullandım. Mesleğim gereği rahat kullanamıyorum o sebebden satıyorum. Cihaz kutu içeriği, Şarj istasyonu,Kablosu ve kutudan çıkan kordon hiç kullanılmadı. Yedek 2 adet kordon hediye verilecektir.

Makul düzeyde Pazarlık vardır.
Takas yoktur.

Gt
Arkadaşlar merhaba. Huawei p40 için ( pro yada liste değil düz p40) kullanan yada bilgisi olan varmı ? Özellik ve fiziksel ölçüleri güzel görünüyor. Google olmamasını sorun etmiyorum . Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler
Mı band 5 bu şekilde oldu. Mı fit üzerinden bağlanmıyor görmüyor ama normal telefon Bluetooth a görüyor bağlanıyor ama uygulama da görmüyor. Çözüm nedir ?

Bugün itibariyle oneplus 8t 8/128 modeline geçtim .. Oneplus 8t Oxygen Os 11.0.5.6 KB05AA )

Bu güncellemeyi yapayım mı yapan varsa yorumu nedir ?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4f/0d/86/4f0d860cce51cae78ae905749f2c5d20.jpeg&t=0&width=480&text=1
Arkadaşlar merhaba. Bu tableti hepsiburadan aldım . Ama yeterli bilgiler yok ozellikleri güzel . Alıp deneyinleyen var mi ?
Arkadaşlar merhaba . Apple Watch series 3 icin Watch os 7 yayınlandı ve 1. Ve 2. Nesiller güncelleme almadı . Açıkçası 3 içinde bu son güncelleme olucak diyorlar sizlerin düşüncesi nedir ? Sizce seri 3 Watch os 7 den sonra güncelleme almaz mi ?
Arkadaşlar merhaba. Opel astra h 1.3 dizel 2011 model otomatik aracım var. Dün yokuş çıkarken devirden düştüğü için A5 otomstik den M4 Manuel e geçiş yaptım tabi öncesinde de zaman zamsn böyle yapmıştım son yapıştan sonra bir anda üzerinde anahtar simgesi olan araba resmi ışığı gösterge de yandı. Araba güçten düştü gaza bassam da hızlanmadi oyle. Tabi hemen saga çektim istop ettim yeniden çalıştırınca ışık söndü araba eski hale döndü. Dünden beri de kullanıyorum bir daha işik yanmadı otomatik Manuel geçiş gene yaptım sorun olmadı açıkçası aklım takıldı. Bu durum için bilgisi olan veya deneyimi olan paylaşırsa çok mutlu olurum. Yapmam gereken bir şey var mı yada?
Arkadaşlar merhaba. Huawei gt2e satın aldım ürünü kullanan ve deneyimlerini paylaşmak isteyen arkadaşlar var mı? Saat performansı nasıl?
Hakkında
Meslek: Özel Eğitim Öğretmeni
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 861
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 112 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.