Yarbay
27 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar 150 bin km ustunde bi arac buldum. Ama cok kararsiz kaldim

Skoda hakkinsa direksiyon pompasi sorunu yazmislar 2001 model icin 2004 de var mjdir ? Bildigibiz baska kronik hatalar var midir ?

Parca fiyatlari nedir? Boyumu asar mi
Arkadaşlar merhaba ilk kez araba alacağım o yüzden model bakıyorum. Araştırma yapıyorum.
Şehir içi kullanacağım. Abssi olan az çok güvenlikli ve temiz bir arac istiyorum. Aldiktan sonra sanayiyle evlenmek istemiyorum o yuzden aldiktan sonra az sikinti cikaracak bir araba bakiyorum. Onerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler şimdiden.

Ayrica sizce biraz daha beklesen piyasa duser mi ?
Öncelikle hepinize geçmis olsun arkadaşlar, bir yıl boyunca çalıştınız. Umarim herkesin istedigi sekilde gelir sonuclari da calistiklarinizin karsiligini alirsiniz. 2016 yılında ben de burdaydım. 46 k dan 16 k ya çekmiştim. Neyse lafı uzatmayayım. Kafanizda dis hekimligine dair sorunuz varsa sorabilirsiniz.
arkadaşlar merhaba,
bilgisayarımda böyle bir ışık buludu var. bilgisayarım hp cb005nt modeli. bilgisayarlardan çok anlamam zaten çok geç farkettim böyle bir şeyi. garantiye yollasam ne olur ?
Arkadaşlae orjinal mi bilmiyorum, tisaat yazinca siteleri falan cikiyor. Eger orjinalse yanıyor bu fiyata
https://www.hepsiburada.com/swiss-military-06-4142-1-13-007-erkek-kol-saati-p-HBV000003QG58?magaza=tisaati

https://www.hepsiburada.com/swiss-military-06-4187-02-001-erkek-kol-saati-p-SA06-418702001?magaza=tisaati
Edit: firma sahibinadi ercan korkmaz n11 de va iyi puanlama almis
Arkadaslar merhaba,
Hp cb005nt bilgisayar aldim. Bf1 low ayararda 40 30 fps arasi veriyor. Netten bakiyrum bu bnim bilgisayar zelliklerine sahip olan ayni laptoplar 60 70 fps aliyorlar.
Gtx1050 4gb 8gb ram i5 7. Nesil
Nasil coz3bilirim
Originde bf1 basic 5 euro deluxe ise 10 euro
Origine girip alabilirsiniz
arkadaşlar merhaba, modasaat.com dan sipariş verdiğim saatin tekini iade ettim. fakat 2 ay oldu adamlar hala paramı yatırmadı, şikayetvara yazdım, mail attım, wpden yazdım, bi sürü şey denedim hala ücretim gelmedi. sizce ne yapmalıyım bu saatten sonra ?
Hakkında
Meslek: Diş hekimi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.478
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 138.226 (Bu ay: 953)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.685 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.