I

Er
26 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sürekli kopmalar yaşıyorum 1.5 yıldır bu hizmeti alıyorum Turk Telekomdan 50 GB AKK ve 16 MB ev telefonu olana indirimli paketini kullanıyorum 50 TL. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum şuana kadar iyiydi bu ay sürekli kopmalar oluyor hayır 12 MB'de gördüğüm oldu kopmalar olmuyordu ilk bağlattığımda 14-15'de kopmalar oluyordu aradım 4'e düşürdüler tekrar aradım 8 yaptılar 3-4 ay öyle kullandım tekrar aradım 12 yaptılar kullanıyordum 4 ay felan geçti şimdi ne olduysa sürekli kopuyor hiçbirşey yapılmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz taşınayımmı, Şikayetmi edeyim, Turknet veya Kablonet(uydunet)'emi geçeyim.

Ulaşılabilir hız daha geçen 10000 idi şimdi 3000 olmuş.
Merhabalar,

Dostlar 6 aydır lens kullanmaktayım ve 6 aydır bu sorunu yaşıyorum. Her sabah 6.30'da kalkıp el yüz yıka üstünü giyin saçını yap lensini tak epey zor olsada okumak için bunu yapıyorum. Ama maalesef sonuç alamıyorum yardımlarınızı ve tavsiyeleriniz bekliyorum. İlk olarak 2.75 acuvue oasys kullandım sol gözümde kayma yapıyordu zar zor günleri geçirdim bazı günler kabımı götürmediğim ve çıkartamadığım zamanlar ise akşama kadar battığı olmuştu gözüme [6.30-17-30] arası her hafta doktora giderdim bi 2 hafta kullanmam için 3 damla verdi her biri günde 4 defa lens alerjisi olmuştum tekrar muayene gittiğimde alerjinin geçmediğini söyledi ve tekrar damla verdi 2 hafta kullan 1 hafta dinlen öyle gel dedi dediğini yaptım ve başka doktara gittim daha kaliteli bir yere ordaki doktora durumu anlattım ve şuanlık bir sorun yok herşey normal olduğunu söyledi lens çapımı ve miyop değerimi verdi marka'yı ben vermem aldığın yerde gözüne göre en uygununu alıcaksın deniyerek dedi o nasıl oluyorsa?? Sonra daha önce alışveriş yaptığım internet sitesinden biofiny adlı lensi sipariş ettim gözlükçüler bana acuvue'yi önerselerde sunduğu 8.4 ve 8.9 çap değerleri benim gözüme uymuyordu bende Biofiny 8.6 3.00 aldım doktor bu değerleri vermişti sol gözümdeki astigmatı götürmek için 0.25 fazla vermişti lensleri kullanmaya başladım 2 hafta sorunsuz kullandım çok ince bir lensti hergün çıkartıp kabına koyardım 2 günde bir suyunu değiştirirdim takmadan ve kabına koymadan önce avucumun içinde solüsyon ile hafifçe ovalardım ve 2 haftanın sonunda dostlar sağ gözümde hiçbir sorun yok muhteşem bir lens görüntü ve batmamazlık açısından muhteşem ama sol gözüm yine aynı çapaklanma,kayma,batma ve bulanık görme [kayma yüzünden oluyor bulanık görme] sorunları meydana geliyor sol gözüme çare olamadım bir göz muayeneside 100 TL her zaman gidemem oyalıyorlar sizlere sormak istedim ne yapmam gerekiyor gözlüğüm olsada bilgisayar harici kullanmak istemiyorum lens ide ısrarcıyım bana bir yol gösterirmisiniz. [Lens kullanmadan önce arpacık çıkmıştı gözümde ve halen o bölgede birşey var gibi ama doktorda öyle birşeyin olmadığını söylüyor]

Lens Solüsyonum : Biotrue Lens Solüsyonu
Lens Markası : Biofiny 8,60 -3,00
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Renault
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 302 (Bu ay: 25)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.