Binbaşı
26 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
38 üye
Görüntülenme
Toplam: 149 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Merhabalar, arkadalar sizlerden bir ricam olacak. Çok anlamam bu yüzden konu açıyorum. Mutfaktaki 24" olan tv için bir full hd uydu alıcı arıyorum. Tv de hdmi girişi var annem ve babam için çok hızlı olmasına gerek yok. Kapatınca kanal listesi silinmesin ya da kendi kendine kapanmasın gibi küçük istekleri var. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
FSP AC602 Windale6

amd ryzen 3600
msi b450 tomahawk

Arkadaşlar merhaba, bu soğutucuyu almak istiyorum fakat fan yönü netarafa bakıyor anlayamadım. İntel kullanan birçok kişide fan ramlere doğru bakıyor. Ama amd nin aparatları ufak ve anakart delikleride dikdörtgen şekli oluşturunca fanlar ekran kartına bakıyor gibi yönü değiştiremiyoruz sanırım.

Fsp Türkiye yi aradım ilgili bilgi sahibi tatildeymiş alacağım yeri aradım bilgileri yok. Kullanıcılar olarak yardımcı olursanız sevinirim.

Yada 2. tercihim olan "Arctic Freezer 34 eSports DUO" soğutucusuna mı yöneleyim?
Merhabalar, forumda bir yetkili vardır diye düşündüm ve kullanacakları bilgilendirmek istiyorum.

Öncelikle aboneliğimi aldığımda dondurdum. Zira iptal etmek istediğimde bana dönüş yapan şahıs dondurmamı rica etti hiçbir ücret ödemeyeceğimi belki ileride tekrar kullanabileceğimi söylemişti.
Ben internet üzerinden alışveriş yaptığım için sürekli kredi kartımı harcamalarımı kontrol ederim. Bir baktım 82 tl çekilmiş kartımdan. Şaşırdım zira 65 TL idi internet ücreti hadi dedim belki dondurma sürecinde 1 ay kullanıldı sayılsın o da yok. Neyse iptal talebi yaptım yine dönüş yapıldı ardından telefonda yetkili arkadaş bakalım kontrol edelim dedi bakın dedim durumu anlattım. İlk başlarda anlamadı faturaların incelenmesini ve iptal talebii iptal edelim vs dedi. Tamam inceleyin dedim. İnceleme sonunda 82 tl kartıma iade yapıldığına dair mail attılar. Üstünden daha 15 gün geçti geçmedi kredi kartının ödemesi gelmedi daha düşünün. Şimdide 91,27 TL fatura çıkarmışlar dün eve geldiğimde maile baktım gördüm şaşkın ve sinirliyim gecenin o saatinde şikayet yaptım. İlk seferinde hata olabilir anlarım ikincisinde turknetin ahmaklığı olur bu. Eğer ki üçüncüsü olursa bu da benim ahmaklığım olmuş olur. Üçüncüsüne izin vermeyeceğim. Bakalım durum ne olacak.
Merhabalar trend micro maximum security kullanıyorum. Bir süre önceye kadar herhangi bir problemim yoktu. Fakat beyaz listeye attığım tüm dosya ve klasörleri tek tek silmeye başladı. Mesela bir oyun traineri veya bir crack veya bir program. Silinenleri geeri karantinedan getiriyorum tekrar siliyor. Önceden böyle değildi. Lisanslı bir şekilde kullanıyorum. yaklaşık 4 yıldır. Bir ara 2 yıllık sonrada 1 er yıllık 5 er kullanıcılı almıştım. Velhasıl durum bu. Bunu düzeltemiyorum bir türlü. Ana program kendini güncelledikten sonra başladı. Yardımdan başvurdum fakat yardım bile etmediler. Sürekli aynı şeyleri söyleyip durdular. Kısacası herhangi bir yardım alamadım.

Şimdi yeni bir antivirüs programına mı geçmeliyim? Bu şekilde kullanamıyorum. Varsa bir tavsiyeniz bilmek isterim

Sistem özelliklerim yeterli seviyede
i5 4670k /msi z97 gaming7/ rx580 / 500gb ssd 850 evo / 8 gb ddr3 2400...vs
Merhaba, mame romlarını ve chd dosyalarını indirdim toplam 404 gb gibi bir dev.
Arkadaşlar eski mameui emulatörümde çalışan oyunlarım hatta dos versiyonda çalışan oyunlarım şuan ki mameui 0.193 versiyonda ve hatta diğer versiyonlarda bazı oyunlarım çalışmıyor. Sıkıntı nerede çözemedim bir türlü. Mesela street fighter ex oyunu normalde açılırken bu son versiyonlarda açılmıyor. eskiye atıyorum açılıyor.
Şimdi diyeceksiniz niye eskiyi kullanmıyorsun. Onda da hata alıyorum mesela kol vs taktığımda tanımıyor. Bazı oyunlar tam olarak çalışmıyor sorunlu çalışıyor. Bu nedenle yeni versiyon yükledim. Dediğim gibi dos versiyonda mame.exe de çalışıyor oyunlar.
Merhabalar,

acer 6935g laptop var evde babam kullanıyor. Üstünde p8700 25w işlemci var

almak istediğim x9100 45w yuva olarak aynı destekliyor.

Sıkıntı olurmu?

Düzenleme 14.09.2017

İşlemci elime geçti arkadaşlar bir programla eski işlemciyi test ettim varsa istediğiniz merak ettiğiniz bir programla da (puan veren bir program olmalı) test edebilirim
Bu işlemin ardından işlemciyi değiştireceğim.
Bu arada işlemci 7.5 dolara geldi
@ScriptKidie @Python @V2
Citronix marka inkjet kodlama mürekkebi arıyorum arkadaşlar.

3 parçadan oluşuyor temizleme solüsyonu, inceltici ve mürekkep nereden temin edebilirim? Bilgisi olan muadil olarak alabileceğim yerleri önerebilir mi acaba?
Merhaba forumdaşlar,

yaklaşık olarak 2000 tl gibi bir bütçemiz mevcut güzel bir tv arıyorum ma pek bilgim yok. Göz yormasın görüntü kaliteli olsun çok yavaş geçişler olmasın.
Şunu da söyleyeyim 200-300 daha ver şunu al daha iyi daha güzel derseniz o da olabilir. Sizler tavsiye ederseniz sevinirim

Mesela Grundig 55 VLX 8585 BP hoşuma gitmişti 2800 tl civarında çek indirim vs bir şekilde ayarlayabilirim sanırım ama iyimidir bilemedim.
Merhaba arkadaşlar şirket telefonu olarak bir telefon almayı düşünüyorum aklımda birkaç model var fakat ne derece doğru bir karar olur bilemedim sormak istedim. Sizlerin bir önerisi var ise paylaşırsanız sevinirim.

LG G4 Dual (Çift Hat) (LGH818)
Sony Xperia Z3+ Fiyatı (E6553)

lg g4 hoş duruyor fiyatıda çok uygun geldi epey.com da sıralamaya baktığımda 90 puan almış

z3+ ise fiyat olarak biraz pahalı duruyor ama suya dayanıklılığı benim hoşuma gitti. epey.com da 88 puan almış

aşağıda karşılaştırma mevcut

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/26117-30169-30650/sony-xperia-z3-plus_lg-g4-dual-sim_sony-xperia-z5/

kullanım olarak gün içinde sürekli telefon trafiği oluyor yeri geliyor ürünlerin resmini çekmem whastaaptan göndermem veya mail atmam gerekiyor bluetooth ve mobil veri sürekli açık duruyor. Telefonun stabilitesi benim için çok önemli kolay kolay arıza vermesin ikide birde servise göndermek zorunda kalmayalım. Zira iş telefonu olarak kullanacağım için boşa düşmemem gerekiyor. Her servise gittiğinde sıfırlanıyor vs tüm bilgiler kayboluyor.

Bunlara ek olarak htc wildfire s kullanmıştm zamanında çok sağlam telefondu. Htc den bir öneri varsa onuda düşünebilirim.
Teşekkürler.
Merhaba yurt dışından ssd alacağım Önereceğiniz bir marka model var ise nedeni ile yazarsanız sevinirim. Anandtech sitesinden ssd karşılaştırması yaptığımda Crucial BX100 250GB daha öne çıkıyor ama okuma yazma oranı 535 / 370 MB/s nasıl bir etki eder alırken nasıl bir tercih yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Crucial BX100 250GB
http://www.amazon.com/gp/product/B00RQA6TEI/ref=pe_1843280_153573490_em_1p_0_ti

Crucial MX200 250GB
http://www.amazon.com/gp/product/B00RQA6DTE/ref=pe_172030_153995880_em_1p_1_ti

Samsung 850 EVO 250GB
http://www.amazon.com/Samsung-2-5-Inch-Internal-MZ-75E250B-AM/dp/B00OAJ412U/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1446117100&sr=1-1&keywords=850+evo
Hakkında
Meslek: Jeoloji mühendisi
Forum İmzası:
Paylaşım evrenseldir.
Forum İkinci El İmzası:
uludagnet - heady - kendinibil - yedikeresekiz - Lionheart - Sisilli - fatih_h - ASiL35 -
magmasters - kanarya_avcisi - 8thsin - ewerpower - zaferkaya1 - ghost recon advanced - burak21242 - araknafobia - murattixp - FasTBoY - fizboz - celalettin53 - jawenk - _ogz - Kehanist - 1myst - pisimiyav - Mad_Wolf - TolunayLERMi - schumacher__ - buraoca2 - negros - darknesr - uykucu91 - Müdür42 - adem_2c - eek03 - fatih19uyar - sultan22 - splandor35 - bnym97 - zekist - db_61 - argimax - furcin - maximan2008 - tajima - taner-yazici - AC Kırıklar - guarre - carlos_1903 - matias28 - _MaxPayne_ - Selimpasali357 -
__kötü referans__
aykutx
cathedral- verdiğim para haram olsun.1 adet rx580 8gb yedi.
Hakkımda:
alış - veriş yaptıklarım__ uludagnet- 5 1 sony set heady - hd 4870 ekran kartı kendinibil - 2 gb ddr2 800 notebook ram yedikeresekiz- kasa Lionheart- harddisk Sisilli- steam hesabı fatih_h- creative x-fi titanium ASiL35- cm stacker 810 kanarya_avcisi - Saitek R660GT Force Feedback Direksiyon 8thsin - 2x8gb gskill ddr3 1600mhz cl9 ram ewerpower - amd phenom x4 955 işlemci zaferkaya1- 2x2gb kingston ddr2 1066 ram ghost recon advanced - 2*2 TEAM XTREEM OVERCLOKİNG RAMburak21242 - ASUS 990fx sabertooth anakartaraknafobia - AMD Phenom II x4 955 BE - Noctua C-14 - Cooler Master RC-690 600W __kötü referans__ aykutx aman uzak durun sözlerinin arkasında değiller.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.451
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.494
Konularının görüntülenme sayısı: 139.751 (Bu ay: 467)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.205 (Bu hafta: 26)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.