Yüzbaşı
01 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

İş yerimdeki ağdaki bir PC ile diğer PC'lere ping gönderebiliyorum. Onlar da bu PC'ye sorunsuz şekilde ping gönderebiliyor. Ancak ağ yolunu yazıp bilgisayarlara ne yazık ki ulaşamıyorum.

Verdiği hata da şu şekilde;

Hata Kodu: 0x800704b3

Sorun gider desem de Windows sorun algılayamadı diyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.
En uygun tarifeyi veriyorsun da, ucuz etin yahnisi misali, kalite yerlerde. İstanbul'un göbeğinde, E5 üzerinde otobüsle seyahat halindeyken kesintisiz video izlemek hayal. Online oyun oynarken (en çok clash royale oynuyorum) sürekli bağlantı hatası.

Bir gün eşimle alışveriş merkezindeyiz. Viaport. Dedim o alışveriş yaparken ben de Fener'in maçı var, onu izleyeyim. Günlük paket var, onu satın aldım, kendi paketimden gitmesin diye. İlk 45 dk toplasan 5 dk izleyebilmişimdir maçı. Sürekli donuyor, sürekli bağlanmaya çalışıyor yayına. Lanet ettirdi.

Diyeceğim şu ki, fiyatına aldanıp geçmeyin buraya, pişman olursunuz.
Merhaba arkadaşlar,

Elimde M705 Logitech kablosuz mouse var. Ancak alıcısı kayboldu. Elinde olan var mıdır acaba ? Veya logıtech marka mouse olup da alıcısı elinde fazla olan.

Resimdeki alıcıyı arıyorum, olan varsa kendisinden almak istiyorum.
Merhaba arkadaşlar,

Bugün laptop için hoparlör satın aldım. Laptopa taktığım zaman soldan ses gelirken, sağ taraftan ses gelmiyor. Acaba hoparlörde mi sıkıntı var mı diye telefona taktım. İkisi de çalışıyor. Bu sefer laptopa normal kulaklığımı taktığımda da sağ ve soldan ses geliyor. Ses ayarlarında baktığım zaman sağ ve sol dengede gözüküyor, sürücü güncel. Sınama testi yaptığım zaman sağdan ses gelirken, soldan çok az geliyor. Sorun ne olabilir ?
05.09.2016 - 05.10.2016

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanya 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında markafoni.com’dan yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
BKM Express kullanıcıları yaptıkları ödemeleri ile 30 TL hediye çeki kazanırlar. Kazanılan hediye çeki alışverişinden bir sonraki pazartesi sisteme tanımlanır. Üyeler, hediye çekini kullanabilmek için kuponlarım kısmına “bkm30” yazmalıdır. Hediye çeki 75 TL ve üzeri ilk alışverişte kullanılabilir. Hediye çeki 6 ay boyunca geçerlidir.
Kampanya, mobil uygulamalardan yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
Bir kullanıcı kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.
Bir kullanıcının farklı hesaplarla, kampanyaya birden fazla haksız katılım sağlaması sonucunda, diğer hakları iptal edilir.
Kazanılan hediye çeki, kullanıcının hesabına bir sonraki Pazartesi günü yüklenir. Kullanıcı, sistemdeki e-mail adresi ile bilgilendirilir.
BKM Express kampanyası, banka kampanyaları ile birleştirilebilir.
Kazanılan hediye çeki, bebek bezi alışverişlerinde geçerli değildir.
Markafoni ve BKM Express kampanyanın tarihlerinde ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

http://www.markafoni.com/

Cepteteb ile tadından yenmez.

Edit: 25 TL üzeri mobile ücretsiz kargo.

http://demandware.edgesuite.net/aban_prd/on/demandware.static/-/Library-Sites-SharedLibrary/default/dwc75eae5f/Bayram_s.jpeg
Merhaba arkadaşlar,

Malum biliyorsunuz Warband'ın viking conquest diye bir dlc'si yayınlandı. Bu oyunda aşağıdaki ekran görüntüsü olan görevi ne yazik ki gerçekleştiremiyorum. Kürkü teslim edip liman şefinin yanına gidince görevle ilgili bir dialog açılmıyor. Bu görevi yapamazsam da senaryo akmıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar,

Türk.netten abonelik başlattım ve geçen gün turktelekom dan yetkililer geldi bana ait hattın kablolarını ucu açık şekilde bıraktı.

Telefon kutusundan hangi yerin benim daireme gittiğini nasıl bulabilirim. Elektrikçi çağırsam 50-60 lira istiyor ve Ramazan dolayısıyla benim eve geldiğim saatlerde kimse gelmek istemiyor. Kutuda baya bir yer var, sanırım düzgün bir sıralamada yok rastgele bir yerleşim söz konusu.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar,

Asus Zenfone 2 telefonum var. Ekranda dokunduğum yerde yeşil çerçeve çıkıyor ve dokunduğum zaman titriyor. Örneğin ekranda mesajlar simgesine tıkladığımda o sembol yeşil bir çerçeve ile çevreleniyor. Telefonu kapatıp açmama, güvenli modda vbaşlatmama rağmen düzelmedi. İşlem(kısıtlı olarak) yapabiliyorum, telefona çağrı&sms alabiliyor. İnternette bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Hakkında
Meslek: Kimyager
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Xiaomi Mi 5s Plus
Operatör
vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
aysberg34
TV
Arçelik
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Kulaklık - Amfi
Bludio
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
AMD Radeon
Kombi
Demir Döküm Nitron Plus
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Almanya
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 408
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 23.262 (Bu ay: 1.323)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 169 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.