Yüzbaşı
21 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar fiyatına göre kalite anlamında çok güzel cihaz. Tavsiye edilir.

https://www.hepsiburada.com/oppo-reno2-z-128-gb-oppo-turkiye-garantili-p-HBV00000NS6NA?magaza=Hepsiburada

Arkadaşlar Lanet vodafonedan babamın ısrarları sonucu ucuz yollu bir cihaz alayım dedim. Casper Via P3 diye bir cihaz piyasa fiyatından aşağıdaydı 100 TL civarı falan. Bu sabah 10 civarı siparişi verdim. Sipariş anında iptal edilmiş ancak ne haber ne sms var. Gelen smsler kampanyadan yararlandız cihaz aldınız falan. Faturaya yansıtma anında yapılmış. Akşamda baktığımda ürün sepete ekleniyordu. Telefon ile aradığımda ise almadığım cihazın taksidini 2 ay ödemek zorunda olduğumu söylediler.Aylık 30 lira ödeyen babam 1 yıllık faturasını 2 ayda ödeyecek şaka gibi. Tam bir dolandırıcı Vodafone. Yazık kullanmayın kullandırmayın. Milyonlarca abonesi var internetten stok kontrol yapamıyolar ve cebimden para çalıyorlar resmen.

Bugün gazetede gördüğüm bir reklamı paylaşmak istiyorum. Yorum sizlerin.

Arkadaşlar birkaç ay önce delight almıştım yine konu açarak. Ls2 kask vardı idare etmek için fakat simdi kask alacağım ama isin içinden çıkamadım. Nolan n64 diyen var Bell Qui diyen var Hjc diyende var. Sizlerden nacizane tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar nisan 15 ten önce abone olan herkese haziran temmuz ve ağustos aylarında akn 250 Gb olarak güncellenecekmiş.
Arkadaşlar merhaba kardeşime scooter tarzı bir motor bakayoruz fakat işin içinden çıkamadık. Problemsiz tipi düzgün bir scooter istiyoruz. Önerilere açığım. Belirlediğimiz bütçe 7 civarı ama aşağısıda olur tabi. Şimdiden teşekkürler.
Kilometresini düşürerek araç satan galericiye hapis
Kayseri'de internet üzerinden sattığı otomobilin kilometresini düşürdüğü, plakasını değiştirerek hasar kaydını gizlediği öne sürülen galerici Emrullah E., 2 yıl 11 ay hapis, 16 bin 660 lira para cezasına çarptırıldı.

Kilometresini düşürerek araç satan galericiye hapis

Kayseri’de otomobil satışı yapan Emrullah E. (36), geçen yıl 23 Şubat’ta Ankara’dan satın aldığı 2007 model aracı 117 bin kilometrede olduğunu belirterek, internet ilanı ile 41 bin 750 liraya sattı.

Aracı satın alan Rıfat D., geçen şubat ayında aldığı aracın kilomemetresi ile oynandığını belirterek dava açtı.

33 bin 750 liraya aldığı otomobilin plakasını değiştirerek hasar kaydını gizlediği ve kilometresini düşürüp sattığı belirlenen Emrullah E.’ye, mahkeme, dolandırıcılık suçundan 2 yıl 11 ay hapis, 16 bin 660 lira para cezası verdi.

Kaynak Hürriyet
Arkadaşlar Matt'in yaşadığı gibi zorluk yok o konuda cidden üzülüyorum. Soruları alayım.
Arkadaşlar buyrun.

Hakkında
Hakkımda:

msn:dh_emre@windowslive.com
telefon...

AlIşVeRiŞlEr:vedkum,sansarsansar,rEaDy_for_aCtion,mc_ersin,deadly_man,EneRGy.,52murat54,KLeKS,oversleep,evrenel,serk amortiiii,deli19051905.DIGIL,vogue,sergenkurt,f1b0n4cc1...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.103
İkinci El Bölümü Mesajları: 832
Konularının görüntülenme sayısı: 143.807 (Bu ay: 333)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 403 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.