Yarbay
28 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Kendimi ve aliexpress konumu daha iyi geliştirmek adına saygı çerçevesinde benimle ilgili soru ve şikayetlerinizi burdan yazabilirsiniz
Bu sene açıköğretim üniversitelerinin hepsi 2 yıllık,neden böyle ?
en kolay aöf bölümleri hangisi ? puanlarıda dikkate alalım.

BU SENE NEDEN 4 YILLIK AÖF YOK ONUDA ANLAMADIM.HEPSİ 2 YILLIK.

SEÇENEKLER BU SENEKİ BÖLÜMLERE GÖRE EKLENMİŞTİR
evet ben açıköğretim okuycam. açıköğretimde birtek anadolu üniversitesi var sanırım.ben manisadayım anadolu üniversitesi eskişehirde.
sorunumda şu ki 2-3 saatten fazla yolculuklarda çok rahatsızlanıyorum araba tutuyor ve 2 gün yataktan kalkamıyorum.
üniversiteye kadar gitmemmi gerek yoksa internetten veya manisadan halledebilirmiyim kayıt işlemini ?
Bugün herkes bir resimden utanıyor bende utanayım dedim

utanan bekleme yapmasın çıksın
hayırlı günler
EN KOLAY 4 YILLIK AÇIK ÖĞRETİM BÖLÜMLERİ NELERDİR ARKADAŞLAR ?
puanlarıda çok abartı olmucak 200puan civarı
neden böyle arkadaşlar,ne biçim videolar var kafayı yiyicem.
not: Ciddi konu
Bazen endişeleniyorum ya untursam ya eksik yaptığım bişey varsa diye.sınav başvurusu yaptık,parayı ödedik,sınav giriş belgesini çıkartçaz başka yapılması gereken birşey varmı ?
yeter artık ya bıktırdı gerçekten.3 haftadır hesabıma giriş yapamadım bu sorunlar yüzünden.benim gibi pc den hesabına giriş yapayan daha fazla kişi varmış mesaj atıyolar badada.daha farklı bir sürü sorunlar devam ediyor ve yıllarca devam edicek gibi.her yeri deli gibi reklamlarla çevirmişsiniz,bir sürü çalışan elmanınız var ama bi şu forumun sorunlarını halledemediniz.adamlar sıfırdan forum yapıyor ama sizinkinden daha düzgün. sürekli gereksiz yeni özellikler çıkartmaya çalışıyorsunuz,o özelliği çıkartıyım derken forumu baştan aşağa bozuyorsunuz sorunlara bir sürü daha yeni sorunlar ekliyorsunuz. yauv sizden kimse yeni özellik falan istemiyor şu forumun sorunlarını düzeltin yeter
lys ye son 1 ay kala matematik çalışmaya başladım beynim yandı resmen yapamıyorum ilerleme çok yavaş gidiyor
türkçe çalışsam daha çok ilerleme kaydedermiyim ?
hangi konuları çalışıyım ?
Hakkında
Meslek: Aliexpress Hocası
İlgi Alanları: Aliexpress
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.862
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 1.743.354 (Bu ay: 27.699)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.009 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.