Teğmen
22 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Pek gamer bir insan değilim, tek amacım laptopa bağlayıp film izlemek bunun sebebi de laptop 15.6inç biraz küçük geliyor. Şöyle 4 haneli fiyatı olmayan, öğrenci işi mönitör tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Güç açma butonunun yanında dragon center tuşu var basıyorum fakat hiçbir aktivite göremiyorum ne yapmam gerekiyor
Hukuk fakültesi öğrencisiyim okuduğum bölümü seviyorum ama dünya değişiyor, her mesleğin tanımı değişiyor bu sebeple buna ayak uydurmam gerektiğini düşünüyorum bir süredir. Bu yüzden az buçuk yazılım,kodlama dillerini öğrenmeye karar verdim elimden geldiğince işin içerisine dahil olmak istiyorum. Biraz para biriktirdim ve ailemden de biraz destek almak kaydıyla maximum 2500-3000 civarı bütçe oluşturdum eğer gerçekten değecek olursa belki 3000in biraz üstüne çıkabilirim. En azından minimum düzeyde bu isteklerimi karşılayabilecek, en azından 2 3 yıl kullanabileceğim bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Oyun konusunda çok gamer bir tip değilim oyunları low-med ayarında oynamak çok koymaz bana.

Ayrıca yazılım dilleri hakkında rehberlik etmek isteyen olursa bir pm uzaktayım
Herkes hangisini sorsam sövüyor, çok kötü diyor. Yok mu hem acccayip pahalı olmayan hem de hiç değilse insanı geliştirecek bir yer? (Kur olarak pre int-int arası bir şeyimdir herhalde 3 4 sene önce predeydim)
Öğrenci açısından değerlendirebilir misiniz? Senelerdir sahil şehirlerinde yaşamış birisi yapabilir mi?
Yaşamış/gitmişlerden genel olarak bilgi bekliyorum. Ayrıntılı bilgi verebilecek olursa pm bekliyorum çok sevinirim ayrıca
?
(not: İkisinin de kalitesi tartışılmaz)
Tüm sınavlar merkezi olamayacaksa da adam gibi denetlensin. Obpden hedefini kaçıran arkadaşların tepki göstermeye hakkı olduğu gibi sadece son yıl değil 4 sene boyunca düzenli çalışan veya en azından yazılılara gerçekten emek veren arkadaşlarında en az onlar kadar hakkını savunmaya hakkı var BENCE
Ama sözlülerin kesin kalkması lazım BENCE
2013-->468 puanla almış sıralama bulamadım (Benimki de tam 468)
2014-->4380
2015--->3780
2016-->2770
Bölümde sınav niteliğinden bağımsız olarak sürekli bir artış var ama insanoğluyuz işte umut fakirin ekmeğidir. Bu sene tm1de iyi bir şeyler yapan çok sayısal duydum mat zor olduğu için sizce gelme ihtimali var mı?
tm3 sıralamam 1971 gelmezse hangi hukukları tavsiye edersiniz yoksa odtü mü yazmalıyım?
Sınavla 2014 sıralamalarım tm1:4522 tm2:2974 tm3:1910
Lys 2017 sonuçlarım tm1:4264 tm2:3016 tm3:1971
Ama sayısalda çok daha kötü (mf2 ve mf3 için nerdeyse 10bin kişi fark ediyor)
Benim puan aralığımda tm için 2017=2014 mf için 2016dan 1 tık iyi
Onun dışında 2014ten iyi gelen tmci tanıdık olduğu gibi 2016 gibi gelende var.(Özellikle 50k sonrası;2016dan beter duyduklarım kadarıyla)
Bu sene baya değişik bir sene yani. Birçok farklı yerde yığılma var ve en yoğun olduğu yerler 2016 ve beteri geldi işte.
SONUÇ: Ne 2014cüler ne 2016cılar kazandı.
Nasıl yanlış,hatalı soru yazabiliyorlar yav?
Hatta onu geçtim nasıl müfredat dışı soru sorulabiliyor bu kadar mı bihaber bu adamlar?
HATTA VE HATTA O MÜFREDAT DIŞI SORUDAN NASIL 2 TANE OLABİLİYOR?
Ulan bu adamlar bu konuda uzman değil mi?
Aklım almıyor arkadaş benim hayatımla bu denli kolay oynanmasını aklım almıyor!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 442
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.329 (Bu ay: 632)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 212 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.