Er
09 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
03-31 Temmuz arası farklı günlerde restoran ve giyim alışverişinize %20 max 50TL bonus.

06-10 HAZİRAN GİYİM,TEKNOLOJİ VE OPTİK DE

250-1000TL ARASI ALIŞVERİŞE 25TL BONUS..

1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE 50TL BONUS..

KATILMAK İÇİN DENİZKARTIM UYGULAMASINA GÖZ ATIN.
Merhaba,

Denizkartım uygulamasından bildirim geldi aynen şu şekilde;

3.AYIN ÜÇÜNDE DENİZ KARTIMA BAKMAYI UNUTMAYIN.. SÜPRİZİ KAÇIRMAYIN.

bekliyoruz..

EDİT: SADECE BUGÜN GİYİM,KOZMETİK,OPTİK,AYAKKABI VE AKSESUAR 100TL ÜZERİ İLK HARCAMAYA %10 BONUS.. 500TL HARCAMAYA 50TL BONUS. (4.AYIN 4Ü ŞEKLİNDE DEVAM EDECEKMİŞ)
Anketi dolduranlar çeki kaptı.Böyle anket mi olur diye dalga geçenler dizlerini dövebilir :)

https://mobile.donanimhaber.com/hb-anket-istirakine-25-tl-hediye-ceki-veriyormus-kampanya-sona-erdi--129590009
Önceden azar azar zam olurdu.Baktılar tık yok köklemeye başladılar..
Üretim yok, aracın, benzinin, tekelin, emlak'ın vergisine yüklen gitsin. Sonra ekonomi yönetiyoruz de !
Ver mehteri ver ver...

https://www.donanimhaber.com/otomobil-teknolojileri/haberleri/Maliye-Bakani-Naci-Agbal-acikladi-MTV-yuzde-40-artacak.htm

2018’DE ALINACAK KÜÇÜK MOTORLU ARACIN MTV’Sİ 904 LİRADAN BAŞLAYACAK

Merhaba arkadaşlar,
El elden üstündür.Kendi yapmakta olduğumu anlatayım belki işine yarayan arkadaş çıkar oda faydalanır veya yeni bir fikir çıkar ortaya bende faydalanırım.
Kuveyttürkte altın hesabım var.Finansbankın FİX kartı ile Nadir Gold dan hesaba altın alımı yapıyorum.Kur aralığı milim oynamak ile birlikte gramda 5 tl zarar ile anında bozabiliyorum. Şuan Nadir den alım kuru: 148,21 tl kuveyttürkte satım kuru : 143,44.. Eğer yüksek limitli kartınız var ise ekstre kesilir kesilmez alım yaparsanız yaklaşık 1 ay 10 gün sonu ödeme kaydı ile (gramda 5 tl zarar)nakit paraya çevirebilirsiniz. 100gram da 500 tl zarar ile elinize 14.500 tl gibi nakit geçirebilirsiniz.Ve ayrı ca Fix kartın ' İnternette taksit ' kapmayanasına dahil oldum.Ayda 5 tl ücret ile internet harcamlarımı 100-1000 tl arası peşin harcamaları 3 takside bölüyor :) Çok güzel bir kampanya yani ödeme süremiz 3e bölünmüş oluyor.Parça Parça 1000 tl yi geçmeyecek şekilde alım yaparsanız taksitten faydalanabilirsiniz ( Ben bilmeden 100 gr aldım bölünmedi siz hata yapmayın ) Ve her ay ilk harcamanıza 10 TL indirim kazanıyorsunuz.
İnşallah konu silinmez ve birilerine faydam dokunur.İyi günler
Merhabalar,

MTV Ödemesi Paracard ile fırsata dönüşüyor
Paracard’ınla gib.gov.tr üzerinden MTV ödemelerini yap, Ağustos ayındaki alışverişlerine %10 bonus, toplamda 50TL bonus kazan!
Temmuz ayı içerisinde toplamda 250 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın, Ağustos ayındaki internet hariç, tüm alışverişlerinize %10 bonus, toplamda 50TL bonus kazanın!
Kampanyaya katılmak için MTV yazıp 3280’e sms atabilirsin.

Kampanya Detayları:
Kampanyaya katılmak için, kart sahiplerinin DenizBank sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından
MTV yazıp 3280’e SMS göndermeleri gerekmektedir.
Temmuz ayı içerisinde DenizBank Paracard’ınız ile 250 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemenizi gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın, Ağustos ayı sonuna kadar İnternet hariç, tüm sektör alışverişlerinize %10 bonus, toplamda 50 TL bonus kazanabilirsin.
Bir müşteri, tüm kartlarıyla en fazla 50TL Bonus kazanabilecektir.
Bonus kazanımı gib.gov.tr üzerinden gerçekleşen vergi ödemelerinde sadece MTV ödemesi geçerli olacaktır. Diğer kanallar ve ödeme noktalarından yapılan MTV ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Ağustos ayında gerçekleşecek internet alışverişleri hariç, tüm sektör alışverişlerinizde geçerlidir.
Kuyumculuk ve altın harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Fatura Ödemeleri ve Şans oyunları kampanyaya dahil değildir.
Bonus yüklemeleri 04 Eylül’de yapılacak, kullanılmayan bonuslar 14 Eylül’de geri alınacaktır.
Sadece SMS ile katılım sağlandıktan sonra yapılan toplamda 250TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemesi kampanya kapsamında olacaktır.
Bonus POS zorunluluğu bulunmamaktadır. Ticari kartlar ve Kampüs Kartlar kampanyaya dahil değildir.
Alışveriş haricinde diğer bankaların kartlarına (Ön Ödemeli kart, Banka kartı ve Kredi kartına yapılan ödemeler, eft işlemleri para, bakiye yüklemeleri geçerli değildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Tespit edilen işlemlerde yüklenen bonuslar geri alınacaktır.
Mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. E-para (Elektronik para kuruluşları üzerinde yapılan harcamalar, yüklemeler, ödemeler geçerli değildir.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Başka kampanyalarla birleştirilemez. DenizBank Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Katılım SMS'i ilgili operatörün 1 SMS maliyetidir.
DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341

http://www.denizbank.com/kampanyalar/kredi-karti/banka-kartlari-kampanyasi/paracard-mtv-kampanyasi.aspx
Merhaba arkadaşlar.

1- Joker de Garanti Bonus Mart sonuna kadar 150 TL alışverişe 30 TL bonus veriyor.

2- Garanti Bonus Çiçek kampanyasına da dahil oluyor. ( 100 lira üzeri giyim,kozmetik 5-10-15-30 bonus sırasıyla )

3- Sadece bu gece 22.00 dan sabah 10.00 a kadar 150 TL alışverişe Hopi 50 paracık veriyor.

4- Joker yeni üyelere 20 TL hediye ceki veriyor bunuda birlestieiyoruz.Anneler klubune uye olunacak. ( Yeni üye degilseniz farkli bir mail adresiyle yine hediye cekinizi alabilirsiniz 😊 )

5- Ve son olarak avantajix i kullanmayı unutmayın.

Kesinlikle denenmistir arkadaslar devasa bir kombo oluyor.Sıcak fırsatı kaçırmayın derim.

Hayırlı Akşamlar
Hakkında
Forum İmzası:
Ne kadar hesap yaparsanız yapın.Hesapta olan değil,Nasipte olan gelir başınıza..
Forum İkinci El İmzası:
Alım,Satım,Güven,Kazanç.. Eyvallah..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 537
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 93.767 (Bu ay: 342)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 804 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.