Onbaşı
09 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sitelere ve programlara ayrı ayrı download/upload limiti koyabileceğim bir modem tavsiyeniz var mıdır? Ayrıca istediğim bu özelliğin ismi veya kısaltması nedir acaba?
5mbps hız ile gifleri saniyede 50 kb ile yüklüyor, daha doğrusu indiriyor. Gif'i izlemek için dakikalarca beklediğim oluyor. İnternet kullanımını anlık olarak takip ediyorum. Farklı tarayıcılarla da denedim. Video veya yayın izlerken sorun yok fakat gif yüklerken durum böyle. Bu ay başladı bu sorun. Sadece ben miyim yoksa bu durumu yaşayanlar var mı?
Windows 10'da sağ alttaki sistem simgeleri ve bildirim alanı ana monitörde gözüküyor. Bunları 2. monitöre taşımak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
1. monitörde Masaüstünü göstere tıkladığımda iki ekranda da masaüstüne geçiyor. Ben 2. monitörde değişiklik yapmasın istiyorum. Bunu windows 10'da ayarlayabilir miyim?
Ani voltaj düşmesine karşı sağlam bir UPS almayı düşünüyorum. Bilgisayar tam güçte çalışırken sıkıntısız işini yapmalı. Önerilerinizi bekliyorum.

Sistemim;

i7 4790k işlemci
Asus z97 pro gaming anakart
Asus ROG STRIX GTX 1070 O8G
16gb ram
750w psu
NOCTUA NH-U12S işlemci soğutucusu
3 tane kasa fanı
2 tane 1 tb hdd
2 tane ssd
TP-LINK Archer VR600'ü özellikleri hoşuma gittiği için aldım. Daha önce Asus DSL-N12E kullanıyordum sorun olmuyordu. Şu an VR600 kullanırken youtube'a video yüklemeye başladığımda internet çok yavaşlıyor hatta bazen internetin çöktüğü oluyor.
Bu sorunu çözmek için modemde yapmam gereken bir ayar var mı?
@TP-Link Türkiye
Adsl ev kullanıcısı için Türk Telekom adil kullanım engeli olmayan bir paket var mı? Varsa fiyatı nedir?
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 75GB (ADSL) Çiftetelli paketindeyim. 1 yıl taahhüt var. Akksiz bir pakete geçme şansım var mı?
Merhaba, enpara hesabı açtırmak istiyorum fakat bulunduğum ilçede Finansbank şubesi yok. Bu işi internetten veya telefon ile yapamıyor muyuz?
iptal
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 41
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 1.215 (Bu ay: 181)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.