T

Teğmen
30 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle hepinize kolay gelsin arkadaşlar.Başlıktan da anlayacağınız gibi 2015 yılında kazandığım mekatronik mühendisliğini bırakıp geçen yıl tıp kazandım.Şimdilik sorularınız varsa sorabilirsiniz daha sonra genel tavsiyelerim de olacaktır.Herkese başarılar
Evet arkadaşlar yarın gidicem Ytüye okulun sitesinde fakülte yönetim kurulu kararı beklenir yazıyo ve yeni bölümümün kaydı sadece 14 ağustosta olucak ne diyosunuz kaydı alabilir miyim yarin veya cuma
Ben şimdi bi ünide kayıtlıyım.E devlette 2022 yılına kadar tecilli gözüküyorum kaydı silersem tecilim düşer mi ya da yeni okuluma kayıt yaptırırken bi sorun çıkar mı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar.
Evet beyler son bir tahmin yapın
MF3 3845
Çapa İng
Marmara-3770-Kontenjanı 15 artmış
Ege-3690-Kontenjan aynı
Gazi Tr-3980-Kontenjanı 10 artmış
9 Eylül-4890
İzmir Ankaradan daha güzel ama eğitim de önemli siz hangisini tercih ederdiniz ?
Beyler MF3 Sıralamam 3845
Marmara 3770 ile kapatmış kontenjanı da 15 artmış ne diyosunuz oluru var mıdır
Ege ya da Marmara tıp gelir mi arkadaşlar
Eved arkadaşlar 2014 e girenler değerlendirebilir mi ?
Hedefi yüksek olan arkadaşlar ygs sonrasına lys adına hangi konuları bırakmayı düşünüyorsunuz ?
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır çalışma tempomu kaybettim ve düzensiz çalıştım artık eski tempomu yakalamanın zamanı geldi,
Mat 1 bitti
Mat2 temelim sağlam 11.sınıf konularıni hatırlamam gerekiyor onun dışında limit ve türev alma kuralları bitti
Geometri Dörtgenler ve sonrası kaldı temelim fena değil
Fizik Mekanik bitti Elektrikten de manyetizma ve elektrik akımı kaldı optik dalgalar duruyor
Kimya gazlardayım
Biyoloji Nükleik asitler üreme kalıtım ve sistemler kaldı
Durum bu arkadaşlar tıp istiyorum ygs netlerim 120 130 arası değişiyor bundan sonrası için tavsiyeleriniz nelerdir ?
Yorum yapan herkeae şimdiden teşekkürler..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 185
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.210 (Bu ay: 34)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.