Yarbay
11 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle gecen sene bitcoin 2500tl’yken cogu kisiye burda alin demistim. Eski msjlarima bakarsaniz görürsünüz bunu. Size bir dost tavsiyesi daha vereyim simdi. Bu fiyatlardan girmeyin, kesinlikle dokunmayin bu fiyatlara. 10-13k’ya yollu var evet eyvallah ama siz satamadan balinalar cok fena patlatacak bitcoinu. Bu isi uzun zaman yapan biri olarak söylüyorum size. Bitcoin zamanla 50k$ dolarda olur 100k$ da. Ama yeni girecek olanlar. Bu fiyatta dokunmasinlar. Bekleyin sadece. Bitcoinun suan yaptigi hareketler büyük bir düssüsün habercisidir. Hadi eyvallah.
Selam korku filmi sever arkadaslar

Hangisini daha basarili buluyorsunuz?

Ben Alper Mestcinin filmlerini daha cok begeniyorum. Heleki siccin serisi tam bir basyapit. Adam filmlerine dram katiyor, korkunun yaninda. ve cok guzel isler cikiyor ortaya.

Hasan Karacadagnin

Dabbe cin carpmasi süperdi. Öbürlerini fazla begenemedim.

Bu arada yaptigi son filmlerden biri magi'ydi o nasil sacma bir film öyle. Bide amerikada gösterime girdi. Adam silahlan cin kavoliyordu, ve cinlerde kaciyordu

Neyse benim oyum dedigim gibi alpere. Siz kimi neden daha cok begeniyorsunuz.
Onecoinmus

Spacecoinmus

Bunlar zaten kripto bile degil. Biseye para yatirmadan önce okuyun.

Evet bazi kripto olanlar var litecoin, ethereum gibi bunlar

Kriptodur ama hic biri bir bitcoin degildir. Bitcoin bu isi kralidir. Bundan sonra 100dollar yatirim milyoner olayim hayellerin pesinden kosmayin. Imkansiz cünkü.

Ama bitcoin size genede güzel kazandiracaktir. 1e 10 zaman icinde 1e50de olur bu rakam zamani geldiginde.

Yani arsa gibi dusunun. Alin bir btc unuttun 5-10sene.

Sahtekarlari zengin etmeyin burda
Selam arkadaslar bu film tivibu'da yayinlandi, genelde bøyle seyler oldugunda, birileri bunu kaydeder ve internette yayar, neden halen cikmadi bu film?
Arsa,tarla,ev,daire,yazlik. Simdiki gidisat bunlari nasil etkiliyecek. Ülkede herseye zam gelecek. (Enflasyon)

Peki emlak sektörü ne olacak?
home button force touch olmus.

aslinda en büyük yenilik burda. tabiki apple akilli davranip bunu kullanmayi bilirse, onlar yapmazsa bile jailbreakciler yapar. simdi gelelim neler yapilacagina.

-ekran scroll'u safaride (asagi yukari)

-ekran kapaliyken müzik sesini azaltip acmak.

-sola kaydirarak geri gitmek (samsungda cok ise yarayan ve iphoneda olmayan cok önemli bir özelik)

akliniza baska fikirler geliyorsa yazilabilir.

force touch'u insallah degerlendirirler. iphone'a suan soguk bakiyorum. ama bunlar olursa neden olmasin
genelde bi kac öncesinden tlfnu bi sekilde sizdirirlardi. ve bizde az çok gørurduk. ama bu sefer yapamadilar bunu. en merak ettigim konuda home button dokunmatikmi, yada normal basmalimi olacak olmasi. bi kac prototip gørsekte. her resimde farkli oluyor bu. orginalini mallesef sizdiramadilar halen.
tlf alacam ama bu ikisi arasinda gidip geliyorum. 4.7inchlik iphonemu 5.7inchlik note'mu alinmali sizce. son 4 senedir samsung kullandim. s3 s4 s5 s6. samsunglami devam edeyim yada iphonemu almak gerek. note 7 özelikleri agir basiyor, iphonedada tek elle kullanabilecegim bir tlf olmasi + ios agir basiyor. cok kararsiz kaldim.
paraniz yetmiyorsa gidin casio filan alin. yok replica panerai yok replica rolex,hublot vs.

her cebe uygun saat bulunur. replica rolexle otobusemi bineceksin? bizim bi caycı ciragi arkadasimiz vardi kolunda rolexlen geziyordu. orjinal olup olmadigini anlamak zor olmuyor cunku rolex alabilse cayci ciragi olmaz. ingilizlerin bu saat konusunda güzel bir søzu vardir. "fake watches are for fake people"
Slm gencler bildiginiz gibi oy kulanmaya bi kac saat kaldi.

Bende akp'ye karsi olan bir arkadasim. Adamlarin yanlisi 1 degil 2 degil.

ama olurda ülke koalisyona giderse ne olur? Bunlari hic düsündükmü? Her kafadan bir ses, euro,dollarin firlamasi, maaslarin yerinde saydigi ve herseyin dahada zamlanmasi.

Aklimda deli sorular. Cünkü genel olarak baktigmda forumdaki 80% rte istemiyor (bende dahil)

Ama ülkeyi bile bile yokusa sürmeyiz insallah. Bilgili arkadaslardan yorum bekliyorum. Bu güzel ülkem icin en hayirlisini diliyorum,Saglicakla kalin!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.122
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.806 (Bu ay: 232)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.191 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.