Yarbay
13 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar shop samsung indirim yapmış.5200 e ürünü aldıktan sonra 300 tl geri ödeme yapıyor ve 4900 tlye geliyor bence şu anda iyi fiyat isteyenler değerlendirebilir

https://shop.samsung.com/tr/kasim-modu-geri-odeme-kampanyasi-2020

Arkadaşlar hepsburada da 6999 tl dip fiyata düşmüş vaziyette

Arkadaşlar şu an revaçta olan s10 plus 5400 üzerinden %5 ile 5130

Note 10 plus 7600

S20 plus 7500 gibi fiyatlarà satılıyor doların önümüzdeki aylarda çıkma ihtimali olduğu için ihtiyacı olan arkadaşlar değerlendirebilir

Bu ilandaki arkadaş. burada ise tebrik ediyoruz.

Bu Aracın Liste Fiyatı 173 Bin

İlan No: 843966953
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-arac-bayilerde-var-kan-emicileri-birakin-843966953/detay
Arkadaşlar bir araç buldum fakat araç rehinli satıcının 20000 lira eksiği kalmış kreidiyi kapatmak için.bunu benim ödeyip Rehini kaldırıp daha sonra aracın satışını bana vermek istiyor fakat finansman bunu bir gün sonra yapıyor muş bu süre içerisinde kendimi nasıl garantiye alabilirim bu süreç hakkında sizlerden yardım istiyorum.Başka bir banka olsa aynı gün neyini kaldırıyormuş fakat iyi renault finansman bir gün sonra olacağı için sıkıntı yaşıyorum.

Sağdan soldan adam araştırdı fakat meblağı bulamadı malum piyasa yüzünden.

Aracıda almak istiyorum akıl verirseniz sevinirim.
Arkadaşlar merhaba bu oyun dışında diğer oyunlarda hiçbir problem olmuyor fakat bu oyunda ekranın ortasında görüntü oluyor bunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum
2 indirim ardından ötv zammı geldi 11 kuruş pompaya 13 kuruş olarak yansıyacak
Motorine 11 kuruş ötv artışı yapıldı bu zam 13 kurul olarak yansıyacak
Arkadaşlar merhaba 2000 lira civarı dahada aşağı olabilir smartı olan netflix önemli.tv önerebilirmisiniz ps4 ve netflix izlenecek sadece 32-40 inç arası ölçüler uygundur yardımlarınızı bekliyorum kafam karıştığı için bu konuyu açtım
Hakkında
Hakkımda:
hayat bir masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil ne kadar güzel yaşandığı önemlidir...
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.344
İkinci El Bölümü Mesajları: 70
Konularının görüntülenme sayısı: 225.450 (Bu ay: 651)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.771 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.