I

Yüzbaşı
29 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Benim kafam çok karıştı arkadaşlar. 90 günlük pandemi sürecini toparlama planı gibi bir şey açıkladılar bu durumda okullar ocakta açılır mı?

Soru gayet açık arkadaşlar. Uzaktan eğitime geçtiğimizden beridir kurstan verim alamıyorum ama ocakta yasaklar kalkarsa diye kafam karışıyor sizce kaydımı alıp youtubedan mı ilerleyeyim yoksa risk alıp ocağa kadar kursla mı gideyim?

Arkadaşlar iphone se almayı düşünüyorum amazondan biliyorsunuz artık iphonelardan kulaklık ve adaptör çıkmayacak. Ama şimdi alacağım cihaz eski stok mudur yoksa yeni mi anlamadım bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Yaklaşık 1 senelik olan cihazımda art arda sorunlar çıkmaya başladı. Sorunlar:
- yaklaşık yarım saat ve üzeri cihazı kullanınca ekranda durum çubuğundaki ikonların izi çıkıyor(ekran yanması sorunu)
-şarj olurken cihazın alt kısmı ısınıyor
- ara ara home tuşu çıtlaması sorunu oluyor.
Ekran yanması sorunu hariç diğer sorunlar aylardır mevcut. Sizce ne yapmalıyım? Garanti süreci ne olur bilginiz varsa yardımcı olur musunuz? Cihazı istanbul apple center a gönderebiliyorum.
Merhaba arkadaşlar thermaltake versa j24 650w 80+ psu lu kasayı önerir misiniz 1k civarı bir fiyatı var ryzen sistemde kullanılacak. Psu kalitesi,hava sirkülasyonu ve malzeme kalitesi hakkında yorumlarınızı ve deneyimlerinizi bekliyorum.
Merhabalar internette okuduğuma göre iPhone 5 ler ios 6 ya downgrade edilebiliyormuş fakat hiç Türkçe kaynağa rastlamadım bilgilendirebilecek olan var mı acaba?
Merhaba arkadaşlar ryzen zen2 tabanlı bir sistem almayı düşünüyorum fakat internette ryzenlarda voltaj ayarları ram ayarları falan yapılması gerekiyormuş fazla bir bilgim yok beni detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz?
İOS 13.4 beta da gelen os recovery özelliği hakkında bilgisi var mı ,neden nihai sürümde kaldırıldı veya erişemiyoruz?
Merhabalar iphone se ve galaxy s10 e arasında kaldım sizce hangi modeli almalıyım fikirlerinizi belirtin lütfen(nedenleriyle).
Ayrıca ben ios kullanıcısıyım ve hali hazırda İpad im var.
Lütfen büyük telefon önermeyin ele oturan bir cihaz istiyorum illa önü tam ekran olmak zorunda değil.
Merhabalar elimde xbox 360 var 4gb jtagsiz tek kollu xbox one (fat kasa) ile takas yapıp üste 400 vermem mantıklı mı? Cihazın içi açılmış ve kumanda bağlama tuşu bozuk kablo ile bağlanılıyormuş. Normalde cihaza 700 tl dedi benim konsolu da 300 den saydı yani 400 e xbox onem olacak sizce mantıklı mı?
4k televizyonum yok.
Üste 300 daha koyup one s almak daha mantıklı olur mu? Yoksa o farka ikinci el oyunlar mı alayım? Mantıklı sebeplerle fikrinizi belirtirseniz sevinirim kararsız kaldım.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Steam
alibaba2133
Tablet
samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 530
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.870 (Bu ay: 396)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.